Belinda Kuaför

E-posta Gönder

 • Gemlik, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Belinda Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Belinda Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Belinda Kuaför Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Belinda Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Belinda Kuaför Hakkında

Düğün hazırlık sürecinin en önemli konulardan biri olan gelin saçı ve makyajı, Belinda Kuaför ile gelin adayları için bir zorluk olmaktan çıkıyor! Bursa’nın Gemlik ilçesinde faaliyet gösteriyor, sizi yepyeni bir hayata başlayacağınız bu özel güne kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz!

Açıldığımız günde beri yenilikçi bir hizmet anlayışını benimsiyor, kendimizi sürekli geliştirerek Bursa kuaförlerinden farklılaşmayı amaçlıyoruz. Gelin adaylarımızın ilk tercihleri arasında yer almak için hassasiyetle çalışıyor, en mutlu günlerinizde tercih edilmenin bilincinde oluyoruz. Sağladığımız her imkan, sunduğumuz her hizmette memnuniyetinizi esas alıyor, sizi buradan mutlu bir şekilde uğurlamak için isteklerinizi ön planda tutuyoruz. Hayallerinize erişiyor, düğününüzde göz kamaştırarak tüm davetlileri etkilemenizi istiyoruz.

Kesim, boya, röfle, perma, ombre ve bunun gibi daha pek çok işlemi bugüne kadar sayısız kez gerçekleştirdik. Eğer tarzınızda bir değişikliğe gitmek istiyorsanız, tam yer ve tam zamanı! Kendinizi özgür bırakın, tecrübemize güvenin!

Gelin saçı ve makyajında uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Önce, düşündüklerinizi, tarzınızı, zevkinizi ve nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Eğer tecrübemizden yararlanarak bizden çeşitli öneriler isterseniz, önemli unsurlara dikkat ederek tavsiyeler verebiliyoruz. Gelinliğiniz, duvağınız, vücut yapınız, saç uzunluğunuz, ten renginiz ve yüz hatlarınız, bu unsurların başında geliyor. Tepeden tırnağa uyumlu görünmeniz için her konunun üstünde duruyor, hiçbir detayı atlamıyoruz.

Belirlediğimiz saç ve makyajı uygulamaya geçmeden önce çeşitli ön hazırlıklar yapıyoruz. Saçınıza bir keratin bakım uyguluyor, temizliyor ve gelin saçı için hazır hale getiriyoruz. Makyajınızı yapmadan önce ise cildinizi özel kremlerle pürüzsüz bir hale getiriyoruz. Bu, hem yüzünüzün daha parlak görünmesini hem de makyajın bozulmadan daha uzun süre kalmasını sağlıyor.

Düğününüze, tüm detayların düşünüldüğü ve tarzınızın en iyi şekilde yansıtıldığı Belinda Kuaför’de hazırlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.