Hair Style Eray Burhan

E-posta Gönder

 • Mustafakemalpaşa, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Hair Style Eray Burhan Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Hair Style Eray Burhan Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hair Style Eray Burhan Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hair Style Eray Burhan Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Hair Style Eray Burhan Hakkında

Kendi masalınızda başrol olmak için hazır mısınız? Düğününüz, sizin en mutlu gününüz! Bugünde göz kamaştırmak ve tüm sevdiklerinizi etkilemek sizin elinizde. Kalitesi, profesyonelliği ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Bursa kuaförlerinden farklılaşan Hairstyle Eray Burhan, sizi düğününüze en iyi şekilde hazırlamak için sabırsızlanıyor!

Saçınız için tüm deneyim ve bilgi birikimlerimizi kullanıyoruz. Model belirleme, belki de en zor süreçlerin başında geliyor. Tamamen içinize sinen ve size uygun bir model için pek çok etkene dikkat ediyoruz. Saç uzunluğunuza, yüz hatlarınıza, makyajınıza, gelinliğinize, duvağınıza hatta ve hatta düğün konseptinize bile önem vererek bütünüyle uyumlu bir görünüme sahip olmanızı amaçlıyoruz. Tarzınızı ve beğenilerinizi de öğrendikten sonra tüm kıstasları belirliyor, sizi yansıtan, kendinizi iyi hissedeceğiniz modelleri beğeninize sunuyoruz.

Model belirlendikten sonra işlemlere hemen başlamıyoruz. Önce saçınıza bakım yapıyoruz. Sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlamak için yıkıyor, özel karışımlar kullanıyoruz. Salonumuzda kullanılan tüm güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinin sağlık, hijyen ve kalite açısından onaylı olduklarını da belirtmekte fayda var. Sektörün en iyi markalarını Hair Style Eray Burhan’da bulabilirsiniz.

Özellikle düğünlerin arttığı dönemlerde yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yüzden bizimle planladığınız tarihten en az 1 ay önce iletişime geçerseniz, tüm imkanlarımızı eksiksiz bir şekilde sunarak sizi gecenize hazırlayabiliyoruz. Salonumuzun Salı günü hariç haftanın 6 günü açık olduğunu da dipnot olarak belirtmek istiyoruz.

Bursa’da kuaför denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Hairstyle Eray Burhan ile kendi güzelliğinizi keşfetmeye ne dersiniz? Düğününüz için kusursuz bir gelin olmak ve davetlilerinizi büyülemek sizin elinizde. Bizimle sayfanın yanında bulunan form üzerinden ya da üst kısımda yer alan irtibat bilgileri üzerinden hemen iletişime geçerek bu hayalinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Barış Mahallesi Osmangazi Caddesi No:19/21 Mustafakemalpaşa/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.