Eşsiz Fransız Bahçeleri

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

1:56 dakika

29.06.2020

Dünya evine büyülü bir bahçede girmeye hazır mısınız?

Fransız Bahçeleri’nden Beliz Kıral, Düğün.com çiftleri için Fransız Bahçeleri’ni anlattı.

eşsiz fransız bahçeleri

Düğün.com Çiftleri için Fransız Bahçeleri’nden bahseder misiniz?

Fransız Bahçeleri, birçok kişinin de tabiriyle çok büyülü ve kendine has enerjisi olan bir mekân. Tarihi dokusu,doğası, eşsiz manzarası ile İstanbul’un gözde mekânlarından biri haline gelmiştir.

Yeni evlenecek olan çiftlerin sizi tercih etme sebepleri nelerdir?

Sektörün en iyi catering firması oluşunu Ace Of Mice ödülüyle taçlandıran Elchyn Catering, misafirlerin Fransız Bahçeleri’ni tercih etmesindeki en büyük sebeptir. Burada diğer çözüm ortaklarımızdan da bahsetmeden geçemeyiz. Müzik, ışıklandırma, dekorasyon ve görüntüleme gibi alanlarda destek aldığımız çözüm ortaklarımızın da bizlerle uyum içinde çalışmasının misafirlere verdiği güvende tartışmasız bizi farklı kılıyor.

eşsiz fransız bahçeleri

Düğünler için sunduğunuz hizmet paketiniz neleri kapsıyor?

Evlenecek çiftlere sunduğumuz hizmet paketleri, düğünün yapılacağı tarihe göre değişiklik göstermektedir. Bu hizmet paketinin içine davet öncesi hazırlık odaları, golf aracı, after party çadırı, fotoğraf çekim alanları, menülerimiz, pastamız, ve gün boyu çiftimizin yanında bulunacak nedimemiz yer almaktadır. Kış aylarında yapılacak organizasyonlarda ise hizmet paketlerimize menü, dekorasyon, müzik, fotoğraf gibi tüm detaylar yer almaktadır.

Çiftin ailesi ve yakınları için gün içerisinde düğüne hazırlık için kullanabilecekleri bir alan veriyor musunuz?

Çift, çiftin ailesi ve arkadaşları için Gelin –Damat odası verilmektedir. Bu alan iki ayrı odadan oluşmaktadır. Gelin odasının içerisinde duş, wc ve lavabo; hazırlıkların- bu alanda yapması için makyaj aynası, oturma grubu ve mini bar mevcuttur. Damat odasında ise vestiyer, duş, wc, lavabo, oturma grubu ve mini bar mevcuttur. İki odanın da bahçesinde oturma grupları bulunmaktadır. Hazırlık anında çiftimize ve ailesine yardımcı olması için bir nedime sağlamaktayız ve gece boyunca çiftimizle birlikte olarak onların işini kolaylaştırmaktayız.

eşsiz fransız bahçeleri

Yemek menünüz ve mutfağınızdan bahseder misiniz? Özel olarak iddialı olduğunuz bir konu var mı?

Yemek menülerimiz çiftlerin de istekleri göz önüne alınarak çeşitlendirilmiştir. Bu sebeple menülerimiz kişilerin damak tadına uygun olacak şekilde davetten önce çiftlerimizin beğenisine sunulmakta ve seçilmektedir. Menülerimizin lezzeti aldığımız geri dönüşlerle de kanıtlanmış ve bizi bu konuda iddialı konuma getirmiştir.

Düğün çiftlerine ne gibi yardımlarda bulunuyorsunuz? Özel olarak sadece düğün çiftiyle ilgilenen personeliniz var mı?

Evet, Çiftimiz gelin ve damat Fransız Bahçeleri’ne girdiği andan itibaren nedimemiz tarafından karşılanıp odalarına yerleştirilmekte. Nedimemiz tüm gün boyunca onların yerine ihtiyaçlarını düşünmektedir. Ayrıca bu organizasyonu düzenleyen bizler de organizasyon bitimine kadar gelin ve damadın yanında yer almaktayız.

eşsiz fransız bahçeleri

Fransız Bahçeleri’nin fiziksel özelliklerinden de bahseder misiniz?

Fransız Bahçeleri boğazın doğayla buluştuğu eşsiz manzarasının yanı sıra düğünler için oluşturulan masalsı havasıyla da evlenecek olan çiftlere ve misafirlerine çok özel bir ambiyans sunmakta. Hizmet kalitesi ve güler yüzlü personeliyle de kısa sürede vazgeçilmez mekânlar arasında yerini almıştır.

Fransız Bahçeleri’nden fiyat teklifi almak için hemen tıklayın.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 Yorum

hoşnaz

Düğün Tarihi: 13.10.2014


güzel mekan, hazırlık odası vermeleri çok bğyğk artı olmuş


Rahmi dogan köln. almanya

Düğün Tarihi: 12.05.2013


4. Mais aksami Ömer vatanandiran dügününde bulunduk. Biz yurtdisindan geldik.Mühtesem örganizme her sey mukemel. böle manzarali hic bir yerde ölacgina inanmiyorum. Almanyada köln sehirinde yasiyoruz. Eylulde bizimde öglumüz evlenecek keske imkanimiz olsada orada yapsak duyamiz bizim olurdu.


hakkı oruç

Düğün Tarihi: 07.02.2013


güzel bir röportaj olmuş.elchyn catering çalışanlarına başarılar dilemiyorum onlar zaten başarılılar sadece devamını diliyorum.yeni evlenecek çiftleredeki ısrarla tavsiye ediyorum .