Hair Designer Eray Ergün

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Hair Designer Eray Ergün Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Hair Designer Eray Ergün Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Hair Designer Eray Ergün Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Hair Designer Eray Ergün Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Hair Designer Eray Ergün Hakkında

Beyazlar içinde melek gibi bir gelin olmak ve sevdiklerinin hayran bakışları arasında düğün salonuna doğru yürümek, herhalde pek çok gelin adayının hayalidir. Biz, Eray Ergün Hair Designer olarak bu hayallerinizi biraz süslemek istiyoruz. Saçınız ve makyajınız ile uzun süre unutulmayacak bir gelin olmanızı sağlamak, bizin en çok önem verdiğimiz konular arasında yer alıyor. Peki, bunu nasıl yapıyoruz?

Önce gelin adaylarımızın fikir ve düşüncelerini öğreniyor, düşlerindeki gelini anlamaya çalışıyoruz. Stillerine uygun modeller önerirken en yeni trend ve konseptlerden de birçok gelin saçı tavsiyelerinde bulunuyoruz. Tüm detayların üstünden tekrar tekrar geçiyor, her işlemde içlerinin rahat olmalarını hedefliyoruz. Bugün sizin gününüz, siz nasıl istiyorsanız öyle olacak.

Deneyimlerimiz ve bilgi birikimlerimiz sayesinde gelin adaylarımıza saç danışmanlığı da yapıyoruz. Tarzınızı, beğeninizi ve aklınızdaki saç modelini öğreniyor, size en çok uyacak modelleri beğeninize sunuyoruz. Bunu yaparken de yüz hatlarınıza, saç uzunluğunuza, saç yapınıza, makyajınıza, gelinliğinize ve düğün konseptine dikkat ediyoruz. Bu gecede tümüyle uyumlu görünmeniz bizim için çok önemli!

Renk ve kesim konusunda uzmanlığımız, Bursa Nilüfer kuaförlerinden farklılaştığımız en önemli noktalardan biri oluyor. Farklı bir tarz ya da benzersiz bir görünüme sahip olmak istiyorsanız bunu Eray Ergün Hair Designer’da gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Makyaj, takma tırnak, manikür ve pedikür gibi işlemler ile de gelin adaylarımızın güzelliklerini ortaya çıkarıyoruz. Sizi düğününüze hazırlamak, bugün bizim işimiz! İşimizi de profesyonel bir şekilde, titizlikle yaptığımızı göreceksiniz.

Bu mutlu günde Eray Ergün farkını yaşayarak çok daha mutlu olabilirsiniz. Uzun süredir hayal ettiğiniz bu anları hayal ettiğiniz gelin olarak yaşamak için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak!

İletişim

 • Adres:

  Çamlıca Mahalle Lefkoşe Cadde A Blok 128 A/A Nilüfer Bursa, Eray Ergün, 16110 Nilifer/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hair Designer Eray Ergün Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.