Şerife & Esra Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Şerife & Esra Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600 TL'den az

Şerife & Esra Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Şerife & Esra Kuaför Özellikler

 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Şerife & Esra Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Şerife & Esra Kuaför Hakkında

Düğününüzde tüm sevdiklerinizi etkilemeniz için gelinlikle birlikte saç ve makyajınızın da oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz. Kusursuz bir görünüme kavuşmak için hala kuaför tercihi yapmadıysanız Şerife & Esra Kuaför kalitesini öneriyoruz.

Alanya’da 2014 yılında faaliyet göstermeye başladık. Açıldığımız ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti ilkesini benimsedik ve bizi tercih eden herkesin buradan mutlu bir şekilde ayrılmasını amaçladık. Bu doğrultuda gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetlerde istek, ihtiyaç ve beklentileri esas aldık. En mutlu günlerde tercih edilmenin bilinciyle çalışarak gelin adaylarımızın güvenlerine layık olmayı hedefledik. İlk günkü heyecan ve enerjimizi şu anki tecrübelerimiz ve bilgi birikimlerimiz ile birleştiriyor ve salonumuzda hayallerinize erişmenizi sağlıyoruz.

Düğün gününüzde sizi yalnız bırakmak istemeyen 3 yakınınızı salonumuzda ağırlayabiliyoruz. Sizinle birlikte sevdiklerinizi de bu özel güne hazırlıyor, eşsiz güzelliklerini ortaya çıkarıyoruz. Son derece keyifli ve sıcak bir ortamda hoş sohbetiniz de gün boyunca devam ediyor. Çeşitli ikramlar ile de düğün stresinizi yok ediyoruz.

Alanya kuaförlerinden bizi farklı kılan en önemli özellik ise saç ve makyajın yanı sıra diğer işlemlerde de profesyonel bir hizmet veriyor olmamız! Çeşitli belgeler ve eğitimler ile kazandığımız uzmanlığımızı en iyi şekilde yansıtıyor, gelin adaylarımızın ihtiyaçlarını memnuniyetle karşılıyoruz. Manikür, pedikür, takma tırnak, mikroblading ve ipek kirpik gibi işlemler ile güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz. Burada bir konuya da antrparantez açmak istiyoruz. Özellikle uzun vadede çok daha verimli olan bazı işlemler için bizimle düğün tarihinizden 1-2 ay önce iletişime geçmenizi öneriyoruz.

Daha detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şerife & Esra Kuaför Alanya’da evlenecek olan tüm gelin adaylarını bekliyor!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.