Güven Life Düğün Salonu

E-posta Gönder

  • Kayapınar, Diyarbakır.

Kapasite Bilgileri

Güven Life Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Güven Life Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 50.000 TL

Güven Life Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Güven Life Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Güven Life Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Güven Life Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır. Güven Life Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 40.000 - 50.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Güven Life Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Güven Life Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Güven Life Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Güven Life Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, doğum günü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, kına, nişan, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Güven Life Düğün Salonu Hakkında

Diyarbakır’da ezber bozan kaliteli hizmet anlayışımızla yıllardır düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyoruz. Güven Life Düğün Salonu ailesi olarak kusursuz hizmet ilkesi ve şıklık garantisiyle, sizi kendi masalınızı yazmaya davet ediyoruz… Unutulmaz gecenizin her detayını tasarlıyor, tüm hayallerinizi gerçekleştirmek için hazırlıklara başlıyoruz.

Salonumuzun girişini çiçeklerle donatarak doğanın binbir tonunu huzurlu bir gece için yolunuza serdik… Çiçekli taklar ve gelin yolu süslemeleriyle yetinmedik, 1000 kişilik salonumuzu da şıkır şıkır dekore ettik. Yuvarlak masalar tercih ettiğimiz davet alanını beyazın zarafetiyle baş döndürücü bir şekilde tasarladık. Ancak tam da bu noktada sıra sizin isteklerinize geliyor. Böylelikle salon süslemeleri için seçtiğiniz tarza uygun renklerde aksesuar ve dekorlarla konsept hazırlıklarınıza da başlıyoruz. 8 ila 10 kişilik masa düzeniyle ziyafetleriniz için konuklarınıza şıklığın yanında, rahatlık ve konfor da sunuyoruz. Tüm sevdiklerinizi en iyi şekilde ağırlamak için hiç durmadan çalışan ekibimizle, nikah masası, geniş dans pisti ve sahne hazırlıklarını da yapıyoruz.

Güven Life Düğün Salonu Diyarbakır adresinde konuklarınızı en iyi şekilde ağırladığımızı da söylemeden geçmeyelim. Bu gece konuklarınıza; kuru pasta, çerez, meşrubat ve düğün pastasıyla özel sunumlar yapıyoruz. Kesintisiz eğlence için canlı performanslar, müzik ve davul şovlarla güzel bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Yöresel oyun havalarıyla birlikte çok eğleneceğiniz harika bir kutlama için tercih ettiğiniz salonumuz kalitenin adresi oluyoruz, çünkü; ses, ışık, sinevizyon, sahne ve her mevsime uyarlanabilir iklimlendirme sistemleri sayesinde teknolojiyle konforu sunuyoruz.

Tüm bunların yanında; gelin saçı, makyajı, gece boyunca fotoğraf ve video çekimleri gibi hizmetlerimiz de var. Bu arada, 2017 yılından beri Limuzin hizmetimiz de mevcut. Siz de rüya gibi bir düğün için Diyarbakır Güven Life Düğün Salonu fiyatlarını merak ediyorsanız, iletişim formu sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor! Mutluluğa tek bir tıkla kavuşmak üzeresiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mezopotamya, Stat Yolu, Fırat Caddesi 21070 Kayapınar/Diyarbakır

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.