Kuaför Caner Yetiker

E-posta Gönder

 • Nilüfer, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Kuaför Caner Yetiker Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Kuaför Caner Yetiker Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kuaför Caner Yetiker Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kuaför Caner Yetiker Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Kuaför Caner Yetiker Hakkında

Düğününüzde saçınızı ve makyajınızı emanet edebileceğiniz güvenilir bir kuaför arayışındaysanız, size harika bir önerimiz var. Pişman olmayacağınızın garantisini verebiliriz. 9.9.2019 tarihinde açtığımız ikinci şubemizle beraber Caner Yetiker Kuaför olarak, siz değerli gelinlerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Bize ikinci şubeyi açtıran sizin memnuniyetinize ve ilginize çok teşekkür ederiz.

Profesyonel ekibimizle birlikte sizi, isteğiniz ve tercihleriniz doğrultusunda düğün gününüze hazırlıyoruz. Bunun için bizimle düğününüzden en geç 4 hafta önce iletişime geçmenizi bekliyoruz. Öylece randevunuzu oluşturduktan sonra belirlediğimiz bir tarihte sizi provaya davet ediyoruz. Bu sayede düğün saçınız ve makyajınızın bir ön gösterimini size sunmuş oluyoruz. Eğer prova gününüzü nişan gününüze denk getirirseniz herhangi bir ek ücret ödemeden tek taşla iki kuş vurabilirsiniz.

Saçınız ve makyajınızda beğenmediğiniz veya değiştirilmesini istediğiniz bir yer olduğunda hemen müdahele edebiliyoruz. Prova, bu açıdan oldukça yararlı oluyor. Saçınızın tutmaması veya uzun süre sabit kalmaması gibi sorunları önceden gözlemleyip önlem alabiliyoruz.

Makyajınız ise; yine uzman ekibimiz tarafından özenle uygulanıyor. Öncelikle hayalinizde bir makyaj tarzı olup olmadığını öğreniyoruz. ,buna uygun olarak makyajınızı yapmaya çalışıyoruz. Eğer hayalinizde herhangi bir şey yoksa kendinizi, deneyimli ellere bırakmanızı tavsiye ediyoruz. Yüz hatlarınızı ön plana çıkaracak makyaj uygulamalarını, gelin makyajında daha çok tercih ediyoruz. Bunun yanında son yıllarda oldukça popüler olan yüze taş yapıştırma gibi parıltılı makyaj teknikleri de uygulayabiliyoruz. Ayrıca, renkli bir makyaj yaptırmak isterseniz de, gözlerinizde ve dudaklarınızda renklerle oynayarak harika görüntüler yakalayabiliyoruz. Tamamen sizin tercihleriniz doğrultusunda makyaj uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Caner Yetiker Kuaför iletişim bilgilerine ulaşmak ve hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Bunun için ise, sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.