Acıbadem Kuaför Caner

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Acıbadem Kuaför Caner Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Acıbadem Kuaför Caner Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Acıbadem Kuaför Caner Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Acıbadem Kuaför Caner Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Acıbadem Kuaför Caner Hakkında

Düğününüz için düğün mekanınızı seçtiniz, davetiyeleriniz ayarlandı ve gelinliğiniz istediğiniz gibi dikildi. Sıra geldi saçınızı ve makyajınızı emanet edeceğiniz usta elleri bulmaya! Bursa’da ikamet ediyorsanız, size; Nilüfer’in en ünlü kuaförlerinden biri olan Acıbadem Kuaför Caner Yetiker’i takdim etmek isteriz. Modern tarzımız ve herkese hitap eden tavrımızla kuaför salonumuzda, siz değerli gelinlerimizi ağırlamaya devam ediyoruz.

Her şeyin mükemmel olmasını istediğiniz o günde, elbette saçınızın ve makyajınızın da kusursuz olmasını istiyorsunuz. Biz de bunun için çalışıyoruz. Bursa’nın en güzel ilçesinde hizmet veriyoruz. Bu sayede seçkin müşteri kitlemizle hem tarzımıza en yakın şekilde çalışıyoruz hem de siz değerli gelinlerimizin takdirini topluyoruz.

Modern tarzda dizayn edilmiş iç dekorasyonumuzdan da anlaşılacağı üzere trendleri takip ediyoruz. Bu sayede saç modelinizi ve makyajınızı planlarken modayla birlikte ilerliyoruz. O yılın modası neyse, dilerseniz onu uygulayabiliyoruz. Fakat klasiklerden de vazgeçtiğimiz söylenemez. Sizin isteğiniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Duvak kullanacaksanız, buna uygun bir alttan topuz veya sıkı toplanmış saçlar tercih ediyoruz. Eğer, bohem saç aksesuarlarıyla saçınıza farlı bir hava katmak istiyorsanız da, dağınık örgüler ve açık bırakılmış saçlar iyi birer alternatif olacaktır.

Makyaj konusu ise, önem verdiğimiz bir başka konu. Alanında uzaman makyözlerimiz tarafından cildiniz önce makyaja hazırlanıyor. Sonrasında; cilt tipinize uygun bir temel oluşturuluyor. Bizim amacımız burada, doğal güzelliğinizi ön plana çıkarmak. Yıllar sonra düğün fotoğraflarınızı incelerken pişman olmanızı istemeyiz. Son olarak da, makyajınızın kalıcılığı için özel spreylerimizi kullanıyoruz. Böylece makyajınızı kontrol etme gereği duymadan düğün gününüz boyunca eğlenebiliyorsunuz.

Caner Yetiker Kuaför olarak, size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Siz de kararınızı verdiyseniz bizimle iletişime geçmek için sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

 • Adres:

  Barış Mahallesi, Özel Acibadem, 16140 Nilüfer/Bursa, Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Acıbadem Kuaför Caner Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.