Esma Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Esma Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  500-750 TL

Esma Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Esma Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Esma Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Havai fişek, Nikah şekeri


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Davet ve resepsiyon, Kurumsal etkinlikler, Nişan

Esma Organizasyon Hakkında

Bursa’da düğünüzü hayal ettiğiniz gibi gerçekleştirmek için profesyonel bir destek almak istiyorsanız, Esma Organizasyon tecrübesi, aksesuar ve ekipman konusundaki çeşitliliği ile en doğru tercihlerden biri olacak!

Türkiye’de düğün ve davetlerin organizesi, tasarımı ve projelendirmesini 20 yılı aşkın bir süredir gerçekleştiren Esma Organizasyon, kendini bu alanda en iyi şekilde kanıtlamıştır. Kişiye özel konsept masa düzenlemelerinden nikah masalarına, seremoni alanlarından nikah şekerleri ve davetiyelere kadar düğün ile ilgili farklı pek çok konuda farkını ve kalitesini en iyi şekilde belli etmiştir. Faaliyet göstermeye başladığı ilk günden beri memnuniyet odaklı bir hizmet anlayışıyla çalışan Esma Organizasyon, çiftlerin her detayda mutluluğunu hedefliyor.

Deneyimin, sunumun ve görselliğin önemli olduğu kadar farklı hizmet alanlarında devamlılık ve yaratıcı çözümlerin de gün geçtikçe önem kazandığını bilen Esma Organizasyon, kendisini sürekli geliştirerek ihtiyaç odaklı faaliyet gösteriyor. Düğünler dışında söz ve nişan törenleri, doğum günleri, sünnet düğünleri, mezuniyet baloları, ürün tanıtımları, açılışlar, defileler, gala yemekleri, toplantılar ve bunun gibi pek çok kurumsal daveti unutulmaz kılıyor.

Düğününüz için tüm ayrıntıları planlayan ve organize eden, deneyimli ekibiyle konuklarının mutluluğunu hedefleyen Esma Organizasyon, Bursa düğün organizasyon firmalarından da farklılaşıyor. En nezih, en şık ve en kaliteli mekanlarda çiftlerin özel hissedeceği davetlere bugüne kadar sayısız kez imza atan bir firma ile bugününüzü kusursuz bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Konsept ve aksesuar tasarımları tamamen düğüne uyumlu bir şekilde tercih ediliyor. Süslemeler, dekorasyonlar ve masa sandalye giydirmeleriyle tarzınızı ve zevkinizi yansıtabiliyorsunuz.

Eğer daha fazla bilgi almak ve düğünleriniz için Esma Organizasyon kalitesini tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Bademli, Bademli Mah. Ergin Evleri, Fulya Sk. No:4, 16960 Mudanya/Bursa

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Esma Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.