Görkemli Otel Düğünleri İçin Dekorasyon Önerileri

15.10.2019

İhtişamlı otel düğünleri için dekorasyon fikirlerini araştırıyorsan, sana ilham verecek, organizasyon firmalarının birbirinden şık çalışmalarını bir araya getirdik! Hemen incele, ilgini çeken firmalarla iletişime geç!

Otel Düğünleri İçin Dekorasyon Önerileri

Görsel Numarası: D1329678

Müstakbel eşinle birlikte gösterişli bir otel düğünü yapmaya karar verdin ve dekorasyon fikirlerini araştırmaya başladın. Peki otel düğünlerinde kullanılacak dekorasyon ögelerinin nasıl olması gerektiğini biliyor musun? Dev tavan süsleri, gösterişli masa süslemeleri, ışık şovları, süslü gelin yolları ile mekanın ihtişamlı havasına uyum sağlayabilirsin. Sana ilham vermesi için organizasyon firmalarının otel düğünleri için hazırladığı çalışmaları bir araya getirdik!

Bürde Özkök

Türkiye'nin en iyi organizasyon firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Işıklı Gelin Yolu

Görsel Numarası: D965835

Düğüne giriş anında, etkileyici fotoğraflara sahip olmanı sağlayacak ve iddialı tarzına uyum sağlayacak bir gelin yolundan yürüyebilirsin. Bunun için ışıklı gelin yolu seçeneklerini düşünebilirsin. She Wedding & Events tarafından hazırlanan, çiçeklerle süslenmiş bu gelin yolu için firma ile iletişime geçebilirsin.

Bürde Özkök

Düğününü bu firmanın organize etmesini ister misin?

She Wedding & Events

İstanbul

0216 706 6449

%20 indirim Düğün.com Çiftlerimize Özel %20 İndirim!

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Dev Avizeler

Görsel Numarası: D1006890

Otel düğünlerinde, mekanın ihtişamlı havasına uyum sağlayacak aksesuarları tercih etmelisin. Dev avizeler de bunun için uygun bir seçenek olarak seni bekliyor. İster kristal taşların ister çiçeklerin kullanıldığı tasarımları tercih edebilirsin. Işıl ışıl bir görüntü istiyorsan tavan dekorasyonunda Miness Davet & Organizasyon'un bu çalışmasını değerlendirebilirsin. İlgini çektiyse firma ile hemen iletişime geç!

Bürde Özkök

Düğününü bu firmanın organize etmesini ister misin?

Miness Davet & Organizasyon

İstanbul

0212 963 3902


Sarkıt Işıklandırmalar

Görsel Numarası: D1180360

Otel düğünlerinin gösterişli süslemeleri arasında şüphesiz, farklı aydınlatma malzemeleri de yer alıyor. Mansion Event Organization'un sarkıt ampulleri de farklı aydınlatma yöntemlerinin şık örneklerinden. Bu dekor ilgini çektiyse firmadan fiyat teklifi alabileceğini unutma!

Bürde Özkök

Düğününü bu firmanın organize etmesini ister misin?

Mansion Event Organization

İstanbul

0216 706 0156


Işık Gösterileri

Görsel Numarası: D375685

Otel düğünlerinin ihtişamlı ortamı, duvar ve tavan süslemelerinde kullanılan ışık gösterileriyle daha da hareketlendiriliyor. İster küçük istersen de tüm duvar ve tavanı kaplayacak kadar büyük illüstrasyonların kullanıldığı uygulamaları değerlendirebilirsin. Bunun için Mis Organizasyon'dan teklif alabilirsin.

Bürde Özkök

Düğününü bu firmanın organize etmesini ister misin?

Mis Organizasyon

İstanbul

0212 963 2069


Fotoğraf Köşesi

Görsel Numarası: D1134111

Düğününde göz alıcı fotoğraflar için ayrı bir köşe yaratmaya ne dersin? Kadife bir koltuk, etkileyici bir manzaradan oluşan fon ve uygun ışıkla davetlilerinin etkileyici fotoğraflara sahip olacağı bir ortam yaratmak mümkün. Bu şık dekor için Brigro Wedding'den teklif alabilirsin.

Bürde Özkök

Türkiye'nin en iyi organizasyon firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Büyük Masa Ortası Çiçeği

Görsel Numarası: D1111375

Otel düğünleri için önerdiğimiz masa ortası süsleri genellikle büyük çiçeklerden oluşuyor. Sen de otelde düğün yapacaksan ister rengarenk istersen de Mekselina Desing & Event'in orkidelerden hazırlanan bu zarif tasarımını tercih edebilirsin. Kristal tabak ve bardakların arasından yükselen bu masa ortası çiçeği için firma ile iletişime geçebileceğini unutma!

Bürde Özkök

Düğününü bu firmanın organize etmesini ister misin?

Mekselina Desing & Event

İstanbul

0216 706 2914

Hediye Ocak Ayının Sonuna Kadar Gerçekleşecek Anlaşmalarda; Ses + Işık + Dj Hediye!

Dev Masa Süsleri

Görsel Numarası: D1267603

Otel düğünleri için masa süslemelerinde gösterişli aksesuarları kullanarak mekanla uyumlu bir ambiyans yaratabilirsin. İşte buna şık bir örnek! İrili ufaklı buketlerin kullanıldığı, Dolce Wedding imzalı bu masa süslemesi için firma ile iletişime geçip, fiyat teklifi alabilirsin.

Bürde Özkök

Düğününü bu firmanın organize etmesini ister misin?

Dolce Wedding

İstanbul

0212 963 3778


Gösterişli Tavan Süsleri

Görsel Numarası: D1295299

İhtişamlı süslemelerden bahsetmişken otel düğünleri için tavan dekorasyonundan da bahsetmeden geçmeyelim. Esra Gencer Event'in iddialı sahne tasarımıyla uyumlu olarak hazırlanmış tavan süslemesi, davetlilerini büyüleyecek! Sen de düğün mekanının süslemesi için firmayla çalışmak istersen hemen görüşüp fiyat teklifi al!

Bürde Özkök

Düğününü bu firmanın organize etmesini ister misin?

Esra Gencer Event

İstanbul

0216 706 6779

Hediye Gelin Buketi Ve Duo Karşılama Grubu (Müzik Grubu) Hediye!

Sıradaki Galeriler

Organizasyon kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Organizasyon Firmaları

Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum