Aşkın Güzellik ve Kuaför Salonu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Aşkın Güzellik ve Kuaför Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Aşkın Güzellik ve Kuaför Salonu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Aşkın Güzellik ve Kuaför Salonu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Aşkın Güzellik ve Kuaför Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Epilasyon, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  30

Aşkın Güzellik ve Kuaför Salonu Hakkında

Bursa’da düğününüze az bir zaman kala konuklarınızın karşısına en güzel haliniz ile çıkmanıza yardımcı olacak bir kuaför arıyorsanız doğru sayfadasınız. Aşkın Güzellik ve Kuaför Salonu olarak hayatınızda tekrarı olmayan bir günde isteklerinizi en güzel şekilde hayata geçirmek için büyük bir özveriyle çalışıyoruz.

Öncelikle bizimle iletişime geçtikten sonra nasıl bir süreç işliyor bundan bahsedelim. Düğününüze en az 1 hafta kala bizimle iletişime geçmeniz hem sizin hem de bizim için yeterli süreye sahip olmak için önemli. Yaz aylarında pek çok düğün arka arkaya yapıldığı için bizim de oldukça yoğun bir takvimimiz oluyor. Bu takvimde size de hak ettiğiniz zamanı ve özeni ayırabilmek için 1 haftalık süreç bizim için yeterli oluyor.

Gelin saçı ve makyajınızı en güzel şekilde yapabilmek için de pek çok farklı detayı aynı anda inceliyoruz. Örnek vermemiz gerekirse, yüz hatlarınız, gelinliğinizin modeli, düğününüzü nasıl bir konsept ile hayata geçireceğiniz, saçınızın uzunluğu ve saç yapınız gibi pek çok farklı detay bir araya geldiğinde muhteşem görünümüz ortaya çıkıyor. Her zaman için en kaliteli ürünleri kullanarak hizmet veriyoruz. Bu sayede yaptığımız işler hem daha kalıcı oluyor hem de cildinize ve saçınıza zarar vermemiş oluyoruz.

Aşkın Güzellik Salonu Bursa’da gelin saçı ve makyajı haricinde cilt bakımı, epilasyon, takma kirpik, manikür pedikür, el ayak masajı ve ağda gibi hizmetler de veriyoruz. İşinde uzman ekibimiz tüm bu hizmetleri memnuniyetinizi sağlamak için oldukça titiz bir şekilde sağlıyor.

Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin unutulmayacak düğününüze Aşkın Güzellik ve Kuaför Salonu’nda hazırlanmak için bize ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak Aşkın Güzellik ve Kuaför Salonu fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Fethiye Mah. Sakin Sok. Abaka Bilge Apt. No:9 Nilüfer / Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aşkın Güzellik ve Kuaför Salonu Yol Haritası

Aşkın Güzellik ve Kuaför Salonu Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Se

Sedef

Düğün Tarihi: 15.04.2021


Bu zamana kadar tüm düğün organizasyonlarında ve günlük olarakta tercih ettiğim mukemmel bir kuaför herşeyden önce becerikli ve size yardımcı olmak için elinden gelenin kat ve kat fazlasını yapıyor. Şüphe etmeden kendinizi Aşkın Hanım'ın ellerine bırakabilirsiniz işinin ehli ve son trendleri takip... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.