Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır? Evlilik Teklifi Fiyatı Nedir?

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

5:44 dakika

03.08.2021

Evlilik teklifinde bulunmayı planlayıp, bunu nerede ve nasıl yapacağını bilmiyorsan bu yazı çok işine yarayacak! Sürpriz evlenme teklifi fikirlerinden, teklif sözlerine kadar, sana yardımcı olacak her şey bu yazıda!

evlilik teklifi nasıl yapılır? evlilik teklifi fiyatı nedir?

Evlilik Teklifi Organizasyonu Nasıl Yapılır?

Evlilik teklifi organizasyonu için müstakbel eşinin zevklerini de göz önünde bulundurabilirsin. İster sürpriz bir organizasyon düzenleyebilir ister heyecanla o özel anı bekleyeceği bir program tercih edebilirsin.

Günümüzde özellikle yatta, kumsalda, sinemada evlilik teklifi organizasyonları oldukça popüler. Ayrıca sektörde hizmet veren evlilik teklifi organizasyon firmalarının, hayalindeki organizasyonu gerçeğe dönüştürmek için özel hazırlıklar yaptığını da belirtmeden geçmeyelim.

evlilik teklifi nasıl yapılır? evlilik teklifi fiyatı nedir?

Teklif organizasyonun için şu yazımızdan da ilham alabilirsin: Birbirinden Farklı 10 Evlilik Teklifi Organizasyonu

Evlilik Teklifi Fikirleri

Evlenme teklifin için tercih edebileceğin birçok organizasyon türü var. Bu konuda senin ve sevgilinin tarzını göz önünde bulundurarak bir plan yapabilirsin. Sana ilham vermesi için derlediğimiz evlilik teklifi fikirlerine göz atabilirsin:

Sürpriz Evlilik Teklifi

Müstakbel eşini şaşırtacak, sürpriz bir evlilik teklifi planlıyorsan, ister hayal gücünü konuşturabilir ister organizasyon firmalarından destek alabilirsin. Firmaların, sürpriz organizasyonlar için hazırladıkları senaryolar, işini kolaylaştırabilir!

Örneğin; yatta sürpriz evlilik teklifi planlıyorsun diyelim. Onu, şüphelendirmeden tekneye bindirebilmen için birlikte sahilde yürüyüşe çıkmaya ikna etmen yeterli.

Siz yürüyüş yaparken, önceden anlaştığın firma yetkilileri broşür dağıtır gibi yaparak yanınıza geliyor. ‘Teknemizde bugüne özel fotoğraf çekimi yapıyoruz, ücretsiz bir yat turuna katılmak ister misiniz?’ gibi sözlerle sizi yata davet edebiliyor.

evlilik teklifi nasıl yapılır? evlilik teklifi fiyatı nedir?

Gerçek evlilik teklifi organizasyonlarını incelemek istersen şu yazımıza bakabilirsin: 18 Farklı Sürpriz Evlenme Teklifi Önerisi

Bir başka örnek olarak da odadan kaçış oyunlarını verebiliriz. Partnerin, keyifli bir etkinliğe katılacağınızı düşünürken, senin önceden anlaştığın organizasyon firması yetkilileri, oyunu evlilik teklifine göre planlıyor. Odadan kaçış, sürpriz teklifle son buluyor! Size de bu anların tadını çıkarmak kalıyor!

Yatta Evlilik Teklifi

Yatta, denizin ortasında evlenme teklifi etmek; özellikle son dönemlerde erkekler tarafından yoğun ilgi görüyor. Bununla ilgili hizmet veren birçok organizasyon firması var. Sizin için her detayı planlıyorlar. Size ise sadece sevgilinizi bir bahaneyle o tekneye götürmek kalıyor! Hatta bahaneyi bile onlar bulabiliyor.

Teknede yemeklerinizi yiyorsunuz, manzaranın keyfini çıkarıyorsunuz. Sonrasında ise eğer İstanbul’daysanız örneğin Kız Kulesi’nin veya Boğaz Köprüsü’nün yanına geldiğiniz zaman teknenin ön tarafına fotoğraf çektirmek için çağrılıyorsunuz. İşte burada istediğiniz müzikler açılıyor, şovlar sunuluyor. Veee sıra tektaşta.

evlilik teklifi nasıl yapılır? evlilik teklifi fiyatı nedir?

Böyle bir teklif için tüm detayları şu yazımızda bulabilirsin: Yatta Evlilik Teklifi Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

Lazerli Evlenme Teklifi

Boğaz’da yatta evlenme teklifinin vazgeçilmezi lazer şovlar, beylerin en çok tercih ettiği organizasyonlardan. Sen sevgilinle birlikte Boğaz’ın eşsiz manzarasının ve romantik ortamının tadını çıkarırken Boğaz Köprüsü’nün bu organizasyona eşlik etmesinden daha keyifli ne olabilir?

Lazerli evlenme teklifi için organizasyon firmalarının yatta evlilik teklifi paketlerini değerlendirebilirsin. Alanında deneyimli firmalar sen ve müstakbel eşin için süslemeden yemeğe, müziklerden çiçeklere kadar her anı planlıyor. İsimlerinizi ve evlilik teklifi sözlerini lazerle Boğaz Köprüsü üzerine yansıtıyor. Sevgilin ve sana da bu heyecanlı anın tadını çıkarmak kalıyor!

Boğaz'da lazerli evlilik teklifine ilişkin her şeye şu yazımızda yer verdik: Boğaz’da Evlilik Teklifi Yapmak İçin 7 Sebep

Otelde Evlilik Teklifi

Sevgilinle baş başa kalacağın bir organizasyon için otelde evlenme teklifi organizasyonunu düşünebilirsin. Mum, şamdan ve çiçeklerle özel olarak süslenmiş odada fotoğraflarınız ve uçan balonlar da romantik anınıza eşlik ediyor.

Otellerin restoran ve konaklama imkanı sunması da birçok erkeğin, evlilik teklifi için bu mekanları tercih sebebi oluyor. İster romantik bir yemek sırasında, ister teklif için özenle hazırlanmış otel odasında büyük teklifi gerçekleştirebilirsin.

evlilik teklifi nasıl yapılır? evlilik teklifi fiyatı nedir?

Romantik bir yemeğin ardından evlilik teklifi fikri hoşuna gittiyse şu yazımız da ilgini çekebilir: Neden Galata Kulesi’nde Evlilik Teklifi Etmelisin?

Kız Kulesi Evlilik Teklifi

Binlerce yıllık tarihe tanık olmuş Kız Kulesi en romantik anınıza eşlik edebilir! İstanbul’un eşsiz tarihi yapılarından ve en romantik mekanlarından biri olan Kız Kulesi’nde evlenme teklif etmek istersen organizasyon firmalarının birçok paket seçeneği sunduğunu söyleyebiliriz.

İster Kule’nin keyifli barı Kuledebar’ı kapatabilir, ister restoranında romantik bir yemek yiyebilir istersen de yemeğin ardından çıkacağınız yat turunda bu özel anı yaşayabilirsin. Seçim senin!

evlilik teklifi nasıl yapılır? evlilik teklifi fiyatı nedir?

Bu özel mekanda evlilik teklifine ilişkin detayları şu yazımızda bulabilirsin: Kız Kulesi'nde Evlilik Teklifi Nasıl Yapılır?

Kumsalda Evlilik Teklifi

Sahilde keyifli bir yürüyüşün kattığı huzur ve romantizmle hayatının en önemli sorularından birini sormak istersen sahilde evlilik teklifi tam senlik!

Dilersen keyifli bir yürüyüş sırasında cebinden çıkardığın yüzükle de teklifini taçlandırabilirsin! Denizin ve kumsalın yarattığı romantik ambiyansla içten bir “evet” kaçınılmaz olacak!

Bu organizasyona biraz renk katmak istersen evlilik teklifi organizasyonu firmalarıyla çalışabilirsin. Böylece kumsalı istediğin şekilde süsletebilir, biraz ışık, balon ve romantik bir yemek masasıyla keyifli bir sahilde evlenme teklifi organizasyonuna imza atabilirsin.

evlilik teklifi nasıl yapılır? evlilik teklifi fiyatı nedir?

Şu yazımızda daha fazlasını bulabilirsin: Kumsalda Evlilik Teklifi Organizasyonu Hakkında Her Şey

Sinemada Evlilik Teklifi

En romantik evlilik teklifi organizasyonlarından biri de sinemada tekliftir. Bunun için önceden bir hazırlık yapman gerektiğini de söyleyelim. Sevgilinle ikinizin hikayesini anlatan bir kısa film çek. Bunu telefonunun kamerasıyla bile halledebilirsin.

Onunla tanıştığınız, beraber vakit geçirmeyi en sevdiğiniz yerleri gezip; bu yerlerde ona olan hislerini anlatan birkaç cümle kurabilirsin. Filmin sonunda da onunla evlenmek istediğini söylemeyi unutma!

evlilik teklifi nasıl yapılır? evlilik teklifi fiyatı nedir?

Abartıdan uzak bir evlilik teklifi planlıyorsan şu yazımız da işine yarayabilir: Sade Evlilik Teklifi Fikirleri

Helikopterde Evlilik Teklifi

Heyecanlı ve ilginç evlilik teklifleri arasında helikopterde evlenme teklifi son derece marjinal bir öneri olarak karşımıza çıkıyor. Eğer yükseklik korkunuz yoksa oldukça sıra dışı ve akılda kalıcı bir yöntem olan helikopterde evlilik teklifini tercih edebilirsin.

Bu programı nasıl yapacağını merak ediyorsan organizasyon firmaları tarafından sunulan paket seçeneklerini inceleyebilirsin.

evlilik teklifi nasıl yapılır? evlilik teklifi fiyatı nedir?

Eğlenceli ve farklı bir teklif organizasyonu istiyorsan şu yazımıza da bakmanda fayda var:

Doğayla iç içe bir ortamda evlilik teklifi fikri hoşuna gittiyse şu yazımızı da inceleyebilirsin: Ağva’da Evlilik Teklifi Ederken Nelere Dikkat Etmelisin?

Evlilik Teklifi Organizasyonu Fiyatları

Evlenme teklifi organizasyonu için firmaların fiyatlarını araştırdığında birçok farklı seçenekle karşılaşacağını bilmelisin. Çünkü bu fiyatlar, organizasyon konsepti, paket seçenekleri, ürün ve hizmet çeşitliliği gibi kriterlere göre değişiklik gösteriyor.

Bu nedenle genel bir rakamdan bahsetmek doğru olmayacaktır. Ancak sana fikir vermesi için bazı popüler evlilik teklifi organizasyonlarının fiyatlarına değinelim.

evlilik teklifi nasıl yapılır? evlilik teklifi fiyatı nedir?

Örneğin; Kız Kulesi’nde akşam yemeği sonrası 1 saatlik yat turu ve lazer gösterisi fiyatları ortalama 3.250 TL. Kuledebar mekan kapama fiyatları ise 3 saatlik organizasyonlar için yaklaşık 8.500 TL’den başlıyor. Fiyatlar hafta sonu için 11.000 TL’ye çıkabiliyor.

Kumsalda evlilik teklifi organizasyon fiyatları 2.250 TL’den başlıyor ve bu rakam taleplere göre artıyor. Minimum fiyata sunulan standart paketlere ek hizmetler eklendiğinde ise fiyatlar artabiliyor.

Eğer sıra dışı bir evlilik teklifi planlıyorsan zeplin, helikopter ya da su perdesi gibi konseptleri düşünebilirsin. Bu noktada fiyatların 30.000 TL'nin üzerine kadar çıktığını da belirtmeden geçmeyelim.

Net bir fiyat istiyorsan firmalarla iletişime geçerek hayalindeki konsept için teklif alabileceğini de unutma!

Evlenme Teklifi Sözleri

Sana ilham verecek organizasyon fikirlerimizi sıraladık. Peki bu özel anda neler söyleyeceğini planladın mı? "Benimle evlenir misin?"den fazlasına ihtiyacım var,” diyorsan kısa, uzun, ilginç ya da komik teklif sözleri bulabilirsin.

Şu yazımızda birçok fikre ulaşabilirsin: Evlenme Teklifi Sözleri

Yüzüğü de Unutma!

Organizasyon için planlama yaptın. Peki ya teklif yüzüğün? Eğer orijinal bir fikrin yoksa –hediye olarak- kesinlikle tektaş yüzük ile evlenme teklifi etmelisin. Model seçiminde ise sevgilinin tarzını ve bütçeni göz önüne almanı öneriyoruz!

Sevgilin abartıdan uzak tasarımlardan hoşlanıyorsa, sade taşlı orta boy bir tektaş alabilirsin. Gösterişli modeller ilgisini çekiyorsa bu noktada sınır bütçen olacak! O halde seçimini yapmaya, alyans ve takı firmalarından fiyat teklifi almaya başlayabilirsin.

evlilik teklifi nasıl yapılır? evlilik teklifi fiyatı nedir?

Evlilik teklifi organizasyonu için ihtiyacın olabilecek detayları seninle paylaştık! Bu organizasyon için profesyonel destek almak istersen şehrindeki evlilik teklifi firmalarıyla iletişime geçebilirsin.

Evlilik Teklifi Firmaları

Şehrindeki en iyi evlilik teklifi firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Evlilik Teklifi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Evlilik Teklifi Firmaları

Evlilik Teklifi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum