Zeytinpark Kır Bahçesi

1 Yorum

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Zeytinpark Kır Bahçesi
Açık Alan
Yemekli
Min. 150 - Maks. 900
Kokteyl
Min. 150 - Maks. 900

Zeytinpark Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Zeytinpark Kır Bahçesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Orman içinde
Manzara
Panaromik manzara Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Zeytinpark Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Zeytinpark Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Zeytinpark Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Zeytinpark Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Zeytinpark Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Zeytinpark Kır Bahçesi 150 kişiden 900 kişiye kadar yemekli hizmet, 150 kişiden 900 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Zeytinpark Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Zeytinpark Kır Bahçesi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.


Zeytinpark Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Zeytinpark Kır Bahçesi düğün dışında nişan, piknik, bayi toplantısı, açılışlar, sünnet düğünü, kına, davet ve resepsiyon, baby shower, doğum günü, mezuniyet törenleri, parti ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Zeytinpark Kır Bahçesi Hakkında

Gemlik kır düğün salonlarından hangisini tercih edeceğiniz konusunda kararsız kaldıysanız size Zeytinpark Kır Bahçesi’nin orman içinde oluşunu, benzersiz deniz manzarasını, geniş davet alanını, tecrübeli ekip kadrosunu hatırlatmak isteriz. Şehrin gürültüsünden uzaklaşarak keyifli bir düğün geçirmek her çiftin hakkı. Samimi ve sakin bir ortamda kaliteli hizmetler eşliğinde unutulmayacak bir düğün sizi bekliyor.

Davet Alanları

Zeytinpark kır düğün salonu orman içindeki, doğa manzaralı, yemyeşil çimlerle kaplı bahçesinde yemekli düğünler de dahil olmak üzere 750 kişiye hizmet veriyor. Kokteyllerdeyse 1000 kişilik kapasiteye sahip. Düğün sonrası eğlenceleriniz için hazırlanmış after party alanımız bulunuyor. Davet alanımız içinde çocuklarınızın keyifli vakit geçireceği küçük bir parkımız bulunuyor. Bahçemizde kapalı alan mevcut değil.

Dekorasyon

Oturma düzenimizi beyaz tiffany sandalyeler ve yuvarlak masalarımız oluşturuyor. Sandalyelerimizle uyum yakalamak için masa örtülerimizin rengini de beyaz tercih ettik. Sandalyelerimizi mor tüllerle, masalarımızı da kristal vazolarla taçlandırdık. Çiçeklerle süslenmiş dikdörtgen beyaz gelin yolu sütunlarımız bulunuyor. Gelin ve damat masasını döküm şamdanlar ve antika gümüş vazolarla renklendiriyoruz. Çiçekli çember gelin tagları sahnemizi dikkat çeker hale getiriyor.

Hizmetler

250 araç kapasiteli otoparkımız ve vale hizmetimiz sizi aracınız için güvenli bir yer arama derdinden kurtarıyor. Davet menülerimizi düğün öncesi tatma imkanına ve menüde değişiklik talebinde bulunma hakkına sahipsiniz. Catering firmalarıyla iş birliği yapılması fikrine de olumlu bakıyoruz. Yemek servisiniz sizinle yakından ilgilenecek ekip çalışanlarımız tarafından düzenli bir şekilde yapılıyor.

Oturma düzeni, süslemeler gibi tüm adımlar deneyimli organizasyon sorumlularımızın yönlendirmeleri doğrultusunda gerçekleştiriliyor. Dilerseniz sizin tercihiniz olan bir organizasyon firması da düzenlemeleri üstlenebilir. Hazırlık odalarımızda son dokunuşları yaparak düğün alanımıza geçebilirsiniz. Serin ve yağışlı hava koşullarına karşı önlemimizi aldık. Eğlenceniz hız kesmeden devam etsin diye gelişmiş ses ve ışık sistemi kurduk.

Bursa kır bahçe düğün salonları arasında sizin için hiçbir zahmetten kaçınmayan, her detayı titizlikle yerine getiren ilk mekanız. Eksiksiz ve memnun kalacağınız bir düğün için profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Deniz kenarındaki, yeşilliklerle çevrili bahçemizde sizi tabiatın güzellikleriyle buluşturuyoruz. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimiz üzerinden kolaylıkla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Karacaali, 2 Nolu Karacaali Cd No:168 16600 Gemlik/Bursa, Türkiye

 • Nasıl gelinir?

  Karacali Çınaraltı Aile Gazinosunun 100 metre ilerisindeyiz.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Zeytinpark Kır Bahçesi Yol Haritası

Zeytinpark Kır Bahçesi Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Bahar & Hakan

Düğün Tarihi: 21.08.2021Kaliteli ve güler yüzlü çalışanları olan bir yer. Çok memnun kaldık.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.