Gelin Saçı ve Makyajı Bursa

Belinda Kuaför

  • Min. Fiyat
    2.500 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Belinda Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500 TL'den az

Belinda Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Belinda Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Belinda Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Belinda Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Belinda Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Belinda Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Belinda Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Belinda Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Belinda Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Belinda Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500 TL'den az aralığındadır.

Belinda Kuaför Hakkında

Düğün hazırlık sürecinin en önemli konulardan biri olan gelin saçı ve makyajı, Belinda Kuaför ile gelin adayları için bir zorluk olmaktan çıkıyor! Bursa’nın Gemlik ilçesinde faaliyet gösteriyor, sizi yepyeni bir hayata başlayacağınız bu özel güne kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz!

Açıldığımız günde beri yenilikçi bir hizmet anlayışını benimsiyor, kendimizi sürekli geliştirerek Bursa kuaförlerinden farklılaşmayı amaçlıyoruz. Gelin adaylarımızın ilk tercihleri arasında yer almak için hassasiyetle çalışıyor, en mutlu günlerinizde tercih edilmenin bilincinde oluyoruz. Sağladığımız her imkan, sunduğumuz her hizmette memnuniyetinizi esas alıyor, sizi buradan mutlu bir şekilde uğurlamak için isteklerinizi ön planda tutuyoruz. Hayallerinize erişiyor, düğününüzde göz kamaştırarak tüm davetlileri etkilemenizi istiyoruz.

Kesim, boya, röfle, perma, ombre ve bunun gibi daha pek çok işlemi bugüne kadar sayısız kez gerçekleştirdik. Eğer tarzınızda bir değişikliğe gitmek istiyorsanız, tam yer ve tam zamanı! Kendinizi özgür bırakın, tecrübemize güvenin!

Gelin saçı ve makyajında uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Önce, düşündüklerinizi, tarzınızı, zevkinizi ve nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Eğer tecrübemizden yararlanarak bizden çeşitli öneriler isterseniz, önemli unsurlara dikkat ederek tavsiyeler verebiliyoruz. Gelinliğiniz, duvağınız, vücut yapınız, saç uzunluğunuz, ten renginiz ve yüz hatlarınız, bu unsurların başında geliyor. Tepeden tırnağa uyumlu görünmeniz için her konunun üstünde duruyor, hiçbir detayı atlamıyoruz.

Belirlediğimiz saç ve makyajı uygulamaya geçmeden önce çeşitli ön hazırlıklar yapıyoruz. Saçınıza bir keratin bakım uyguluyor, temizliyor ve gelin saçı için hazır hale getiriyoruz. Makyajınızı yapmadan önce ise cildinizi özel kremlerle pürüzsüz bir hale getiriyoruz. Bu, hem yüzünüzün daha parlak görünmesini hem de makyajın bozulmadan daha uzun süre kalmasını sağlıyor.

Düğününüze, tüm detayların düşünüldüğü ve tarzınızın en iyi şekilde yansıtıldığı Belinda Kuaför’de hazırlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Hamidiye Mah. Kumsal Sok. No: 13/1 Gemlik/Bursa

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.