MK Hair Studio

1 Yorum

E-posta Gönder

 • Nilüfer, Bursa.

Ekiple Tanışın


 • Firma Ortağı

MK Hair Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

MK Hair Studio Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

MK Hair Studio Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

MK Hair Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

MK Hair Studio Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde en güzel halinizle davetlilerinizin arasında ışık saçmak istemeniz sizin en doğal hakkınız. Bu nedenle biz MK Hair Studio Bursa olarak size güzellik alanında profesyonel ve kaliteli hizmet sunarak, hayatınızın en özel gününde tüm hayran gözleri üzerinize toplamanızı sağlıyoruz.

Bizim için öncelikli olan sizin içinize tam olarak sinen görüntüyü yakalamak ve beklentilerinizin ötesine geçmek. Bunun için hazırlıklarınıza başlamadan önce sizden saç ve makyajınıza dair bütün beklentilerinizi ve isteklerinizi öğreniyoruz. Ardından tüm hazırlıklarımızı bu beklenti ve isteklerinizi tam olarak gerçekleştirmek üzerine yapıyoruz. Elbette ki tüm bu beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilmek için, salonumuzda sadece en kaliteli dünya markalarının ürünlerini kullanıyoruz.

Gelin saçınızı belirlerken, yüz şekliniz ve gelinlik modeliniz gibi pek çok faktör etkilidir. Biz alanında uzman, tecrübe sahibi ekibimizle tüm bu faktörleri iyi bir şekilde analiz ederek, size en uygun saç modelini hazırlıyoruz. Saçlarınıza zarar vermeyecek, doğal içerikli ürünler kullanmaya oldukça özen gösteriyoruz. Saçlarınıza aksesuarlarla farklı bir ışıltı katabiliyoruz. Rengarenk çiçeklerden, zarif incilere kadar her tarza uygun aksesuarları salonumuzdan bulabiliyorsunuz. Saçlarınızı her ayrıntısıyla hazırladıktan sonra da tokalarla sıkıca tutturarak ve kaliteli saç sabitleyicileri kullanarak, düğün gününüz boyunca bozulmadan durmasını sağlıyoruz.

Gelin saçınızı hazırladıktan sonra makyajınızı yapmak için hazırlıklara başlıyoruz. Makyajınızı yaparken de yüz şekliniz, saç modeliniz, gelinlik modeliniz gibi birçok faktörü göz önünde bulundurarak, size en uygun makyajı belirliyoruz. Günlük hayatında fazla makyaj yapmayan gelinlerimiz için doğal görünümlü sade makyajlardan, gösterişli bir görüntü yakalamak isteyen gelinler için iddialı makyajlara kadar dilediğiniz her tarza uygun makyaj çeşitlerini uygulayabiliyoruz.

Siz de düğün gününüzde kusursuz bir güzelliğe ulaşmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve MK Hair Studio Bursa kuaför fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Balat, Bamboo Park, Bey Sk. no.21 D:.1, 16140 Nilüfer/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder

MK Hair Studio Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Berfin & Selçuk

Düğün Tarihi: 27.08.2022Düğünüm için saç ve makyaj hizmeti aldım. Hem Melike Hanım hem Kübra Hanım çok enerjik, ilgili ve titizdi. Annem ve kardeşim de çok mutlu ayrıldılar. Her şey için teşekkürler!

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.