Crazy Kuaför

E-posta Gönder

 • Yıldırım, Bursa.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Crazy Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Crazy Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Crazy Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Crazy Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Crazy Kuaför Hakkında

Her kadın güzelliği için zarif dokunuşlar yaptırmayı sever. Bunlar kimi zaman özel günlerde yapılan saç ve makyaj uygulamaları kimi zaman da saç ve vücut bakımları olur. Biz de uzun yıllar tüm bu konularda eğitim aldıktan sonra 2009 yılında Bursa’da Crazy Kuaför markasını yarattık. İşimizdeki ustalığı güzel gelinlerimize yaşatmak için saç tasarımı ve makyaj sanatı konusunda kendimizi geliştirdik. Şimdi, sizin mutluluğunuza ve güzelliğinize dokunmak için büyük bir heyecanla bekliyoruz. Düğün günü etrafınızda olan yardımcılarımızla birlikte hizmet verdiğimiz salonumuz, Bursa Yıldırım’da yer alıyor. Acele edin, gelin bir an önce düğün hazırlıklarınıza başlayalım.

Hazırlık sürecimizi merak ediyorsanız; bilmelisiniz ki randevu sistemiyle çalışıyoruz. Bu günümüzü size ayırmak, hak ettiğiniz ilgi ve özeni göstermek için son derece önemli. İlk görüşme randevumuz ise, isteklerinizi öğrenmemiz ve hayal ettiğiniz saç tasarımı üzerine konuşmak için harika bir fırsat. Yaptığımız görüşmelerde, tercih ettiğiniz makyaj ürünleri, cilt sağlığınız, gelinlik modeliniz ve düğün konseptiniz hakkında da konuşuyoruz. Böylelikle şıklığınızı en iyi şekilde tamamlayan saç tasarımını yapabiliyoruz. Işıltılı rengi ve sağlıklı görüntüsü için saçınızda; topuz, örgü ve dağınık modellerin tasarımını yapıyoruz. Bir de renk değişikliği, saç bakımı, ombre, sombre, kaynak gibi saç uygulamaları yaptırmak isterseniz; ilk görüşme ile düğün günü arasında bir tarih belirlemeyi tercih ediyoruz ki uygulamalar saçınıza uyum sağlasın.

Saç tasarımınız kadar makyajınızı da önemsiyoruz. Porselen makyajınızın gece boyunca bozulmaması için temiz bir ciltte işlem yapıyoruz. Bu da nemlendirme, temizlik ve bakımlarınıza verdiğimiz önemle hassas bir şekilde yaptığımız baz çalışmalar sayesinde oluyor. Son olarak doğal ve aydınlık makyajınızı; alın, burun, gözler, dudak ve elmacık kemiklerinde yaptığımız kontur işlemleriyle tamamlıyoruz. Unutmayın, makyaj küçük dokunuşlarla güzelliğinize ışık tutmak için yapılır! Salonumuzdan ayrılırken yüzünüzdeki tebessüm ve kusursuz güzelliğinizle herkesi büyülemeye hazır olun! Bursa Yıldırım kuaför salonları arasında bizi tercih ettiğiniz için “İyi ki”, diyeceğiniz bir düğün töreni sizi bekliyor.

Tüm bu hizmetler ve çok daha fazlası için Crazy Kuaför iletişim formu bu sayda üzerinde yer alıyor. Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz?

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.