Esin Kuaför Yıldırım

E-posta Gönder

 • Yıldırım, Bursa.

Ekiple Tanışın

Esin Kuaför Yıldırım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Esin Kuaför Yıldırım Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Esin Kuaför Yıldırım Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Esin Kuaför Yıldırım Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Esin Kuaför Yıldırım Hakkında

Yıllardır bu sektörde aktif olarak faaliyet gösteren bir kuaför salonunda gelin saçı ve makyajı hizmeti almak ister misiniz? Kendinizi Esin Kuaför’ün profesyonelliğine bırakmanızı ve anın tadını çıkarmanızı öneriyoruz!

1992 yılından beri bu sektörde faaliyet gösteriyoruz. Tecrübelerimiz ile Yıldırım kuaförlerinden ayrılıyor, gelin adaylarının ilk tercihleri arasında yer alıyoruz. Bugüne kadar sayısız gelin adayını mutluluklarına uğurlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. İlk günkü heyecan ve enerjimizi, şu an sahip olduğumuz deneyimler ile birleştiriyor, salonumuzda kusursuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Her detayı istediğiniz gibi sağlıyor, sizi hayal ettiğiniz gibi bir gelin olarak buradan uğurluyoruz.

Saç ve makyaj konusunda aldığımız eğitimler ve sahip olduğumuz tecrübeler ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağımızdan eminiz. Bize aklınızdaki ya da hayalinizdeki modelleri aktardığınız anda karşılıklı konuşuyor, gelinliğiniz, duvağınız, düğün konseptiniz ve düğün mekanınız gibi diğer unsurları da ön planda tutarak en iyi görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz.

Toplamda 3 kişilik bir ekip ile çalışıyoruz. Son derece deneyimli ve profesyonel bu kadronun aynı zamanda sıcakkanlı ve güler yüzlü olduklarını da salonumuza girdiğiniz ilk anda hissediyorsunuz. Sadece istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda çalışıyor, nasıl bir gelin olmak istiyorsanız onu hedefliyorlar.

Ekibimizin hızı, salonumuzun genişliği ve ekipmanlarımızın kalitesi sayesinde düğün günü 15 kişiye hizmet verebiliyoruz. Sizi düğün gününüzde yalnız bırakmak istemeyen yakınlarınızı da bu özel güne en iyi şekilde hazırlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Tüm günü size ayırıyor, son derece keyifli saatler geçirmenizi sağlıyoruz. Bunun için bizimle düğün tarihinizden en az 1 ay önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle hazırlıklarımızı eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyor, o günü tamamen size ayırıyoruz.

Bu bilgiler ışığında gelin saçınız ve makyajınız için Esin Kuaför kalitesini tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.