Bağlar Düğün Salonları

Diyarbakır Bağlar düğün salonları Düğün.com aracılığıyla! Mekan seçeneklerini değerlendirip, planladığın düğüne en uygun düğün salonunu seç!


Esnek sözleşme Divan Düğün Salonu

Bağlar

Divan Düğün Salonu

Diyarbakır’ın en şık mekânlarından birinde doyasıya eğleneceğiniz bir düğün hayata geçirmek istiyorsanız sizi Divan Düğün Salonu’na bekliyoruz! Kalite ve tecrübenin adresi olduğumuz mekânımızda...

3.000-5.000 TL

Başlangıç Fiyatı

500-750

Kapasite

Hediye 20 4
İncele
Beyaz Saray Düğün Salonu

Bağlar

Beyaz Saray Düğün Salonu

Hayallerinizdeki gibi bir düğün için Beyaz Saray Düğün Salonu Diyarbakır’da sizi bekliyor. Uzun yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile sizi salonumuzda ağırlamaktan mutluluk duyarız. Salonumuz...

5.000-7.500 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

33 2 4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
Diyarbakır düğünlerinin olmazsa olmazı halaylar ve birbirinden lezzetli yemekleri için uygun bir düğün mekanı arıyorsanız merkez ilçelerden Bağlar size güzel seçenekler sunmakta. Bağlar düğün salonlarını da bu mekanlar arasında mutlaka incelemeniz gerekenlerden. Bin kişiye kadar davetlilerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz bu düğün salonları, ferah davet alanları, geniş pistleri ve tabiri caizse her bütçeye uygun fiyatlarıyla siz çiftlerin mekan arayışına çözüm getirebilecek ideal seçenekler sunmakta. Firma profil sayfalarına girerek mekan fotoğraflarına ve merak ettiğinizi diğer ayrıntılara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha önceden düğününü bu mekanlarda gerçekleştirmiş çiftlerin yorumlarına da göz atmanızda fayda var. Akabinde vakit kaybetmeden firmalardan kolayca fiyat teklifi almayı unutmayın.