Gelin Saçı ve Makyajı Bursa

Ali Ören Kuaför & Güzellik

Ali Ören Kuaför & Güzellik

Ali Ören Kuaför & Güzellik Hakkında

Ali Ören Kuaför Bursa, 2018 yılından beri en güzel gününüzde hayalinizdeki görüntüye kavuşmanız için kollarını sıvıyor. Bursa’da önde gelen iki markanın yöneticiliğini yapmanın ardından kendi iş yerini açan Ali Ören, 21 yıllık tecrübesiyle bu sektörde yer almaya devam ediyor. Harika ekibi ve yetenekli dokunuşları ile tamamlayacakları gelin saçınız ve makyajınız, beklediğinizden bile güzel bir sonuçla harika bir düğün geçirmenizi sağlayacak.

Deneyim

21 yıldır 3 ayrı işletmede bulunan Ali Ören, engin tecrübeleri ve yurtiçi, yurtdışı eğitimi ile size emin ellerde olduğunuzu hissettiriyor. En az 15 yıl sektörde bulunan insanlardan oluşmuş 7 kişilik ekibi, kendinden emin tavırlarıyla size istediğinizi ve hatta daha fazlasını vererek güzeliğinize güzellik katıyor. Gelin saçınız ile ilgilenen deneyimli iş arkadaşları ve make up kısmında bulunan eşiyle yoğun bir şekilde çalışıyorlar.

Hizmetler

İşletmede, gelin saçı, makyaj, manikür ve nail art hizmetleri veriliyor. Dilerseniz mekana gelerek, dilerseniz evinizde istediğiniz hizmete kavuşuyor ve istediğiniz görünümü elde edebiliyorsunuz. Şehir dışındaki gelin adaylarımız için sağladıkları hizmetler de bulunuyor. Bütün isteklerinizi dinleyerek ve tavsiyeler vererek yaptıkları gelin saçınız ve makyajınız ile Bursa gelin saçı ve makyajı arayışlarınıza bir çözüm sunuyorlar.

Saç / Makyaj Tarzı

Gelin adayını analiz ediyor, düğün mekanı ve gelinlik modeline göre seçilen 3 farklı modeli sunarak bir yelpaze oluşturuyorlar. Gelin saçı olarak doğal saç modelleri tercih edilirken, makyaj konusunda dumanlı veya şeftali tonları ile güzelliğinize güzellik katacak tarzları tercih ediyorlar. Kryolan, Huda Beauty ve Mac markalarını tercih ettikleri makyajınız gözleri kamaştırırken, içinize en çok sinecek görünüm için seçilen modeli prova ediyorlar.

Ali Ören Kuaför ve Güzellik, samimiyet ve dürüstlük isteyen çiftlerimize, kendilerini rahat hissedecekleri bir mekan seçeneği oluşturuyor. “Gücümüzü, siz cesur kadınlardan alıyoruz!” diyen işletme, güzelliğinizi ön plana çıkarmak için yanınızda oluyor. Bursa kuaför gelin başı fiyatları ve nakit veya kredi kartıyla ödeme seçeneklerine sahip mekan hakkında detaylı bilgi için profildeki telefon numarasından iletişime geçebilir veya “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirsiniz.

Ali Ören Kuaför & Güzellik Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Ali Ören Kuaför & Güzellik Sıkça Sorulan Sorular

Ali Ören Kuaför & Güzellik ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ali Ören Kuaför & Güzellik ile 2 hafta önce iletişime geçilmeli.

Ali Ören Kuaför & Güzellik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ali Ören Kuaför & Güzellik şehir dışında hizmet veriyor.

Ali Ören Kuaför & Güzellik gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Ali Ören Kuaför & Güzellik gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, gelin paketi, ağda, düğün gruplarına hizmet, manikür / pedikür, mekanda / evde hizmet, ücretsiz prova, çıtçıt saç hizmetlerini vermektedir.

Ali Ören Kuaför & Güzellik düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Ali Ören Kuaför & Güzellik düğün günü 7 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

Ali Ören Kuaför & Güzellik gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Ali Ören Kuaför & Güzellik gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.