Yeni Çamlıca Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yeni Çamlıca Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Yeni Çamlıca Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Yeni Çamlıca Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Yeni Çamlıca Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yeni Çamlıca Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Yeni Çamlıca Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Yeni Çamlıca Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Yeni Çamlıca Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Yeni Çamlıca Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yeni Çamlıca Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yeni Çamlıca Düğün Salonu düğün dışında nişan, davet ve resepsiyon, kına, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, doğum günü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Yeni Çamlıca Düğün Salonu Hakkında

En güzel düğün mekanı; Yeni Çamlıca Düğün Salonu

Hayallerinizdeki düğün organizasyonunu vaat eden salonumuzda isteklerinizi yerine getirmek için çalışıyoruz. Dilediğiniz gibi bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek için birçok hizmet veriyoruz.

Peki, neler sağlıyoruz?

Yemekli,yemeksiz olmak üzere hizmet veriyoruz. Yemekli düğünleriniz için özel menüler sunuyor. Bu menülerinizi dilediğiniz şekilde düzenleyebilir, damak zevkinize uygun hale getiriyoruz.

Hayallerinizdeki dekorasyona ulaşmanızı sağlıyoruz.Dekorasyonunuz için en önemli detayları beraber kararlaştırıyor. Dilediğiniz renklerle düğün mekanımızı hazırlıyoruz. Gelin yolunuzu çiçeklerle ve istediğiniz renk tonlarındaki tüllerle süslüyoruz. Nikah masanız için de aynı özeni göstererek, unutulmaz bir görsellik sunuyoruz.

Davetli masalarınızı aynı renklerle şamdanlarla hazırlıyoruz. Masa kartları sayesinde davetlileriniz yerlerini kolayca bulabiliyorlar. Ayrıca karşılama hosteslerimiz aracılığı ile de davetlilerinize yardımcı oluyor. Girişte ikramlarla da bulunuyoruz.

Kalitemizi düğün mekanımıza girdiğiniz ilk anda anlayacak ve kendinizi özel hissedeceksiniz. Bütün ekibimiz isteklerinizi yerine getirmek amacıyla çalışıyor, unutmayın.

Ekibimizin her biri deneyimli ve sayısız düğün organizasyonu gerçekleştirmiş kişilerden oluşuyor. Bu yüzden kusursuz bir düğün organizasyonu için gerekli olan bütün detayları biliyorlar. Düğününüz için bizi seçtiğiniz taktirde asla bir olumsuz durumla karşılaşmayacaksınız.

Kapalı bir düğün mekanı olduğumuz için kötü hava şartlarından etkilenmiyoruz. Ayrıca oluşabilecek diğer olumsuz koşullara karşı da hazırlıklıyız. Örneğin elektrik kesintileri için jeneratör hizmetimiz de bulunuyor. Böylece eğlenceniz hız kesmeden devam edebiliyor. Müzikleriniz, dekorasyonunuz ve her detayın size ait olduğu bir düğün organizasyonu sunuyoruz.

Siz de hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir düğün mekanı arıyorsanız Yeni Çamlıca Düğün Salonu, sizin için doğru adres.

Bizimle iletişime geçerek, taleplerinizi anlatın. Organizasyon sorumlumuz ile beraber yerine getirelim.

Hayallerinizi gerçekleştirmek bir tık uzağınızda. Yanda bulunan formu doldurduktan sonra ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yeni Çamlıca Mah. Dursunbey Cad. No:28/1

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yeni Çamlıca Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.