Gelin Saçı ve Makyajı Bursa

Hayal Kuaför

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Satış Müdürü

Hayal Kuaför Hakkında

Düğününüzde göz alıcı bir görünüme sahip olacağınız detayların başında saçınız ve makyajınız geliyor. Bu yüzden bu konuda kendini ispatlamış, uzun yıllardır sektördeki tecrübesi ile pek çok gelin adayını düğününe mutlu bir şekilde uğurlamış ve sağladığı her imkân ile Bursa’daki kuaförler arasında farklılaşmış bir kuaför ile tanıştırmak istiyoruz sizleri. Adı mı? Tanıştıralım, Hayal Kuaför!

Gelin makyajında en önemli konu; makyajın kalıcılığıdır! Hayal Kuaför olarak bunu sağlamak için de sektörün en iyi makyaj malzemelerini kullanıyoruz. Makyajı yapmadan önce cildi özel kremlerimiz ile temizliyoruz. Bu da makyajın daha parlak gözükmesini ve uzun süre bozulmamasını sağlıyor. Makyaj ürünlerimizin hepsinin kalite ve sağlık açısından onaylı ürünler olduklarını söylemek istiyoruz.

Makyajınızı belirlerken pek çok farklı unsura dikkat ediyoruz. Mesela saçınızla, gelinliğinizle ve yüzünüzle uyumlu olmasına özen gösteriyoruz. Doğal bir makyaja sahip olmak istiyorsanız pastel tonlarını tercih ediyoruz. Gözlerinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız buğulu tonları tercih ediyoruz. Eğer gelinliğiniz gibi gösterişli ya da göz alıcı görünmek istiyorsanız ise hem dikkat çekici renkleri kullanıyoruz.

Saçınız için de aynı kriterleri uyguluyoruz. Beğeninize sunduğumuz ve birlikte karar verdiğimiz modelinizi uygulamadan önce tarzınızı ve zevklerinizi öğreniyoruz. Gelinliğiniz ile birlikte nasıl görüneceğinizi hayal etmenizi sağlıyor, tecrübelerimizi aktararak bu süreci mümkün olduğunca hızlandırıyor ve kolaylaştırıyoruz. Saçınızı tamamladıktan sonra ise özel spreyler kullanıyoruz. Böylelikle saçınız ilk yapıldığı görünümünü koruyor ve siz de geceyi bu şekilde tamamlıyorsunuz.

Özellikle düğünlerin art arda olduğu yoğun bir dönemde size eksiksiz bir hizmet sunabilmek için bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle sizinle, salonumuzda tüm gün en iyi şekilde ilgilenebiliyoruz. Tüm işlemlerimizde içiniz rahat, gönlünüz ferah oluyor.

Eğer aradığınız hizmeti bulduğunuzu düşünüyorsanız, daha fazla şey öğrenmek ve Hayal Kuaför fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Atatürk Blv. no63/1, 16400 İnegöl/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.