Rekabet Ortamında Filizlenen Aşk: Ezgi ve Muhammed

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

1:26 dakika

21.03.2024

İkisinin yollarını dövme sanatı birleştirdi: Biri model, diğeri sanatçı… Katıldıkları bir yarışmada tanışan Ezgi ve Muhammed’in evlilik sürecine dair hikayelerine ve renkli fotoğraflarına birlikte bakalım!

ezgi ve muhammed

“Yarışmalarda Tanıştık”

Ezgi ve Muhammed’in yolları katıldıkları yarışmalarda kesişiyor. Ezgi, “Ben dövme modelliği yapıyordum ve eşim de dövme sanatçısıydı. Ben farklı bir ekip ile çalışırken dövme yarışmalarına gittik ve orada tanıştık” sözleriyle özetliyor tanışma aşamasını.

ezgi ve muhammed

“Aniden Evlenme Kararı Aldık”

İkili, birlikteliklerinin ilerleyen zamanlarında birlikte yaşama kararı alıyor. 2 yıl boyunca aynı evde yaşadıktan sonra ilişkilerinde bir adım daha atmak istiyorlar. Aniden evlenme kararı alıyorlar ve hazırlıklar başlıyor! Ezgi, bu süreç için “Çok heyecanlıydı tabii ki. Ama her şey çok güzel oldu” diyor.

ezgi ve muhammed

Ezgi’nin düğün için de tercihi ihtişamlı bir gelinlikten yana olmuş. Akko Giyim imzası taşıyan, düşük omuz, A kesim gelinliğiyle dikkatleri üst bedenine çekerken gösterişli ve fit bir görünüm de yakalamış.

ezgi ve muhammed

Akko giyim

Akko giyim

Firmayı İncele

Saçlarında ise yine dalgalı ve yarım toplu bir model tercih eden Ezgi, ışıltılı bir aksesuar ve kısa duvak seçimiyle de gelinliğinin ihtişamını dengelemiş. Açık pembe tonlarındaki hem doğal hem de romantik makyajıyla da hoş bir gelin görünümü yakalamış. Ezgi’nin gelin saçı ve makyajı için Büşra Zararsız ekibiyle çalıştığını da eklemeden geçmeyelim.

ezgi ve muhammed

ezgi ve muhammed

Ezgi ve Muhammed, bu süreçte önce eğlenceli bir kına gecesi de düzenlemiş. Ezgi, iddialı tarzını ortaya koyduğu ışıl ışıl bir kaftan ve kına tacı kullanarak çok hoş bir görünüm yakalamış.

ezgi ve muhammed

Ezgi, kına gecesi için pembe tonlarındaki dalgalı saçlarını açık bırakmayı tercih etmiş. Işıltıyı aksesuarlarında tercih eden Ezgi, beyaz, tül kumaştan, sade bir kına örtüsü kullanmış.

ezgi ve muhammed

Ezgi ve Muhammed’in heyecanlı, renkli ve eğlenceli düğün sürecine dair detayları paylaştık. Evlilik hazırlığı yaparken, sen de onlar gibi yeni evlenmiş çiftlerin deneyimlerinden faydalanmak istersen tüm gerçek düğün hikayelerine göz atabilirsin.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

Yorum yap