Şadi Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Ergani, Diyarbakır.

Kapasite Bilgileri

Şadi Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Şadi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Şadi Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şadi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Şadi Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Şadi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Şadi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Şadi Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Şadi Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Şadi Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şadi Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, doğum günü, kına, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, nişan ve parti hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Şadi Düğün Salonu Hakkında

Şüphesiz ki düğün organizasyonu her çift için önemlidir. Özellikle de Diyarbakır’da geleneksel aile yapısı ve kalabalık aile kültürünün son derece fazla olduğu bölgemizde. Tam da bu yüzden, mutlu başlangıçların adresi olmak için Şadi Düğün Salonu Ergani’de yer alıyor. Hayal ettiğiniz düğün töreni için profesyonel bir ekip ve alanında uzman çözüm ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz.

Salonumuzda tüm sevdiklerinizi rahatça ağırlayabiliyoruz. Bunun için yüksek tavanlı ve kolonsuz salonumuzda yuvarlak masalarla oturma düzeni tasarlıyoruz. Beyaz rengin hakim olduğu sade dekorasyonuyla dikkat çeken davet alanımızda, tüm konuklarınız için konfor vaat ediyoruz. Elbette şık bir atmosfer yaratmayı da ihmal etmiyor, özel olarak aydınlattığımız salonumuzda süslemeler de yapıyoruz. Masa sandalye giydirmeleri, iki renkli süslemeler ve nikah masası dekorasyonuyla sade bir şıklık tercih ediyoruz. Arzu eden çiftlerimize, organizasyon firmasıyla anlaşarak süsleme ve konsept çalışması yapma imkanı da sunuyoruz.

Şadi Düğün Salonu’nda konuklarınızı en iyi şekilde ağırladığımızı söylemiş miydik? Yöremizin vazgeçilmez misafirperverliğiyle konuklarınıza hak ettikleri ilgi ve güler yüzle hizmet veriyoruz. İkram ve düğün pastası sunumlarını yapıyoruz. Lezzetli tatları mutfağımızda servis için hazırlıyor, ikramlara ek olarak içecek sunumları yapmayı da unutmuyoruz.

Geceye damgasını vuransa, siz oluyorsunuz. Salonumuza gelin odanızdan çıkarak merdivenlerden ulaşıyor, müzisyenlerimizle birlikte eğlenceyi başlatıyorsunuz. İlk dansın ardından tarzınıza göre hazırlanan repertuvar, yöresel türküler ve doyasıyla eğlence için kaliteli müzik sizi bekliyor. Orkestramız gibi büyük bir özenle çalışan bir diğer ekibimiz de anılarınızı kaydeden; çekim ekibi oluyor. Uzun lafın kısası, mutlu anlarınız uzman ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla emin ellerde!

Acele edin, hayallerinizi gerçekleştirmek için salonumuzda sizi bekliyoruz. Bir an önce ekibimizle tanışmak isterseniz, Ergani Şadi Düğün Salonu iletişim formu bu sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.