Aziziye Düğün Salonları

Aziziye, Ilıca, Dadaşkent düğün salonları Düğün.com'da! Seçenekleri değerlendir ve hayallerindeki düğünü gerçekleştirmek için ideal salonu seç!

Düşler Sarayı
55
1
Düşler Sarayı

16 yorum

Aziziye

 • 7. yıl
 • 30 yılı aşkın süredir çiftlerimizin özel günlerinde en büyük destekçileriyiz. 2 ayrı salonumuzda siz ve konuklarınız için modern bir dekorasyon hazırlıyor, profesyonel ekibimizle çeşitli hizmet...

  Başlangıç Fiyatı
  30.000 - 40.000 TL
  Kapasite
  500-750

  Diğer Firmalar

  Sayfa 1 / 1
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Erzurum'un Ilıca veya Dadaşkent semtlerinde düğün yapmayı planlıyorsanız Aziziye düğün salonları ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Özellikle Dadaşkent düğün salonları açısından imkanları yüksek bir muhit. Erzurum'a has bir düğünde olması gereken ne varsa karşılayabilecek bu mekanlar 300 ila 750 davetli ile düğünler yapmayı planlayanlar için uygun mekanlar sunuyor. Her bütçeye uygun mekanlar olmakla birlikte otopark ve ulaşılabilirlik açısından da avantajlı işletmeler var. Firmaların profil sayfalarında aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca salon fotoğrafları ve çift yorumları sayesinde nihai kararınıza daha da yaklaşabilirsiniz. Beklentilerinize uygun bir mekan bulduktan sonra kolayca fiyat teklifi alabilir ve düğününüzü planlamaya devam edebilirsiniz.

  Aziziye Düğün Salonları - Sıkça Sorulan Sorular

  Tüm İlçeler Düğün Salonları

  Tüm Şehirler Düğün Salonları