A Class Kuaför

E-posta Gönder

  • Mustafakemalpaşa, Bursa.

Ekiple Tanışın

A Class Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

A Class Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

A Class Kuaför Sık Sorulan Sorular

A Class Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

A Class Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


A Class Kuaför düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

A Class Kuaför düğün günü 10 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.


A Class Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

A Class Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde manikür / pedikür, takma kirpik, ağda, el / ayak masaj hizmetlerini vermektedir.


A Class Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, A Class Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


A Class Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

A Class Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Tüm Sorular

A Class Kuaför Hakkında

Bursa’da 2011 yılından beri hizmet verdiğimiz A Class Kuaför’de hayatınızın en özel günleri için saç ve makyaj tasarımı yapıyoruz. Dünyaca ünlü markalarla iş birliği içerisinde olduğumuz kuaför salonumuzda ombre gibi renklendirme işlemleri ile saç kesimi gibi imaj değişikliğinizi sağlayacak hizmetleri de veriyoruz.

Profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Her zaman en iyi hizmeti sunmaya gayret göstererek istekleriniz doğrultusunda bir çalışma planı oluşturuyoruz. Hayalini kurduğunuz gelin gibi olmanızı sağlıyoruz. İçinde bulunduğumuz sektörün moda olan trendlerini yakından takip ediyoruz. Her zaman kaliteli ürünler kullanıyoruz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğinizi ayrıntılarıyla konuşuyoruz. Kaç kişilik bir ekiple hizmet alacağınızı öğrenerek sizin için düğün gününüzde yer ayırıyoruz. Düğün konseptinizi, hayalini kurduğunuz gelin görünümünüzü göz önünde bulundurarak daha önce yaptığımız saç ve makyaj tasarımları içerisinde tarzınıza en çok gidecek olanları sizinle paylaşıyoruz. Saçınızın uzunluğu ya da kısalığına bakmaksızın istediğiniz modeli kolaylıkla yapıyoruz. Uzun su dalgaları, kıvırcık bukleler, bohem stiller, örgü detaylı topuzlar yapabiliyoruz. Saçınızın hazırlığı bitince tacınızı ve duvağınızı da takıyoruz.

Makyaj kısmında da doğallıktan yanayız. Yapay görüntülerden uzak, ışıltılı, canlı ve parlak olmanızı sağlıyoruz. Yüz hatlarınızı keskinleştiriyor ve çekici görünmenizi istiyoruz. Kaşlarınızın içini dolduruyor, kalemle şekil veriyoruz. Makyajınızın genel tonlarına uygun bir ruj seçerek kalemle dudaklarınızı ön plana çıkarıyoruz. Makyaj bazı ve sabitleyici sprey kullanımlarımızla da yaptığımız makyajın uzun süre yüzünüzde bozulmadan kalmasını sağlıyoruz.

Siz de Bursa kuaför salonları arasında yer alan yerimizin şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle tanışmak istiyor ve yaşamınızın en özel günlerine bizim kuaför salonumuzdan çıkarak gitmenizi arzuluyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Viraca Mah. Karamüdür Sok. No:2 Erdem Apt. Kat:1 Mustafakemalpaşa/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.