İba By Halil Yılmaz

E-posta Gönder

 • Nilüfer, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

İba By Halil Yılmaz Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

İba By Halil Yılmaz Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İba By Halil Yılmaz Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

İba By Halil Yılmaz Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  10

İba By Halil Yılmaz Hakkında

Avrupa’da aldığı eğitimlerde eğitmen kimliği kazanmış Halil Yılmaz önderliğinde kurulan firmamız, siz değerli misafirlerimize 2016 yılından veri hizmet veriyor. İba by Halil Yılmaz Bursa ailesi olarak, sizin memnuniyetinizi sağlamak için her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Ekibimizin her üyesi, kendi alanına dair eğitimlerini sürdürüyor. Son derece disiplinli ve özverili bir şekilde çalışıyoruz.

Podyumlarda, setlerde ve moda fotoğraf çekimlerinde de tercih edilen kuaförlerden biriyiz. Bu sayede, adımızı duyuruyoruz ve tercih sebebi olmaya devam ediyoruz. 10 kişiden oluşan profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Kişiye özel hizmet veriyoruz ve tarzınızı en çok yakışacak modelleri öneriyoruz. Şimdiye kadar pek çok misafirimizi kuaför salonumuzda ağırladık. Dolayısıyla fazlasıyla tecrübe sahibiyiz. Sizin ne istediğinizi hemen anlıyoruz ve buna göre saçlarınızı tarıyoruz.

Düğün gününüz için, böylesine profesyonel bir ekiple çalışmayı isterseniz, bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz! Şimdi dilerseniz, gelin saçı ve makyajı için ne gibi hizmetlerden yararlanacağınızdan bahsedelim.

Öncelikle, nasıl bir saç ve makyaj hayalinizin olduğunu öğreniyoruz. Bu esnada aynı zamanda, düğününüzün detayları hakkında bilgi ediniyoruz. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak ve sizi prensesler gibi hissettirecek saç modelinizi belirliyoruz. Dilerseniz bu saç modelini, aksesuarlarla da destekleyebilirsiniz. Ardından, duru güzelliğinizi bozmayacak şekilde bir makyaj uygulaması yapıyoruz.

Alanında uzman makyaj ekibimiz tarafından, öncelikle cildiniz güzelce temizleniyor. Makyaja uygun hale gelen cildinize, kusursuz bir ten oluşturuyoruz. Sonrasında, gözlerinizi rengini belirgin hale getirecek bir göz makyajı yapıyoruz. Bakışlarınıza derinlik kattıktan sonra, tüm görünüme en çok uyacak renkte bir ruj ile makyajınızı bitiriyoruz.

Kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, İba by Halil Yılmaz fiyat listesi ve detaylar hakkında bilgi edinmek için, sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  Podyum Park Avm Cumhuriyet Mah. Nilüfer Hatun Cad. No:114 Nilüfer/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.