Hatice Kuaför

E-posta Gönder

 • Gemlik, Bursa.

Ekiple Tanışın

Hatice Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Hatice Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hatice Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hatice Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Hatice Kuaför Hakkında

Sizi özel kılan düşlerinizi gerçeğe dönüştürmek için Gemlik’te hizmetinizdeyiz! Hatice Kuaför olarak saç ve makyajınızda tüm imkanlarımızı kullanıyor, güzelliğinizi en iyi şekilde ortaya çıkarıyoruz.

Hatice Kuaför olarak açıldığımız ilk günden beri en çok önem verdiğimiz konu: “Memnuniyet”! Gelin adaylarımızın yüzünü güldürmek ve onları buradan mutlu bir şekilde uğurlamak için üstümüze düşeni yapıyoruz. Belki de hayatınızın en önemli gününde bizi tercih etmenin bilincinde oluyor, güveninize layık olmak için hassasiyetle çalışıyoruz. Sizden gelen geri bildirimler sayesinde işimize daha çok sarılıyor, ilk günkü heyecanımızı kaybetmeden hizmetlerimize devam ediyoruz.

En yeni trendleri, konseptleri ve son yıllarda sıkça tercih edilen gelin saçı ve makyajı modellerini yakından takip ediyoruz. Gemlik kuaförlerinden farklılaşmak için kendimizi sürekli geliştirmemiz gerektiğini biliyoruz. Bu yüzden de talep ettiğiniz modelleri mutlaka uygulayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Saç ve makyaj işlemlerinden önce gelin adaylarımızı yakından tanımanın çok daha etkili olduğunu düşünüyoruz. Tarz ve beğenilerinizi öğreniyor, düğün mekanınız ve düğün konseptinize uygun bir model sunmayı amaçlıyoruz.

Hem saçınız hem de makyajınız için dikkat ettiğimiz bazı unsurlar bulunuyor. Vücut yapınız, saç uzunluğunuz, saç renginiz, ten renginiz, yüz hatlarınız, gelinlik modeliniz ve duvağınız, bu unsurların başında geliyor. Salonumuzdan tepeden tırnağa etkileyici bir gelin olarak çıkmanız için tüm bilgi birikimlerimizi kullanmaya hazırız.

Kullandığımız tüm güzellik ürünleri ve ve makyaj malzemelerimizde sektörün en iyi markalarını tercih ediyoruz. Saçınızı sabitlemek ve düğününün sonuna kadar bozulmamasını sağlamak için özel spreyler kullanıyor, makyajınız için ise cildinizi pürüzsüz kılmak için kremler ve makyaj öncesi yağlar kullanıyoruz. Böylelikle hem yüzünüz daha parlak görünüyor hem de makyajınızın kalıcılığı artıyor.

Hatice Kuaför olarak sizi ayrıcalıklı hissettirecek özelliklerimiz bunlarla da sınırlı değil. Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Eşref Dinçer Mah. Erikli Sok. No:2 Gemlik Mustafa Yiğit İş Merkezi Ofis Kat:1 No:4 Gemlik/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.