Şato Park

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şato Park
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Şato Park Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL

Şato Park Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Şato Park Sıkça Sorulan Sorular

Şato Park düğün fiyatları ne kadar?

Şato Park düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Şato Park düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Şato Park kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şato Park 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Şato Park düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şato Park düğün dışında nişan, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, kına, doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Tüm Sorular

Şato Park Hakkında

Kısa zamanda başardığımız tüm işlerde, hedefimiz hep çıtayı yükseltmek oldu. Öyle ki çoğu kez herkesin mutlu olduğu, memnun ayrıldığı organizasyonlarda dahi biz kendimizi mükemmele giden yolda hep eleştirdik ve eleştirmeye de devam ediyoruz. Siz de bizim gibi mükemmeliyetçi bir bakış açısıyla düğün gününüzü planlamak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Şimdi düşünün bütün salon karanlık. Birden loş bir ışık size doğru vuruyor ve siz özenle süslediğimiz basamaklardan konuklarınızın yanına iniyorsunuz. Kendinizi çok iyi hissetiniz değil mi? Biz Şato Park Diyarbakır olarak hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz ve evlenecek olan çiftleri salonumuzu görmeye davet ediyoruz.

Peki hangi hizmetleri veriyoruz?

Ferah yapımızla konuklarımızı en iyi şekilde ağırlamak için faaliyet gösteriyoruz. Beyaz renkte tercih ettiğimiz masa ve sandalye giydirmelerimizle salonumuzda sadeliği yakalıyoruz. Peri masalındaymış gibi hissedeceğiniz beyaz süslemelerimiz bu sadeliğe bir anlam katıyor. Talep etmeniz durumunda değişik süslemelerle mekân giydirme ve süsleme yapabiliyoruz.

Sevdiklerinizle rahatça eğlenip dans edebilmeniz için geniş pist alanımızla düğün gününüzü şenlendiriyoruz. Kaliteli ses ve sahne sistemimizle en özen gününüzün keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Bütün işlerinizi halledip son hazırlıklarınızı yapacağınız aynı zamanda düğün boyunca küçük dinlenmelerinizi yapacağınız gelin odamızı size özel hazırlıyoruz.
Tesisimize özel hizmet veren fotoğrafçılarımız en güzel anlarınızın çekimlerini düğün boyunca kesintisiz sürdürüyor. Konuklarınız isterlerse uygun fiyatlarla çekilen toplu fotoğrafları alıp ömür boyu saklayabilir.

Biz Şato Park Düğün Salonu olarak kalabalık düğün törenleriniz için 750 kişiliğe kadar çıkabilen kapasitemizle hizmet veriyoruz. Her türlü isteğinize rahatlıkla ulaşabileceğiniz tesisimizde ihtiyacınıza göre organizasyonlar düzenliyoruz.
Siz de tüm bu hizmetlerden yararlanmak; daha fazla bilgiye sahip olmak ve Şato Park Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Şanlıurfa Yolu Üzeri Turkcell Plaza Arkası

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şato Park Yol Haritası

Şato Park Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Bulut

Düğün Tarihi: 11.10.2014


Mekanın yemek ikramları yüksek kalitede. Mekan çalışanlarının ve işletmecisinin düğünün başlamasından bitişine kadar yanımızda olmaları çok güzeldi. Yeni evlenecek çiftlere tavsiye ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.