Gökkuşağı Düğün ve Konferans Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gökkuşağı Düğün ve Konferans Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Gökkuşağı Düğün ve Konferans Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
30.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL

Gökkuşağı Düğün ve Konferans Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Gökkuşağı Düğün ve Konferans Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Gökkuşağı Düğün ve Konferans Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Gökkuşağı Düğün ve Konferans Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Gökkuşağı Düğün ve Konferans Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 30.000 - 40.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır.


Gökkuşağı Düğün ve Konferans Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Gökkuşağı Düğün ve Konferans Salonu 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Gökkuşağı Düğün ve Konferans Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gökkuşağı Düğün ve Konferans Salonu düğün dışında sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, parti, kına, nişan ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Gökkuşağı Düğün ve Konferans Salonu Hakkında

Hizmet kalitesiyle Diyarbakır düğün salonları arasından sıyrılmış bir mekânda düğün organizasyonunuzu gerçekleştirmeye ne dersiniz?


Yıllardır eğlencenin ve kaliteli müziği bünyesinde bulunduran düğün salonumuz keyifli saatler yaşatmak için sizleri bekliyor. Evlenecek olan çiftler bizimle beraber gecelerini gerçekleştiriyor.


Peki, biz kim miyiz?


Diyarbakır Bağcılar Mahallesinde yer alan Gökkuşağı Düğün Salonu’yuz. Sevdiklerinizle beraber özel gün ve organizasyonlarınızda sizleri ağırlıyor, en güzel gece sizin ki olsun diye canla başla çalışıyoruz.


Servisimizden başlayarak fotoğraf çekimine kadar her alanda deneyimimi bizi tercih eden evlenecek olan çiftlere gösteriyoruz. Profesyonel ekibimizle beraber istediğiniz geceye sahip olmanızı sağlıyoruz. Gecenizin detaylarını beraber belirlerken ailenizle beraber keyifli organizasyonlar geçirmenizi sağlıyoruz.


Gökkuşağı Düğün & Konferans Salonu olarak sizlere sağladığımız hizmetleri sıralayalım.


Mutluğa giden tüm adımları bizimle beraber gerçekleştirebiliyorsunuz. Söz merasimleri, nişan törenleri ve kına geceleri profesyonel ekibimizle beraber kusursuz hale geliyor. Yıllarca konuşulacak organizasyonları bizimle beraber gerçekleştirmeniz için bekliyoruz.


Profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Her alanda deneyim sahibi organizasyon sorumlumuz önderliğinde gecenizin akışınızı planlıyor, hayal ettiğiniz organizasyona sahip olmanızı sağlıyoruz. Müzisyenlerimizle beraber gecenize renk katacak şarkı ve türküleri seslendiriyoruz. Eğlencenizin akışı hız kesmeden devam etsin diye en kaliteli ses ekipmanlarını mekanımıza konumlandırıyoruz.


Her mevsim hizmet verebilen düğün salonumuzda havalandırma ve klima sistemleri bulunuyor. Davetlilerinizin rahat etmesini sağlıyor, ferah bir ortam sunmak istiyoruz. Tavana yerleştirdiğimiz LED aydınlatma sistemleri ile gecenizin daha iyi hale gelmesini sağlıyor, aydınlık bir ortamda organizasyon gerçekleştirebiliyorsunuz. Dahası şık ve gösterişli avizelerimizle beraber görselliğe de oldukça önem veriyoruz.


Eğer Gökkuşağı Düğün ve Konferans Salonu Diyarbakır’ı tercih etmek veya hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız aşağıda bulunan ücretsiz fiyat teklifi al butonunu kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Bağcılar Mah. Karanfil 7 Cad. (Toptancılar Sitesi Arkası) Yunus Emre Sitesi Yanı

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gökkuşağı Düğün ve Konferans Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.