Sweet Heaven

0312 963 3174

E-posta Gönder

%20 i̇ndirim

Son gün 01/07/2022

Dilim Pasta Seçeneklerinde %20 İndirim!

Dilim Pasta Seçeneklerinde %20 İndirim! Detaylar için lütfen... devamı 

Sweet Heaven Genel Özellikler

 • Minimum Dilim Başı Fiyatı

  8-10 TL

 • Maksimum Dilim Sayısı

  Limit Yok

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Sweet Heaven Özellikler

 • Özellikler

  Ücretsiz Tadım, Pasta Büfesi

Sweet Heaven Sıkça Sorulan Sorular

 • Kesilen pasta maket mi, gerçek mi?

  İsteğe bağlı

Sweet Heaven Hakkında

Sweet Heaven Ankara adresinde 2007 yılında Heaven Cookies adıyla kurulduk ve bugün 120 kişiyle hizmet verdiğimiz kocaman bir ekibe sahibiz. 20 yıllık tecrübeyle büyüttüğümüz işimize, hala aynı aşkla ve ilgiyle bağlıyız. Siz, düğün pastanızı hayal edin ve gerisini bize bırakın istiyoruz. Sizin için kat kat mutluluk tasarlıyor, hem sizi hem de misafirlerinizi büyülemiyi başarıyoruz.

●Deneyim
Ankara pasta firmaları arasında lezzetimiz ve her zevke hitap eden tasarımlarımızla hemen dikkat çekmeyi başarıyoruz. Bizce, şık bir düğün her detayıyla bir bütün, pastasından müziklerine kadar her detayıyla kusursuz olmalı. Alanında uzman pasta şeflerimizle kurduğumuz bu düzen, bizi de bugün bulunduğumuz başarılı noktaya getirdi. Hayatınızın en özel gününde sizi de mutlu etmek için pastalar yapmak istiyoruz.

●Hizmetler
Kıyafetinizle ve genel düğün konseptinizle uyumlu bir pasta düşünün. Öncelikle, sizden detaylı olarak hayallerinizi dinleyerek işe koyuluyoruz. Sizin için etkileyici tasarımlar yapıyor ve bu tasarımların her aşamasında sizin onayınızı alıyoruz. Düğün pastanızı size önceden tatlarabiliyor ve damak zevkinize uygun bir hale getirebiliyoruz. Tüm bu planlı çalışmanın sonucunda da ortaya muhteşem bir eser çıkardığımızı belirtmek istiyoruz.

En lezzetli çikolatalar, en taze meyveler, en kaliteli kremalar… Sizin için her şeyin en iyisini ve en güzelini kullanıyor ve size enfes bir düğün pastası vadediyoruz. Lezzetimize ve sanatımıza çok güveniyoruz. Ayrıca düğün pastası için kararsız kalan çiftlerimizi de unutmuyor ve onlara da muhteşem seçenekler sunuyoruz. Bu sayede aklınızdaki soru işaretlerini de hızlıca gideriyor ve lezzetimizle sizi de etkiliyoruz.

●Ek Hizmetler
Her konseptte ki pastayı kusursuz bir şekilde tasarladığımızı belirtmek isteriz. Örneğin, şeker hamurlu pastalar. Sizden istediğiniz figürü öğreniyor ve şeker hamuruyla sizin için harikalar yaratıyoruz. Sadece krema ile süslü pastalar da da çok iyiyiz. Siz sadece hayal edin ve arkanıza yaslanıp, gerisini bize bırakın istiyoruz. Mutfağa giriyor ve sizin için kremadan mutluluk inşaa ediyoruz.

Bir masal günü… Yanınızda sevgiliniz, üzerinizde bembeyaz gelinliğiniz ve damağınızda muhteşem bir pasta tadı… Sweet Heaven pasta çeşitleri sayesinde, bu fotoğraf karesinin başrolü olmak ve sizi mutlu etmek istiyoruz. Hemen sayfanın sağındaki teklif formunu doldurun ve bilgilerinizi bize iletin. Bu sayede, sizin için hazırladığımız avantajlı kampanyalarımızı öğrenebilir ve binlerce mutlu çiftimizden birisi de siz olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0312 963 3174
 • Adres:

  İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sweet Heaven Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.