Nişan Masası Kiralama İstanbul’da Ne Kadar Tutuyor?

29.09.2020

Nişan organizasyonlarının başkahramanı nişan masalarını organizasyon firmalarından kiralayabilirsin. "Peki nereden ve ne kadara" diye merak ediyorsan hemen galerimizi incele! İlgini çeken firmalarla iletişime geçip, fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

İstanbul'da Nişan Masası Kiralama Fiyatları

Görsel Numarası: D1475160

Organizasyon firmaları kiralık nişan masaları ve süslemeleriyle gelin adaylarına birbirinden şık seçenekler sunuyor. İstanbul'da nişan masası ve süslemeleri için organizasyon firmalarının birçok farklı fiyat seçeneği bulunuyor. Bunun nedeni ise süsleme, ürün ve hizmet seçeneklerinin çok çeşitli olması.

Örneğin; nişan masası kiralamak istersen fiyatlar 100 TL'den 1000 TL'ye kadar çıkabiliyor. Evde nişan masası kiralama ve süslemeleri daha sade olmasından dolayı ortalama 500-1500 TL civarında.

Ancak dış mekan için ücretler daha da artıyor. Masalarda kullanılan örtüler, şamdanlar, suplalar gibi ihtişamlı tasarımlar söz konusu olduğunda A kalite bir hizmet için fiyatlar 3000 ila 5000 bin TL’yi bulabiliyor. Şimdi kiralama yapabileceğin İstanbul’daki organizasyon firmalarına bakalım:

Bürde Özkök

Türkiye'nin en iyi organizasyon firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Atölye 21

Görsel Numarası: D1386689

Atölye 21, İstanbul Kadıköy'de faaliyet gösteriyor. Söz ve nişan organizasyonları için masa kiralama hizmeti alabileceğin firma, birbirinden şık süslemeleriyle de dikkat çekiyor. Masalarda canlı çiçeklerden mumlara, şamdanlardan suplalara kadar birçok nişan masası süslemesini de firmadan temin edebilirsin.

Bürde Özkök

Düğününü bu firmanın organize etmesini ister misin?

Atölye 21

Atölye 21

Firmayı İncele


Doruklardatat Event & Catering

Görsel Numarası: D1408623

Doruklardatat Organizasyon & Catering de kiralık nişan masası bulabileceğin İstanbul organizasyon firmalarından. Evde ya da dış mekanda yapacağın nişan organizasyonları için firmanın kiralık nişan masalarını inceleyebilirsin. Doruklardatat Organizasyon'dan catering, servis elemanı, mekan süslemesi gibi söz nişan organizasyonu için ihtiyaç duyabileceğin tüm alanlarda hizmet alabilirsin.

Bürde Özkök

Düğününü bu firmanın organize etmesini ister misin?


DOA Wedding & Events

Görsel Numarası: D1019725

Organizasyon firmalarının fiyatları taşıma ve ulaştırma gibi nakliye bedeli de eklendiğinde, firmaya uzak mekanlarda yapılacak organizasyonlar için daha yüksek olabiliyor. Her bütçeye uygun nişan ve söz masası kiralama fiyatlarıyla dikkat çeken firmalardan olan DOA Wedding & Events Kadıköy'de bulunuyor. Catering, hediyelik, fotoğraf ve video gibi hizmetleri de alabileceğin firma firma şehir dışı organizasyonlar için de hizmet veriyor.

Bürde Özkök

Düğününü bu firmanın organize etmesini ister misin?


Lylawedding

Görsel Numarası: D1303433

Lylawedding sektörde faaliyet gösteren tecrübeli firmalar arasında bulunuyor. Gösterişli tasarımlarıyla dikkat çeken, Kadıköy organizasyon firmalarından Lylawedding hayalindeki konsepti gerçeğe dönüştürebildiği gibi söz ya da nişan konseptine karar veremeyen çiftler için de konsept geliştirme hizmeti veriyor.

Bürde Özkök

Düğününü bu firmanın organize etmesini ister misin?

Lylawedding

Lylawedding

Firmayı İncele

Taşkın Organizasyon

Görsel Numarası: D1101096

İstanbul Küçükçekmece'de faaliyet gösteren Taşkın Organizasyon her tarzda organizasyonlar için söz/nişan masası kiralama ve süsleme hizmeti veriyor. Ayrıca firmadan, nişanını A'dan Z'ye planlamak için de destek alabilirsin.

Bürde Özkök

Düğününü bu firmanın organize etmesini ister misin?


La Bonita Desing & Events

Görsel Numarası: D1468139

La Bonita Design & Event, modern ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Konsept geliştirme ve şehir dışına hizmet gibi faaliyetleri de bulunan firmanın kiralık nişan masası fiyatları model ve süslemesine göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle fiyatlar için firmayla hemen iletişime geçip, hayalindeki model için fiyat teklifi alabilirsin!

Bürde Özkök

Düğününü bu firmanın organize etmesini ister misin?


Ness Organizasyon

Görsel Numarası: D1381337

Ness Organizasyon, modern ve zarif nişan masaları ve süslemeleri için hizmet alabileceğin firmalardan. Özellikle evde nişan yapacaksan firma ile iletişime geçip, beğendiğin tasarımlar için fiyat teklifi alabilirsin.

Bürde Özkök

Düğününü bu firmanın organize etmesini ister misin?


Sıradaki Galeriler

Organizasyon kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Organizasyon Firmaları

Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum