A&S Kuaför

E-posta Gönder

 • İnegöl, Bursa.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

A&S Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

A&S Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

A&S Kuaför Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

A&S Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Takma kirpik

A&S Kuaför Hakkında

Yıllarca unutulmayacak düğününüzde saç ve makyajınız ile davetlilerinizin akıllarında yer etmeye ne dersiniz? Eminiz ki birçok gelin adayının cevabı evet olacaktır. Sizin için en önemli günlerden biri olan düğününüzde saç ve makyajınız ile tüm güzelliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Tabii bunun için profesyonel bir saç tasarımcısı ve makyaj artisti ile çalışmanız çok önemli. A&S Kuaför İnegöl ailesi olarak size düğün hazırlık sürecinizin her ânında hizmet vermeye hazırız. Düğün seremoninizin ilk adımı olan söz ve nişan gününüz, kına geceniz, düğün gününüz ve hatta gelin damat dış mekân çekimleriniz sizi hazırlayabiliriz.

Gelin saç ve makyajınıza karar verirken nelere dikkat ettiğimizden bahsedelim biraz da. Öncelikle gelin saçınıza karar verirken saç boyunuzun yanı sıra gelinliğinizin modeli de bizim için çok önemli. Yaka detayı olan ya da sırt dekoltesi bulunan gelinlikler için toplu saç modellerimizi öneriyoruz. Böylece yaka detayınızı ve dekoltenizi saçlarınız kapatmayacak modeli olduğu gibi gösterebileceksiniz.

Makyajınıza karar verirken ise sizin istekleriniz üzerinden ilerliyoruz. Yoğun bir göz makyajı mı yoksa daha sade yok gibi görünecek doğal bir makyaj mı istiyorsunuz? Tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda makyaj modelinize karar veriyoruz. Karar verdiğimiz modeli makyaj artistimiz yüz hatlarınızı ortaya çıkarak makyaj tekniklerini kullanarak yüzünüze uygulayacak.

Saç tasarımlarımızın yanı sıra çeşitli profesyonel uygulamalarımız da bulunuyor. Örneğin düğün gününde canlı ve sağlıklı saçlara sahip olmak isteyen gelin adaylarımıza düğünlerinin öncesinde profesyonel bir saç bakımı gerçekleştirebiliyoruz. Böylece kullanacağınız model çok daha iyi görünecektir.

Birçok hizmet içeriğini bir arada bulabileceğiniz, ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabileceğiniz salonumuzu tercih etmek isterseniz sayfadaki formu doldurmanız yeterli. Hizmet detaylarımızı ve A&S Kuaför İnegöl kuaför fiyatlarını öğrenmek için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.