Çağlayan Şen Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Çağlayan Şen Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  800-1.000 TL

Çağlayan Şen Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Çağlayan Şen Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Çağlayan Şen Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Çağlayan Şen Kuaför Hakkında

2000 yılından beri kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla, kadınların hayatlarına güzellik katmak için kusursuz hizmet sunuyoruz. Çağlayan Şen Kuaför Bursa olarak düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarmak için her anlamda profesyonel saç ve makyaj hizmetleri sunarak, davetlilerinizin tüm hayran bakışlarını üzerinize toplamanızı sağlıyoruz.

Modern tasarımlı, ferah salonumuzda dört kişilik ekibimizle güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Düğün gününüzde sizinle beraber on beş yakınınıza kadar hizmet verebiliyoruz. Salonumuzda uyguladığımız her işlemden en iyi sonuçlara ulaşmak için sadece en kaliteli dünya markalarının ürünleriyle hazırlıklarınızı yapıyoruz.

Gelin saçınızı hazırlarken sizin görüşlerinizi ön planda tutarak hazırlıklarınızı yapıyoruz. Hazırlıklarınız tamamlandıktan sonra aynadaki görüntünüz içinize tam olarak sinene kadar çalışmaya devam ediyoruz. Düğün gününüzde yenilenmiş bir güzelliğe sahip olmak isterseniz çok doğal görünümlü sombre uygulamalarından, farklı tekniklerle gerçekleştirdiğimiz kesim uygulamalarına kadar son derece profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Sizi bir bütün olarak en güzel görüntüye ulaştıracak gelin saçı modelini belirlemek için; yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı ve tarzınızı iyi bir şekilde analiz ediyoruz. İster doğal ister ihtişamlı her tarza uygun saç modelini başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Gelin saçı hazırlıklarınızın son aşamasında kaliteli saç sabitleyicileri kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede düğün gününüz boyunca saçlarınızın güzelliğini korumasını sağlıyoruz.

Güzelliğinizi ortaya çıkaracak makyaj uygulamamıza geçtiğimizde yüz hatlarınızdan, gelinliğinize kadar pek çok faktörü göz önünde bulunduruyoruz. Size en uygun makyaj uygulamasına sizinle beraber karar verdikten sonra hazırlıklarınıza başlıyoruz. Makyajınızın her aşamasında kalıcılığı yüksek ve kaliteli ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz. Böylece yaptığımız her uygulamadan en iyi sonuçları alıyor ve düğün gününüzde makyajınızın akmasına engel oluyoruz.

Fark yaratan hizmetlerimizi düğün mekanlarında ve otellerde de sunabiliyoruz. Böylece size zaman kaybı yaşatmadan, her yerde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Siz de düğün gününüzde profesyonel ellerle muhteşem bir güzelliğe ulaşmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Çağlayan Şen Bursa kuaför fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Barış, Sümer Sk. Güdoğdu Sitesi 13A D:A Blok, 16285 Nilüfer/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çağlayan Şen Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.