Değişim Kuaför

E-posta Gönder

 • Yıldırım, Bursa.

Ekiple Tanışın

Değişim Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Değişim Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Değişim Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Değişim Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Değişim Kuaför Hakkında

Bursa Yıldırım’da hizmet veren Değişim Kuaför ekibimiz, ömrünüzün en değerli gününe gönlünüzce hazırlanmanızı sağlamak için burada! Şimdiye kadar birçok gelin adayıyla çalışmanın olmanın getirdiği bilgi ve birikimle isteklerinizle yakından ilgileniyoruz. İstiyoruz ki saçınız da makyajınız da tarzınızın bir yansıması olsun ve siz salonumuzdan memnun bir şekilde ayrılın.

Güler yüzlü yapısından ödün vermeyen profesyonel ekibimizle gelinlik modelinizi ve düğün konseptinizi dikkate alarak saç ve türban tasarımları yapıyoruz. Yüz hatlarınıza uygun cilt kusurlarınızı kapatacak makyaj stillerini seçiyor, doğru teknikler aracılığıyla güzelliğinize dokunuyoruz. Elbette düğünden önce görüşüp planlamaya yapmayı da ihmal etmiyoruz. Tamamen kusursuz bir görünüme kavuşmanızı istediğimizden gerekli durumlarda tecrübelerimizi kullanarak tavsiyeler de veriyoruz. Hatta görüşmemiz sırasında isterseniz, prova olanağımızdan da yararlanabiliyorsunuz.

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğün tarihinizde güzelliğinizle göz kamaştıracaksınız. Bursa gelin saçı kuaför tavsiyeleri arasında yer almanın hakkını vererek sizi en güzel şekilde hazırlayacağımıza eminiz. Bu arada model seçimi yaparken gelinliğinizin dikimine, düğün konseptinize ve duvağınızın modeline, makyajınızı seçerken ise yüz hatlarınıza ve cilt kusurlarınıza odaklandığımızı hatırlatalım.

Gelin saçı ve makyajı hizmeti dışında daha birçok işlemi yapabiliyoruz: Yüzünüze yakışan özel saç kesimleri, renklendirme, saç bakımı, manikür, pedikür... Bu sayede düğün öncesi hazırlıklarınız için de bizi tercih edebiliyorsunuz. Tabii özellikle saçlarınıza boya yaptıracak gelin adaylarımız unutmamalılar ki bu işlemlerden sonra belli bir uyum süreci gerekiyor. Bu nedenle boyama işlemlerinizi düğünden birkaç hafta önce yaptırmalısınız.

Gördüğünüz gibi siz değerli gelin adaylarımızın mutluluğu için her detayla yakından ilgileniyoruz. Eğer bu süreçte yanınızda olup size destek olmamızı isterseniz, yapmanız gereken şey çok basit! Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.