• Min. Fiyat
    3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın

Acıbadem Kuaför Caner Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Acıbadem Kuaför Caner Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Acıbadem Kuaför Caner Sıkça Sorulan Sorular

Acıbadem Kuaför Caner gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Acıbadem Kuaför Caner gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Acıbadem Kuaför Caner gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Acıbadem Kuaför Caner gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Acıbadem Kuaför Caner şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Acıbadem Kuaför Caner şehir dışında hizmet veriyor.

Acıbadem Kuaför Caner ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Acıbadem Kuaför Caner ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Acıbadem Kuaför Caner Hakkında

Düğününüz için düğün mekanınızı seçtiniz, davetiyeleriniz ayarlandı ve gelinliğiniz istediğiniz gibi dikildi. Sıra geldi saçınızı ve makyajınızı emanet edeceğiniz usta elleri bulmaya! Bursa’da ikamet ediyorsanız, size; Nilüfer’in en ünlü kuaförlerinden biri olan Acıbadem Kuaför Caner Yetiker’i takdim etmek isteriz. Modern tarzımız ve herkese hitap eden tavrımızla kuaför salonumuzda, siz değerli gelinlerimizi ağırlamaya devam ediyoruz.

Her şeyin mükemmel olmasını istediğiniz o günde, elbette saçınızın ve makyajınızın da kusursuz olmasını istiyorsunuz. Biz de bunun için çalışıyoruz. Bursa’nın en güzel ilçesinde hizmet veriyoruz. Bu sayede seçkin müşteri kitlemizle hem tarzımıza en yakın şekilde çalışıyoruz hem de siz değerli gelinlerimizin takdirini topluyoruz.

Modern tarzda dizayn edilmiş iç dekorasyonumuzdan da anlaşılacağı üzere trendleri takip ediyoruz. Bu sayede saç modelinizi ve makyajınızı planlarken modayla birlikte ilerliyoruz. O yılın modası neyse, dilerseniz onu uygulayabiliyoruz. Fakat klasiklerden de vazgeçtiğimiz söylenemez. Sizin isteğiniz doğrultusunda hareket ediyoruz. Duvak kullanacaksanız, buna uygun bir alttan topuz veya sıkı toplanmış saçlar tercih ediyoruz. Eğer, bohem saç aksesuarlarıyla saçınıza farlı bir hava katmak istiyorsanız da, dağınık örgüler ve açık bırakılmış saçlar iyi birer alternatif olacaktır.

Makyaj konusu ise, önem verdiğimiz bir başka konu. Alanında uzaman makyözlerimiz tarafından cildiniz önce makyaja hazırlanıyor. Sonrasında; cilt tipinize uygun bir temel oluşturuluyor. Bizim amacımız burada, doğal güzelliğinizi ön plana çıkarmak. Yıllar sonra düğün fotoğraflarınızı incelerken pişman olmanızı istemeyiz. Son olarak da, makyajınızın kalıcılığı için özel spreylerimizi kullanıyoruz. Böylece makyajınızı kontrol etme gereği duymadan düğün gününüz boyunca eğlenebiliyorsunuz.

Caner Yetiker Kuaför olarak, size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Siz de kararınızı verdiyseniz bizimle iletişime geçmek için sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

  • Adres:

    Barış Mahallesi, Özel Acibadem, 16140 Nilüfer/Bursa, Türkiye

  • Haritadaki Konumu

    Acıbadem Kuaför Caner Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.