Sakallı Düğün Salonları Gemlik

7 Yorum

E-posta Gönder

Sakallı Düğün Salonları Gemlik

Kapasite Bilgileri

Sakallı Düğün Salonları Gemlik
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Sakallı Düğün Salonları Gemlik Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 50.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
30.000 - 40.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Sakallı Düğün Salonları Gemlik Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Dağ manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Sakallı Düğün Salonları Gemlik Sıkça Sorulan Sorular

Sakallı Düğün Salonları Gemlik düğün fiyatları ne kadar?

Sakallı Düğün Salonları Gemlik düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 30.000 - 40.000 TL aralığından başlamaktadır. Sakallı Düğün Salonları Gemlik düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 40.000 - 50.000 TL aralığından başlamaktadır.


Sakallı Düğün Salonları Gemlik kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Sakallı Düğün Salonları Gemlik 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Sakallı Düğün Salonları Gemlik düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sakallı Düğün Salonları Gemlik düğün dışında açılışlar, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, nişan, kına, parti, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, baby shower ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Sakallı Düğün Salonları Gemlik Hakkında

Davet sektörüne 2007 yılında Orhangazi’de açtığımız işletmemizle giriş yaptık. Çiftlerimizden ve misafirlerimizden aldığım olumlu yorumlar bizi bir şube daha açmak için motive etti bunun üzerine Ağustos 2015 tarihinde Sakallı Düğün Salonu Gemlik’te düğün, kına, sünnet, nişan organizasyonlarında konuklarımızla buluşmaya başladık. Salonumuz 3 ayrı davet alanına sahip oluşuyla katılımcı sayınız ne olursa olsun organizasyonlarınız için ideal adres olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Davet Alanları

İşletmemiz 3 farklı kapalı alan seçeneği sunuyor;

●Sakallı Düğün Salonu 1: 400 kişilik kapasiteyle davetlerinize ev sahipliği yapan salonumuz 4 adet klima bulundurması ve kolonsuz mimarisiyle beğeni kazanıyor.

●Salon 2: Misafir sayısı 500 civarında olan çiftlerimizin salonumuzu incelemesini öneririz.

●Salon 3: Binamızın en üst katında yer alan 3 numaralı salonumuz 750-1.000 kişi arasındaki kapasitesiyle en geniş davet alanımız. 8 adet klima sahip olması ferah bir atmosfer oluşturuyor.

Dekorasyon

●Salon 1 ve 3:
Bu iki salonumuzda fuşya tonları ve beyazın uyumunu kullanarak dizaynımızı tamamladık. Kırmızı kadife sandalyelerimiz, 10 kişilik beyaz örtülü yuvarlak masalarımız oturma düzenimizi oluşturuyor. Masalarımızı canlandıran aksesuarlarımızsa abajur şamdanlar.

●Salon 2:
Diğer salonlarımızla aynı alan tasarımına sahip olmasının yanında kadife sandalyelerimizin renklerinden başlayarak renk seçimimizin mora evrilmesi farklılık gösteren noktamız.

Hizmetler

100 araçlık otoparkımız araçlarınız için güvenli bir yer olarak park konusunda arayışa girmenize engel oluyor. Organizasyon sorumlularımız isteğiniz doğrultusunda düğün hazırlıklarınızı, salon düzenlemesini tamamlarken işinin ehli aşçılarımız birden fazla menü seçeneğini tatmanız amacıyla size sunarak damak zevkinize uygun biçimde değişiklik yapmaya özen gösteriyor. Kameramanlarımız fotoğraf ve video çekimleri için profesyonel ekipmanlar kullanıyor.

Bursa’daki düğün salonları arasında farklı kapasitelerdeki 3 salonumuzda düğünden iş toplantılarına kadar tüm yemekli yemeksiz davetlerinizi konforlu bir şekilde gerçekleştirebilme imkanı vermemiz işletmemizin öne çıkan özelliklerinden. Sunduğumuz hizmet kalitesi ve fiyat aralığının çiftlerimiz tarafından makul bir bütçe gerektirdiğini düşünmesi bizim için memnuniyet verici bir durum. İşletmemize dair detaylı bilgi edinmek isteyen gelin damatlarımız sayfamızdaki iletişim bilgileri aracılığıyla bizimle kolayca irtibata geçebilir.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Eşref Dinçer Mh. Sıla Sk. No: 2 Kumla Çevre Yolu üzeri Gemlik/BURSA

 • Nasıl gelinir?

  ÇARŞI MERKEZİNDEN YÜRÜYÜS MESAFESİ TAKRİBEN 15 DAKİKADA GELİNEBİLİR MESAFEDE.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sakallı Düğün Salonları Gemlik Yol Haritası

Sakallı Düğün Salonları Gemlik Düğün Yorumları (7)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Özgün & Ahmet

Düğün Tarihi: 18.09.2022Firma yetkilileri çok anlayışlı ve bir çok konuda yardımcı olmaya çok istekliler. Harika bir organizasyon gerçekleştireceğimize hiç şüphem yok :)

Hülya & Kadir

Düğün Tarihi: 09.08.2020Ben ve eşim hele arkadaşlarım çok eğlendik belki pandemiden dolayı kısıtlıydı süremiz ama buna rağmen bizim için yeterliydi tüm ekibe elinden gelenin fazlasını bizlere sunduğu İçin çok çok teşekkür ediyorum.

Aylin & Samed

Düğün Tarihi: 10.07.2020Baştan mekanın isminden dolayı biraz çekindim doğrusu acaba ne tarz düğünler oluyor diye lakin 10 üzerinden 10 u hakedecek işler ortaya çıkınca ön yargıyı kaldırdım muhakkak düğün yapılacak yer herkese şiddetle tavsiye ederim teşekkürler Sakallı düğün salonları.

Ebru & Ahmet

Düğün Tarihi: 15.07.2020


Benim ve eşim için bu anlamlı gecede bizlere ve misafirlerime karşı gösterilen ilgi,alaka ve hizmet için tüm ekibe sonsuz teşekkürler dilemek istiyorum sağolun.

Sinem & Erdem

Düğün Tarihi: 17.07.2019


NASIL YAPARIM NE EDERİM DİYE İÇİM İÇİMİ YERKEN MEĞER HERŞEYİ BİZDEN DAHA İYİ DÜŞÜNEN ÖNCE YÖNETİME,ŞEFLERİNE VE PERSONELİNE MİNNETTARIM UNUTULMAZ GECE YAŞATTIKLARI İÇİN TEŞEKKÜRLER SAKALLI DÜĞÜN SALONLARI...

Eda & Mustafa

Düğün Tarihi: 28.04.2019


laf olsun diye söylemeyeceğim bu kadarını beklemiyordum onca misafirimin çok geleceğini lakin buna rağmen ilgi eksilmeden canla baş ile alakadar olunması beni bir hayli rahatlattı ve ziyadesiyle memnun bıraktı teşekkürler sakallı düğün salonları.

Sai̇me & Kadi̇r

Düğün Tarihi: 08.07.2018


GERÇEKTEN HERŞEY ÇOK GÜZELDİ UMUD ETTİKLERİMİ GERÇEKLEŞTİRDİĞİ İÇİN TÜM EKİBE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.