Konyaaltı Wedding’de Hafızalara Kazınacak Bir Düğün Yapın

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:30 dakika

24.08.2020

Antalya’da düğün yapacak çiftler burada mı? Sizi şık bir mekanla tanıştırmak istiyoruz: Konyaaltı Wedding & Convention! Mekanda düğün yaparsanız gelin saçından araç süslemeye kadar birçok hizmeti paket dahilinde alabileceksiniz. Aynı zamanda fiyatları da çok uygun. Dilerseniz gelin detaylara beraber bakalım!

Konyaaltı Wedding

Konyaaltı Wedding & Convention, şıklığının yanı sıra çok uygun fiyatlara düğün organize etmesi sayesinde de Antalya Konyaaltı düğün mekanları arasında ön plana çıkıyor. Mekan, Konyaaltı Sarısu’da yer alıyor. Tahtakale’ye ve metro istasyonuna çok yakın bir noktada konumlanmış. Davetlileriniz buraya gelirken zorlanmayacaklar.

Yurt dışında düğün sektörünü tecrübe etmiş olan bir ekipleri var. Dünya genelindeki trendlerden de esinlenerek şık bir düğün salonu konsepti oluşturmuşlar. Yemekli ve yemeksiz nişan, kına, düğün gibi hemen her organizasyona ev sahipliği yapıyorlar.

Konyaaltı Düğün Salonu

850 metrekare genişliğinde kapalı bir salonları var. Düğün salonunda 500 - 750 kişi arasında davetli ağırlanabiliyor. Yani kalabalık bir düğün organizasyonu için ideal kapasiteye sahip.

Ayrıca dans pistleri de gayet geniş. Davetlileriniz ferah ortamda diledikleri gibi dans edebilir, eğlenebilirler.

Konyaaltı Düğün Salonu

Düğün Paketinde İhtiyacınız Olandan Fazlası Var

Düğün paketi denince aklınıza neler geliyor? Süslemeler, DJ, fotoğraf çekimi ve birkaç hizmet daha… Konyaaltı Düğün Salonu bu standartların dışına çıkıp, çiftlere neredeyse düğünle ilgili ihtiyaçları olan tüm hizmetleri sunuyor.

Mekanda düğün yapmaya karar verip anlaşma imzalarsanız aşağıdaki hizmetlerden faydalanabileceksiniz:

 • Gelin saçı ve makyajı,

 • Damat tıraşı,

 • Yaş pasta - dondurma pasta,

 • Tatlı ve tuzlu olmak üzere kuru pasta,

 • Araç süslemesi,

 • Sandalye masa giydirmesi,

 • Full Jimmy Jib kamera çekimi,

 • 36x2-72 adet çıktı fotoğraf,

 • Tüm fotoğrafların dijital arşivi,

 • Canlı müzik orkestrası,

 • Volkan konfeti gösterisi,

 • Sınırsız kapalı şişe meşrubat ve su servisi,

 • Karşılama hostesi,

 • Gelin damat giriş provaları.

Konyaaltı Wedding

Bu düğün paketine istediğiniz ekstra hizmetler varsa onları da ekleyebiliyorlar. Mesela bando ekibiyle karşılama yapmak istiyorsunuz. Hemen anlaşmalı firmalarından bando ekibi temin ediyorlar.

Konyaaltı Düğün Salonu Menü Seçenekleri

Mekanda yemekli veya yemeksiz bir düğün organizasyonu gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer düğününüzün yemekli olmasını isterseniz size; 3 çeşit ordövr tabağı, 2 çeşit ara sıcak, et ve tavuk olmak üzere 4 adet ana yemek seçeneği sunuyorlar. Bunlardan dilediklerinizi seçip menünüzü oluşturuyorsunuz. Zaten düğünden önce dilediğiniz bir gün gidip menü tadımı yapıyor ve ona göre seçimlerinizi belirliyorsunuz.

Diyelim ki ordövr tabağındaki bir mezeyi sevmiyorsunuz ve değiştirmek istiyorsunuz. Bunu da yapabiliyorlar. Hatta tamamen sizin istediğiniz lezzetlerden bir yemek menüsü oluşturmaları da mümkün.

Her menüye pasta dahil. Genelde davetlilere dondurmalı pasta servis ediliyor. Pasta kesme seremonisi esnasında ise maket pasta kullanılıyor.

Konyaaltı Düğün Salonu

“Ben yemekli düğün istemiyorum. Ama davetlilerime en azından ordövr tabağındaki gibi atıştırmalıklar sunulsun.” derseniz de kokteyl yapabilirsiniz. Böylece düğün bütçenizi azaltabilirsiniz.

Yemekler ve diğer lezzetler mekanın kendi mutfağından çıkıyor. Profesyonel şefleri ve aşçıları ile yemekleri büyük bir özenle hazırlıyorlar.

Menüler, salon hizmetleri de dahil olmak üzere kişi başı 30 TL’den başlıyor ve 90 TL’ye kadar çıkabiliyor. Fiyatları etkileyen en büyük faktör ana yemek seçimi. Kırmızı et menüleri tavuk menülerine göre daha yüksek fiyatta oluyor.

Ayrıca davetli sayınız arttıkça kişi başı fiyatın düştüğünü de belirtelim.

Antalya düğün mekanlarından Konyaaltı Wedding & Convention’da alkol servisi de yapılıyor. Eğer alkollü bir menü talep ederseniz, kişi başı menü fiyatlarına bunu yansıtıyorlar. Limitli ve limitsiz alkol menüleri arasında da 30 TL gibi bir fark oluyor.

Konyaaltı Wedding

Konyaaltı Wedding’de Düğün Maliyetlerini Azaltmak İçin Tüyolar:

Eğer harcamalarınızı daha da düşürmek istiyorsanız mekanın indirimli fiyatlar sunduğu dönemlerde düğün yapabilirsiniz. İndirimleri şöyle:

Hafta içi (pazartesi, salı, çarşamba, perşembe) yapılan düğünler, hafta sonuna göre %25 daha indirimli oluyor.

Gündüz saatlerindeki organizasyonlar akşam yapılanlara göre %40 daha uygun.

Kış döneminde yapılan düğünler ise yaz dönemindeki fiyatlara göre %40 daha avantajlı.

Ayrıca Antalya Konyaaltı Wedding’in Düğün.com çiftlerine sunduğu özel indirimler de oluyor. Firma sayfasını takip ederek bunlardan da yararlanabilirsiniz.

Konyaaltı Düğün Salonu

Düğün Saatinize Kadar Odanızda Dinlenin

Antalya düğün salonlarından Konyaaltı Wedding’le anlaşırsanız düğün günü size şık bir hazırlık odası tahsis ediyorlar. Burada düğün saatiniz gelene kadar ikramlar eşliğinde dinleniyor ve stresinizi azaltabiliyorsunuz.

Hatta dilerseniz kuaförünüzü ve makyözünüzü getirip burada hazırlanma imkanınız da bulunuyor. Eğer aileniz de mekanda son hazırlıklarını yapmak isterse onlara özel bir oda da ayarlanabiliyor.

Düğün günü mekana giriş yaptığınız andan itibaren sadece sizinle ilgilenen bir ekip oluyor. Bu ekip, dış çekimden düğün bitimine kadar her anınızda yanınızda oluyor. Herhangi bir ihtiyacınız ve talebiniz olduğunda bunları gerçekleştiriyorlar.

Konyaaltı Düğün Salonu

Konyaaltı Wedding Düğün Salonu’na Dair Diğer Detaylar

► Anlaşma esnasında belirttiğiniz davetli sayısından %15 daha fazlası için masa hazırlığı yapılıyor. Bu sayede davetsiz misafirleriniz ayakta kalmıyor ve yemeklerini yiyebiliyor. Şimdi en cezbedici kısmına geliyoruz: Bu ekstra açılan servisler için ek ücretlendirme talep etmiyorlar!

Müzik orkestrası ve DJ konusunda çok başarılılar. Ama siz düğününüzde kendi tarzınıza yakın bir müzik çalsın isterseniz dışarıdan müzik ekibi getirebiliyorsunuz.

► Müziğin bitiş saati 00:00. Talep edilirse bu süreyi uzatabiliyorlar.

► Mekanın kendi süsleme seçenekleri var. Ancak siz bunların dışında bir konsept isterseniz, talepleriniz ekstra ücret karşılığında yapılabiliyor.

► Antalya Konyaaltı Düğün Salonu bünyesinde çalışan bir fotoğraf ekibi var. Düğün anlarınızın fotoğraflanması dışında, dilerseniz düğünden önce mekan içerisindeki şık alanlarda da düğün albümünüz için fotoğraf çekebiliyorlar.

► 500 araçtan fazla kapasitesi olan bir otoparkları mevcut. Böylece kendi aracıyla gelecek olan davetlileriniz park sorunu yaşamıyor.

Konyaaltı Düğün Salonu

Düğünden En Az 4 Ay Önce İletişime Geçin

Özellikle yaz dönemlerinde düğün organizasyonları yoğun bir şekilde yapılıyor. Bu nedenle kış döneminden, yaz düğünlerinin tarihleri satın alınmaya başlanıyor.

İstediğiniz tarihte evlenebilmeniz için düğün gününden en az 4-5 ay öncesinde firma yetkilileri ile iletişime geçmenizi öneriyorlar.

Ödeme konusunda da tedirgin olmanıza gerek yok. Çiftlere anlaşma anından itibaren ödemeler konusunda kolaylık sağlıyorlar. Hatta ölüm, hastalık gibi bir durumlar yaşanırsa tazminatsız kontrat iptali bile yapılıyor.

Konyaaltı Wedding

Konyaaltı Wedding & Convention sizin de hoşunuza gitti mi? Eğer çiftlerin üzerine böylesine titizlenen ve düğün günlerini unutulmaz kılmak için çalışan böyle bir mekanla anlaşmak isterseniz Konyaaltı Wedding’e ulaşabilirsiniz. Bizden duymuş olmayın ama şimdiden önümüzdeki yılın rezervasyonları dolmaya başlamış. Acele etmenizde fayda var!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap