Gelin Saçı ve Makyajı Bursa

Esin Kuaför

  • Min. Fiyat
    2.500 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Esin Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500 TL'den az

Esin Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Esin Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Esin Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Esin Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Esin Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Esin Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Esin Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Esin Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Esin Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Esin Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500 TL'den az aralığındadır.

Esin Kuaför Hakkında

Özel bir güne özel bir şekilde hazırlanmanız gerektiğini düşünüyoruz. Düğün gününüz ise bu özel günlerin belki de en değerlisi. Bu yüzden kalitesini ve profesyonelliğini kanıtlamış bir kuaför tercihinde bulunmanız çok önemli. Güzelliğin ve bakımın adresi Esin Kuaför Orhangazi’de sizi düğününüze en iyi şekilde ağırlamak için sabırsızlanıyor!

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri gelin adaylarımızın istek, beklenti ve ihtiyaçlarını hedefliyor, bu doğrultuda çalışıyoruz. Kendimizi devamlı geliştiriyor, en yeni trend ve konseptleri yakından takip ediyoruz. Son yıllarda sıkça tercih edilen gelin saçlarını ve makyajlarını önerirken salonumuzdaki favori modellerini de gelin adaylarımızla paylaşıyoruz. İşte bu özelliğimiz sayesinde de Orhangazi kuaförlerinden farklılık gösteriyor, gelin adaylarımızın ilk tercihleri arasında yer alıyoruz. Her şekilde salonumuzdan mutlu bir şekilde ayrılacağınızdan emin olabilirsiniz.

Saç ve makyajınız için aldığımız tüm eğitimleri, sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimlerini kullanıyoruz. Çeşitli öneriler ve tavsiyeler sunarken hayal ettiğiniz saç ve makyaj modelini de uygulayabiliyoruz. Saç ve makyaj dışında ipek kirpik hizmetimiz de bulunuyor.

Gelin makyajınız için sadeliğe çok önem veriyoruz. Doğal görünmenizi sağlarken aynı zamanda dikkat çekici olmanızı da amaçlıyoruz. Tarzınıza, beğeninize, saç modelinize, gelinliğinize ve bunun gibi detaylara dikkat ederek oluşturduğumuz makyajınız ile güzelliğinizi her koşulda ön plana çıkaracağımızdan emin olabilirsiniz. Makyajınızı gerçekleştirmeden önce cildiniz için özel kremler kullanıyoruz. Böylelikle hem yüzünüz daha parlak görünüyor hem de makyajınız uzun süre bozulmuyor.

Özellikle düğünlerin sıklaştığı dönemlerde yoğun bir tempoya sahip oluyoruz. Bu yüzden herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına bizimle düğün tarihinizden en az 3 hafta önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle isterseniz sadece size isterseniz de sizinle birlikte sevdiklerinize tüm günümüzü ayırabiliyoruz.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında buluan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Arapzade Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Caddesi No:92/A Orhangazi/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.