A&S Kuaför

E-posta Gönder

  • İnegöl, Bursa.

Ekiple Tanışın

A&S Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

A&S Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

A&S Kuaför Sık Sorulan Sorular

A&S Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

A&S Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


A&S Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

A&S Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde cilt bakımı, takma kirpik, el / ayak masaj hizmetlerini vermektedir.


A&S Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, A&S Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


A&S Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

A&S Kuaför ile 2 hafta önce iletişime geçilmeli.

A&S Kuaför Hakkında

Yıllarca unutulmayacak düğününüzde saç ve makyajınız ile davetlilerinizin akıllarında yer etmeye ne dersiniz? Eminiz ki birçok gelin adayının cevabı evet olacaktır. Sizin için en önemli günlerden biri olan düğününüzde saç ve makyajınız ile tüm güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Tabii bunun için profesyonel bir saç tasarımcısı ve makyaj artisti ile çalışmanız çok önemli. A&S Kuaför İnegöl ailesi olarak size düğün hazırlık sürecinizin her ânında hizmet vermeye hazırız. Düğün seremoninizin ilk adımı olan söz ve nişan gününüz, kına geceniz, düğün gününüz ve hatta gelin damat dış mekân çekimleriniz sizi hazırlayabiliriz.

Gelin saç ve makyajınıza karar verirken nelere dikkat ettiğimizden bahsedelim biraz da. Öncelikle gelin saçınıza karar verirken saç boyunuzun yanı sıra gelinliğinizin modeli de bizim için çok önemli. Yaka detayı olan ya da sırt dekoltesi bulunan gelinlikler için toplu saç modellerimizi öneriyoruz. Böylece yaka detayınızı ve dekoltenizi saçlarınız kapatmayacak modeli olduğu gibi gösterebileceksiniz.

Makyajınıza karar verirken ise sizin istekleriniz üzerinden ilerliyoruz. Yoğun bir göz makyajı mı yoksa daha sade yok gibi görünecek doğal bir makyaj mı istiyorsunuz? Tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda makyaj modelinize karar veriyoruz. Karar verdiğimiz modeli makyaj artistimiz yüz hatlarınızı ortaya çıkarak makyaj tekniklerini kullanarak yüzünüze uygulayacak.

Saç tasarımlarımızın yanı sıra çeşitli profesyonel uygulamalarımız da bulunuyor. Örneğin düğün gününde canlı ve sağlıklı saçlara sahip olmak isteyen gelin adaylarımıza düğünlerinin öncesinde profesyonel bir saç bakımı gerçekleştirebiliyoruz. Böylece kullanacağınız model çok daha iyi görünecektir.

Birçok hizmet içeriğini bir arada bulabileceğiniz, ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabileceğiniz salonumuzu tercih etmek isterseniz sayfadaki formu doldurmanız yeterli. Hizmet detaylarımızı ve A&S Kuaför İnegöl kuaför fiyatlarını öğrenmek için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.