Aziziye Düğün Salonları

Aziziye, Ilıca, Dadaşkent düğün salonları Düğün.com'da! Seçenekleri değerlendir ve hayallerindeki düğünü gerçekleştirmek için ideal salonu seç!

3 firma

Aziziye

Düşler Sarayı

28 yıllık bir tecrübe ve bu kadar yılın vermiş olduğu enerji ile Erzurum halkına sunacağımız hizmetlerin heyecanını hep birlikte yaşamak üzereyiz. 2019 sezonu, Düşler Sarayı ile birlikte muhteşem bir.

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

%10 30 1 12

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
Erzurum'un Ilıca veya Dadaşkent semtlerinde düğün yapmayı planlıyorsanız Aziziye düğün salonları ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Özellikle Dadaşkent düğün salonları açısından imkanları yüksek bir muhit. Erzurum'a has bir düğünde olması gereken ne varsa karşılayabilecek bu mekanlar 300 ila 750 davetli ile düğünler yapmayı planlayanlar için uygun mekanlar sunuyor. Her bütçeye uygun mekanlar olmakla birlikte otopark ve ulaşılabilirlik açısından da avantajlı işletmeler var. Firmaların profil sayfalarında aradığınız bilgileri bulabilirsiniz. Ayrıca salon fotoğrafları ve çift yorumları sayesinde nihai kararınıza daha da yaklaşabilirsiniz. Beklentilerinize uygun bir mekan bulduktan sonra kolayca fiyat teklifi alabilir ve düğününüzü planlamaya devam edebilirsiniz.