Düğün Salonları İzmir

Aşiyan Artemis – Aşiyan Palmiye

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Aşiyan Artemis – Aşiyan Palmiye

Aşiyan Artemis – Aşiyan Palmiye Hakkında

Uzun yıllardır açık-kapalı birden fazla davet alanımızla birçok düğün ve davete ev sahipliği yapıyoruz. Aile işletmesi olarak faaliyetini sürdüren Aşiyan Wedding her yıl yeniden restore edilen özenli, görkemli, trendlere uygun salon düzenlemeleriyle dikkatleri üzerine toplamayı başarmış bir işletme. Profesyonel çalışma ekibinin disiplini sayesinde çiftler ve konuklarına beklentilerinin üstünde bir düğün deneyimi yaşatıyor, yüksek hizmet kalitesiyle mekanımızdan gülümseyerek ayrılmalarını sağlıyoruz.

Davet Alanları

İşletmemiz çatısı altında toplamda 5 farklı davet alanı bulunuyor ve alanlarımızın tümü hem açık hem de kapalı salon olarak kullanılabilecek sistemlerle tasarlanmış özellikte. Şimdi size salonlarımızdan ikisini tanıtalım.
●Aşiyan Artemis Düğün Salonu: Çim alan üzerindeki bahçemizde mevcut olan açılır kapanır tavan sayesinde alanımızı kapalı salon olarak da kullanabilmenize olanak sağlıyoruz. Alanımızın genişliği 500 ila 750 davetlinin misafir edilebileceği yeterlilikte.
●Aşiyan Palmiye Düğün Salonu: Bu alanımız da Artemis Salon’umuzla aynı nitelikleri taşıyor. Açılır kapanır tavanı ve 750 kişilik kapasitesi mevcut.

Dekorasyon

●Aşiyan Artemis Düğün Salonu: Çiftlerimiz gold detaylarla bezenmiş mimarideki ihtişamlı binamızın şeffaf merdivenlerinden inerek düğün alanına giriş yapıyor. Oturma düzenimiz beyaz tiffany sandalyeler ve beyaz yuvarlak masalarla şekilleniyor. Masalarımız renkli çiçeklerin konulduğu uzun, beyaz vazolarla canlanıyor.
●Aşiyan Palmiye Düğün Salonu: Artemis Salon’umuza göre daha sade ve doğal bir tasarımla döşenen alanımızda organze tüllerin bağlandığı tiffany sandalyeler ve tek kollu minimal şamdanlarla süslenen beyaz yuvarlak masalara yer veriyoruz.

Hizmetler

Kusursuz bir düğün geçirmeniz için organizasyon sorumlularımız her konuda sizin istekleriniz ışığında hazırlıklara yön veriyor. Mekanımızda damak zevkinize uygun lezzetleri belirleyerek menü düzenlemeleri yapıyor, özel menü seçenekleri de sunuyoruz. Dev projeksiyon ekranımız sayesinde davetlilerinize slayt gösterilerinizi rahatlıkla izletebilirsiniz. Profesyonel müzisyenlerimiz ve orkestramız bu anlamlı güne neşe, coşku katmak için sizi eğlenceli parçalarla buluşturuyor. Yağışlı hava şartlarına önlem olarak salonumuzun düzeni bozulmadan hızlıca açılabilen yağmur sistemimiz sayesinde açık hava düğünü yapacak çiftlerimize kolaylık sağlıyoruz.

İzmir’in düğün cenneti Pınarbaşı’nda benzersiz alan tasarımlarımız eşliğinde çiftlerimiz ve misafirlerini layıkıyla ağırlayabilmek için tüm hizmetlerimizi en ince noktasına kadar detaylandırıyoruz. Bizi diğer İzmir Bornova düğün mekanlarından farklılaştıran en önemli yanımız bir değil daha fazla davet alanı sunarak çiftlerimizin kendine uygun olanı seçmelerini sağlıyor oluşumuz. Hakkımızda ayrıntılı bilgi edinmek için de sayfamızın altındaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Aşiyan Artemis – Aşiyan Palmiye Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Çim alan
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Dağ manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Aşiyan Artemis – Aşiyan Palmiye Sıkça Sorulan Sorular

Aşiyan Artemis – Aşiyan Palmiye düğün fiyatları ne kadar?

Aşiyan Artemis – Aşiyan Palmiye düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. Aşiyan Artemis – Aşiyan Palmiye düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 80.000 - 100.000 TL aralığından başlamaktadır.

Aşiyan Artemis – Aşiyan Palmiye kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Aşiyan Artemis – Aşiyan Palmiye 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Aşiyan Artemis – Aşiyan Palmiye düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Aşiyan Artemis – Aşiyan Palmiye düğün dışında açılışlar, kına, doğum günü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, sünnet düğünü, parti, nişan ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

500-750

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.