Fulyam's Saç & Güzellik Salonu

E-posta Gönder

 • İznik, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Fulyam's Saç & Güzellik Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Fulyam's Saç & Güzellik Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Fulyam's Saç & Güzellik Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Fulyam's Saç & Güzellik Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Fulyam's Saç & Güzellik Salonu Hakkında

Yıllardır gelin adaylarının değişmeyen adresi Fulyam's Saç & Güzellik Salonu, gelin saçınız ve makyajınız için tüm imkanlarını seferber etmek için sabırsızlanıyor! Ömrünüzün bu özel ânı için size oldukça fazla değer veren bir kuaför salonunda hazırlanmaya ne dersiniz?

Güven, devamlılık ve kalite, Fulyam's Saç & Güzellik Salonu’nun değişmeyen ilkelerini oluşturuyor. Bunun için;

- Salonumuzda gelin adaylarını memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışıyla ağırlıyoruz. İstek ve ihtiyaçlarını önemsiyor, beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyoruz. Bu yüzden önce onları dinliyor, tarz ve beğenilerini öğreniyor, saç ve makyaj modellerini bu doğrultuda sunuyoruz. Düşüncelerinize önem veriyor olmamız, karşılıklı güven duygusunu ortaya çıkarıyor.

- Açıldığımız günden beri kesintisiz faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bugüne kadar sayısız gelin adayını en özel günlerine uğurlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sıradakinin siz olmasını çok istiyoruz.

- Hizmet anlayışımızda kalite çok önemli bir rol oynuyor. Kullandığımız güzellik ürünleri ve makyaj malzemelerinde sektörün en iyi markaları tercih ediyoruz. Bize olan güveninize her koşulda layık olmak için titizlikle titizlikle çalışıyoruz.

Fulyam's Saç & Güzellik Salonu olarak iyi olmanın yanı sıra iyi kalmanın da çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden her geçen gün daha iyi olmayı hedefliyoruz. Bu vizyonumuz ile de Bursa kuaförlerinden farklılaşıyor, çok daha özel bir hizmeti gelin adaylarımızla buluşturuyoruz.

Saç modelinizi belirlerken pek çok etkeni göz önünde bulunduruyoruz. Tarzınızı ve zevkinizi ön planda tutarken gelinliğinizin, duvağınızın, vücut yapınızın, yüz hatlarınızın, ten renginizin ve saç renginizin saçınızı seçmemizde en çok dikkat ettiğimiz konulardan bazılarını oluşturuyor. Tepeden tırnağa uyumlu görünmenizi amaçlıyor, sevdiklerinizin hayran bakışlarını gece boyunca üzerinizde toplamanızı sağlıyoruz.

Saç ve makyajın yanı sıra gelin adaylarımıza pek çok imkan sunmaya devam eiyoruz. Kaş alımı, epilasyon, manikür ve pedikür gibi hizmetlerimizle de sizi kusursuz bir geline dönüştürüyoruz.

Eğer güzelliğinizi Fulyam's Saç & Güzellik Salonu ile keşfetmek isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.