Evlilik Teklifi Bursa

La Cabaña

  • Kapasite
    100 - 450 Kişi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, karşı konulamaz bir teklif için 5 evlilik teklifi firmasından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Diğer

La Cabaña Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450

La Cabaña Hakkında

Marmara’nın kıyısında doğayla iç içe bir alanda eşsiz bir kır düğünü yapmaya davet ediyoruz sizi. La Cabana İznik olarak uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Unutulmayacak günleriniz ve muhteşem organizasyonlarınızı gerçekleştirirken bu önemli anların kıymetini biliyor işimizi asla şansa bırakmıyoruz. Oksijeni bol bir ortamda maviliklerin hemen yanı başında bulunan mekanımızda sizin taleplerinize göre davetinizin her aşamasını planlıyor, profesyonel ekibimizle kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Konum olarak kolaylıkla ulaşılabilir bir noktada yer alıyoruz. Davetinize özel araçlarıyla katılacak olan konuklarınız için özel otoparkımız bulunuyor.


Peki sizler için neler sunuyoruz?


Öncelikle sizin için en uygun tarihe karar veriyoruz. Tarihi belirledikten sonra sıra kır düğününüzün konseptini belirleyeme geliyor sıra. Organizasyon sorumlumuzla birlikte istekleriniz doğrultusunda bir düğün planı yapıyoruz. Geniş kapasitemiz sayesinde herhangi bir kısıtlamaya gitmeden sevdiklerinizi rahatça davet edebilirsiniz. Bahçemize geldiğiniz ilk andan itibaren sizleri stressiz, yalnızca eğlence dolu bir davet sizleri bekliyor. Hayatınız boyunca bir kere yaşayacağınız bu özel gecede profesyonel bir ekiple çalışmayı hakkettiğinizi düşünüyoruz. Kötü ihtimallere olasılık bırakmadan; sizleri yeni hayatınıza mutlu bir gülümsemeyle taşıyoruz.


Yemekli düğünleriniz için catering firmasıyla çalışıyoruz. Hijyenik bir ortamla özenle pişirilen yemekleri özenle hazırlıyor servise hazır hale getiriyoruz. Deneyimli ve alanında uzman servis elemanlarımızla birlikte sorunsuz bir servis getiriyoruz. Ayrıca konuklarınızın isteklerinizi gün boyunca anında yerine getiriyoruz.


Tecrübeli orkestramız ve profesyonel ses ekipmanlarımız gecenizi eğlenceli kılmak için en popüler düğün müziklerini çiftimiz için çalıyor olacak. Üstelik arzu ettiğiniz aşk şarkılarını çiftlerimizin ilk dansı için ve özel anları için repertuvarımıza ekleyebiliyoruz.


Siz de La Cabana İznik kamp alanları ve özel organizasyon mekânımız hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız ücretsiz teklif al butonuna tıklamanız yeterli.

İletişim

  • Adres::

    La Cabaña İznik - Göllüce Köyü 16860 İznik, Bursa

  • Haritadaki Konumu

    La Cabaña Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.