Enis Aslan Hair Designer

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Enis Aslan Hair Designer Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Enis Aslan Hair Designer Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Enis Aslan Hair Designer Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Enis Aslan Hair Designer Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Enis Aslan Hair Designer Hakkında

Saç ve makyaj konularında düğününüzde profesyonel bir destek almak istiyorsanız Bursa’da hizmet verdiğimiz Enis Aslan Hair Designer’da beklentilerinizin karşılandığı bir hizmet sunuyoruz. Özel gün kutlamalarınızın tümünde ve günlük yaşamınızda da ziyaret edebileceğiniz kuaför salonumuzda güzelleşmenize yardımcı oluyoruz.

Profesyonel bir ekiple birlikte çalıştığımız kuaför salonumuzda sizi her daim güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Güzellik sektöründe moda olan trendleri ve uygulamaları yakından takip ederek çalışmalarımızda isteğinize bağlı olarak yer veriyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak da makyajınızın her türlü duruma karşı dayanıklı hale gelmesini sağlıyoruz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda daha önce yaptığımız çalışma örneklerini de beğeninize sunarak hizmet kalitemiz hakkında bilgi edinmenizi sağlıyoruz.

Enis Aslan Kuaför’de gelinlerimizin düşlerini gerçeğe dönüştürmemiz en büyük amacımız. Bunun için hayalini kurduğunuz tüm saç ve makyaj modellerini bize rahatlıkla anlatabilirsiniz. Tüm ayrıntılara dikkat ederek isteğiniz modeli rahatlıkla yapıyoruz. Kararsızlık yaşayan bir gelinseniz ise yüz hatlarınız, gelinlik modeliniz ve düğün mekanınızın konsepti doğrultusunda size en çok yakışacak imajlar hakkında yönlendirmelerde bulunuyoruz. Saçınızı tacınızın modeline göre de ayarlayabiliyoruz.

Makyaj aşamasında ise ten renginize ve cilt yapınıza dikkat ediyoruz. Doğru malzemeleri kullanarak sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Güzelliğinizi ön plana çıkaracak dokunuşlarımızla etkileyici görünmenizi sağlıyoruz. Mutlaka makyaj bazı ve sabitleyici kullanıyoruz. Yüz hatlarınızı ön plana çıkaracak uygulamalara yönelerek kusursuz görünmenizi sağlıyoruz.

Siz de Osmangazi kuaför salonları arasında düğün günü hazırlıklarınız için bir tercih yapacaksanız sunduğumuz ayrıcalıklı imkanları değerlendirmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıkladığınızda bizimle kolayca iletişime geçebiliyorsunuz.

İletişim

 • Adres:

  Kükürtlü Cd. Cahan Apt.A Blk.No 2 Osmangazi Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.