Access Travel Turkey

E-posta Gönder

0212 963 2718

Gelin Arabası

Kategori

600-800 TL

Min. Fiyat

Şoförlü Araç Kiralama

Özellikler

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 600-800 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 haftadan az

Sorular

  • Şoför hizmeti zorunlu mu? Evet
  • Araç Türleri Lüks araç, VIP araç, Minibüs

Özellik

  • Özellikler Şoförlü Araç Kiralama, Şehir Dışına Araç Gönderimi, Süsleme Hizmeti, Davetli Taşıma Hizmeti

Hakkında

İstanbul'dan Türkiye'nin dört bir yanına şoförlü VIP hizmetler veren turizm firmamız gelin arabası kategorisinde de müşterilerimize hizmet vermektedir. Firmamızın sahip olduğu 3 farklı araç iç donanım paketinden ihtiyacınıza uygun olanı seçerek özel gününüzü taçlandırabilirsiniz. Rezervasyonunuz sırasında; sizlere tahsis edilen aracın plaka, fotoğraf ve şoför bilgileri sizlere sunulmaktadır. Böylece özel gününüzde sürprizlerle karşılaşmadan hizmet alabilirsiniz.

Günlük gelin aracı kiralama hizmetimiz; 12 saat boyunca şoförlü olarak verilmekte ve aynı zamanda 100 KM yakıt bedeli firmamız tarafından sizlere hediye edilmektedir. Talebiniz olduğu takdirde firmamızdan +3 saatlik kiralama satın alarak günlük hizmetinizi max. 15 saate kadar uzatabilirsiniz.

Filomuz; yeni model Mercedes Vito araçlardan oluşmaktadır. 9 yolcu taşıma kapasitesine sahip araçlarımızda konforlu ve rahat oturma düzeni sayesinde özel gününüzü benzersiz kılacak bir VIP hizmet sizleri bekliyor.

Firmamız; gelin arabası süsleme hizmetlerinde de çiftlere destek olmaktadır. Araç süslemeniz; önceden kararlaştırılarak, mevsim şartlarına ve tercihinize göre belirlenmektedir.

İletişim

Gökalp Sözkesen

  • Telefon: 0212 963 2718

  • Adres: İstanbul

Access Travel Turkey Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!