Milano Hair Design

E-posta Gönder

Milano Hair Design Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600 TL'den az

Milano Hair Design Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Milano Hair Design Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Milano Hair Design Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Milano Hair Design Hakkında

Mutlu müşteriler mottosuyla 2011 yılında Milano Hair Design markasını yarattık. Ankara’nın Etlik semtinde faaliyete giren markamız sayesinde, dünyanın saç ve makyaj trendlerini bizi tercih eden konuklarımıza taşıdık. Bunun için ilk günden beri, modayı ve sektörel yenilikleri takip ediyoruz. Birlikte çalıştığımız profesyonel ekibimizle kaliteli hizmeti birinci sınıf ürünlerle sunuyoruz. Sizi düğün şıklığınız için salonumuza davet ediyor, burada yenilenme ve değişim de vaat ediyoruz. Çünkü bir gün değil her gün hak ettiğiniz dokunuşlarla güzelliğinizi ortaya çıkarmak için çalışıyoruz.

Gelin saçı tasarımınızı ve makyaj uygulamalarınızı yapacağımız günü randevu ile belirliyoruz. Çünkü o gün yalnızca siz ve sevdiklerinizle ilgilenmeyi tercih ediyoruz. Salonumuzda ilgi odağımız siz oluyorsunuz. Daha önceden belirlediğimiz saç tasarımı için fön ve maşa işlemlerini yapıyoruz. Hemen ardından baz uygulamalarıyla makyajınıza geçiyoruz. Doğru nemlendirme yöntemleri ve temiz bir ciltte işlem yapmaya önem veriyoruz. Bu sayede sağlıklı ve ışıltılı bir görüntüyle göz alıcı güzelliğinizi ortaya çıkarabiliyoruz. Göz makyajınızla hazırlıklarımıza devam ediyor, makyajınızı; kontur, bölge ve aydınlatma işlemleriyle tamamlıyoruz. Aydınlık ve doğal makyajınız sayesinde gözleriniz, dudak, burun, elmacık kemikleri veya alın bölgesini ön plana çıkarıyoruz.

Hiç vakit kaybetmeden ancak eğlenmeyi de ihmal etmeden saçınızla işlemlerimize devam ediyoruz. Stres de attığınız keyifli bir hazırlık süreci yaşamanız için profesyonel ekibimiz ve dostlarınız yanınızda oluyor. Topuz, örgü, dağınık veya toplu saç modeliniz tamamlandığında duvağınızı da takıyoruz. Varsa saç aksesuarlarınızla saç ve makyaj çalışmalarımızı bitiriyoruz.

Bu arada düğün öncesi Milano Kuaför Etlik Salon’da yenilenmek isterseniz, saç bakımı yaptırabilirsiniz. Renk değişikliği, ombre, kaynak, model saç kesimi, peeling, ağda, kaş kontur ve el-ayak bakımı hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Siz de Milano Kuaför Ankara’da gelin saçı tasarımı ve makyaj uygulamaları yaptırmak isterseniz, iletişim formumuz sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

 • Adres:

  Gazze Caddesi No: 42/A Antares AVM Arkası Etlik/ Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.