Gemlik Deniz Kuaför

E-posta Gönder

 • Gemlik, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Gemlik Deniz Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Gemlik Deniz Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gemlik Deniz Kuaför Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Gemlik Deniz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Gemlik Deniz Kuaför Hakkında

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz, heyecanını ve mutluluğu bir arada yaşayacağınız düğün gününüz yaklaşıyor. Düğün konseptinize, mekanınıza ve gelinliğinize karar verdiniz ama sizi tam da istediğiniz gibi bir görünüme kavuşturacak kuaförü hâlâ bulamadınız. O zaman doğru yerdesiniz! Çünkü biz Gemlik Deniz Kuaför olarak, bu değerli gün için size birbirinden güzel hizmetler sunmak için buradayız.

Peki sürecimiz nasıl ilerliyor?

Düğünden haftalar önce sizi salonumuzda ağırlamamızla başlıyor bu keyifli süreç. Görüşmelerimizde isteklerinizi, hayallerinizi bizden ne beklediğinizi ayrıntılı bir şekilde dinliyoruz. Hayal ettiğiniz saç modelini uzman bakış açımızla değerlendiriyor, gerektiğinde başka modellere yönlendirme de yapıyoruz. Seçim aşamasında gelinliğinizin yaka detayını da dikkate alıyor, buna göre açık veya kapalı saç tasarımlarımızdan örnekler gösteriyoruz. Düğün mekânı ve konseptinizi de öğrendikten sonra yapacağımız makyaj stilini de belirliyoruz. İsterseniz düğünden önce prova hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Ve o heyecanlı düğün günü gelip çatıyor! Salonumuza geldiğinizde sizi ferah bir samimi ortamda karşılamaya çalışıyoruz ki gerginliğinizi biraz olsun alalım. Sonra hemen önceden belirlediğimiz saç tasarımını yapmaya başlıyoruz. Daha sonra da güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyajınızı… Makyajınız için zarif dokunuşlar yapıyor, yüzünüz de dikkat çekmek istediğiniz bölgelerde aydınlatma ve gölge uyguluyoruz. Aslında günlük hayatta da sıklıkla kullandığımız makyaj tekniklerini uyguluyoruz, elbette daha profesyonel bir şekilde. Saç ve makyajınız yapıldıktan sonra taç ve duvağınızı da takarak düğün için tamamen hazır olmanızı sağlıyoruz. 5 kişilik ekibimizle yakınlarınız için de profesyonel saç ve makyaj hizmeti verdiğimizi de belirtelim. Tabii hizmet alacak kişi sayısını bize önceden bildirip randevu oluşturduğunuz takdirde.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Bursa kuaför gelin başı fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kayhan Mah. Av. Özgür Aksoy Cad. Çınar Apt. No:65 kat:1, 16600 Gemlik/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.