Pöti'nin Atölyesi Butik Lezzetler

E-posta Gönder

Pöti'nin Atölyesi Butik Lezzetler Genel Özellikler

Minimum Dilim Başı Fiyatı
10-30 TL
Maksimum Dilim Sayısı
500
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta

Pöti'nin Atölyesi Butik Lezzetler Özellikler

Özellikler
Ücretsiz Tadım Özel Tasarım Cupcake Pasta Büfesi

Pöti'nin Atölyesi Butik Lezzetler Sıkça Sorulan Sorular

Karşılanan özel talepler neler?

Diyabet, Fındıksız, Laktozsuz, Yumurtasız


Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

İsteğe bağlı

Pöti'nin Atölyesi Butik Lezzetler Hakkında

Ben geçen yıllara kadar Duygu Seber olarak bilinirken bir anda Pöti Pötoş Pötik oldum. Fransız bir şefim vardı. Bana kendin küçüksün ama yaptığın işler kocaman derdi. O yüzden bana Pöti lakabını takmıştı. Pöti Fransızca da küçük demek. Ben de eğer bir gün biryer açarsam adını Pöti koyacağım demiştim .Ve bu sayede Pöti’nin Atölyesini yaratmış olduk….

Üniversitede Heykel okuduktan sonra şunu da yapayım bunu da deneyeyim derken bir anda Bir şefle tanıştım ve tasarım pasta yapmaya başladım. Okuldayken de küçük heykeller yapmaya bayılırdım. Sadece artık kilden heykeller yapmak yerine yenilebilir bir sanat yapıyorum :)
Düşler akademisi Vodafone Türkiye Vakfında bir süreliğine Down sendromlu çocuklara eğitim projesinde yer aldım. Çeşitli pastanelerle iş birliğinde bulundum. Yeri geldi evi kocaman bir atölyeye çevirdim...

2013 yılında Kahve Dünyası şeker hamuru departmanına şef olarak başladım. Tek hayalim kendime küçücük bir atölye açmaktı. 1 sene orada şeflik yaptıktan sonra çok güzel bir fırsat yakaladım.

Heyecanla beklediğim o an geldi! içim kıpır kıpır... İnsanın hayallerinin peşinden gitmesi ve hayallerinin gerçekleştiğini görmesi kadar keyifli bir şey olamaz hayatta... İlk butik pastanemizi Göktürk'de açtık… Bu uzun zorlu yolculuğumda bana hep destek olan, bana inanan ailem ve dostlarım sayesinde yolculuğuma devam ediyorum.

Pöti’nin Atölyesinde her şeyi sevgi ve mutlulukla yaptığımız ürünlerin sizin mutlu günlerinize anlam ve önem katmayı amaçlayan ürünlerle karşınızdayız. Sizin düşüncelerinizi isteklerinizi hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek benim için inanılmaz bir keyif...

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Göktürk Köyü ,İstanbul Cd. Country Life Sitesi No:30 / 32 Göktürk EYÜP

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Pöti'nin Atölyesi Butik Lezzetler Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.