Deniz Kuaför

E-posta Gönder

  • Nilüfer, Bursa.

Ekiple Tanışın

Deniz Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500-3.000 TL

Deniz Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Deniz Kuaför Sık Sorulan Sorular

Deniz Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Deniz Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Deniz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Deniz Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.


Deniz Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Deniz Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Deniz Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Deniz Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Deniz Kuaför Hakkında

Her kadın, güzellik ve bakımı önemser. Dolayısıyla, kuaför salonlarının önemi de artıyor. Biz de firma olarak, size en iyi hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte, durmaksızın çalışıyoruz. Deniz Kuaför, Bursa Nilüfer’de siz değerli müşterilerini ağırlıyor.

Kuaför salonumuzda sizin için; protez tırnak, kalıcı oje, renklendirme, ombre, sombre, saç bakımı, gelin saçı ve makyajı gibi işlemler yapıyoruz. Memnuniyetinizi sağlamak ve beklentilerinizi karşılamak, bizim asıl hedefimiz. Gelin saçı ve makyajında da bu duruma ekstra özeniyoruz. Hayatınızda belki bir kere yaşayacağınız bu muhteşem günde her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bunun için, deneyimli ve alanında uzman ekibimizle beraber çaba gösteriyoruz.

Gelin saçı ve makyajı için öncelikle, kahve eşliğinde sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında, düğününüz ve siz hakkında detayları öğreniyoruz. Bu çerçevede, sürecimiz işlemeye başlıyor. Düğün konseptiniz, mekanınız ve gelinlik modelinize göre, saç ve makyajınızı belirliyoruz. Elbette, bu kararı birlikte veriyoruz. Her aşamada olduğu gibi burada da, sizin fikrinizi almadan adım atmıyoruz.

Prova gününüzde, belirlediğimiz saçı ve makyajı uyguluyoruz. En özenli şekilde sizi hazırladıktan sonra, özel sabitleyici spreylerle, saçınızı ve makyajınızı kalıcı hale getiriyoruz. Tüm gün deneyimlemek adına, eve gittiğinizde, yıkamamanızı tavsiye ederiz.

Düğün gününüz geldiğinde ise; dilerseniz salonumuzda, dilerseniz de düğün mekanınızda sizi hazırlayabiliyoruz. Ayrıca, sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet veriyoruz. Samimi ve sıcak bir ortam yakaladıktan sonra, hazırlanma süreciniz çok daha kolay geçiyor.

Deniz Kuaför Bursa ailesi olarak size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Detaylar ve fiyat hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Bunun için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres:

    Sakarya Mah. Ahmetpaşa Cad. No:4 Görükle-Nilüfer/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.