Fransız Bahçeleri

Hızlı Dönüş
Fransız Bahçeleri


YORUMLAR (24)

+ Yorum Yaz
G&C Gözen & Cankat Düğün Tarihi: 09/09/2016

9 Eylül 2016 tarihinde bu muhteşem büyülü ormanda evlendik! Herşey hayal ettiğimizin de ötesindeydi. Düğün yerini seçtiğimiz günden düğün tarihine kadar geçen 8 aylık süre içinde; gerek dekorasyon gerekse geceye imzasını atan müzik şirketimiz mymusic'le tanıştırılmamız olsun Beliz Hanım ve ekibi her zaman bizimle irtibattaydı. Mekanın işletmecisi Elchyn Catering servis ekibinin enerjisi, güleryüzlüğü muhteşemdi. Hayatımın en güzel en özel en eğlenceli gecesi için sonsuz teşekkürler!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Fransız Bahçeleri sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


DÜĞÜN HİKAYELERİ

Bu firmayı tercih eden çiftlerin düğün hikayeleri

İmer ve Burak'ın Hikayesi İmer ve Burak'ın Hikayesi

FİRMA DETAYLARI

 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu) 200-300 TL
 • Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi) 200-300 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu) 200-300 TL
 • Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi) 200-300 TL
 • Davet Alanları Sadece açık alan
 • Mekan Özellikleri Bahçe, Çim alan, Deniz kenarında, Orman içinde, Şehir merkezinde
 • Manzara Ada manzaralı, Boğaz manzaralı, Deniz manzaralı, Panaromik manzara, Park manzaralı, Şehir manzaralı, Orman manzaralı, Kır manzaralı, Bahçe manzaralı, Doğa manzaralı, Tarihi yerler

Kapasite

 • Yemekli Kapasite 500-750
 • Konaklama Kapasitesi Konaklama imkanı yok
 • Açık Hava Kapasitesi 1.000-2.000
 • Kokteyl Kapasitesi 1.000-2.000
 • Kapalı Alan Kapasitesi 300-400
 • Otopark Araç Kapasitesi 150-250

Özellik

 • Yemek Servisi
 • Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Catering Firması Getirme
 • Engelli Girişi
 • Fotoğrafçı Getirme
 • After Party Alanı
 • Organizasyon Firması Getirme
 • Menü Tadımı
 • Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
 • Menüde Değişiklik
 • Organizasyon Sorumlusu
 • Vale Hizmeti

Sorular

 • Servis saat kaçta sona eriyor? 03:00 ve sonrası
 • Müzik saat kaçta sona eriyor? 24:00
 • Özel menü seçenekleriniz neler? Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryan
 • Mekanın kısıtlamaları neler? Havai fişek ve benzeri kullanılamaz
 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kına, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Hakkında

Tarabya'da 57000 m2'lik bir alana kurulmuş, tarihi bir dokunun modern fırça darbeleri ile zenginleştirildiği rüya gibi bir yer. Yeşilin, Boğaz manzarası ile bütünleştiği ve görselliğiyle ön plana çıkan "Jardin de France", hayalinizdeki düğün ve özel davetler için ayrıcalıklı bir mekan olmayı hak ediyor.

"Jardin de France"ın girişinde bulunan tarihi Champs-Elysées "Arc de Tripmphe" tagının benzeri olan kemer, aynı zamanda mekanın logosu olduğu için büyük önem taşıyor. Kemerin içinden mekana girerken kendinizi adeta "İstanbul'daki küçük Paris"te hissediyorsunuz. Sizi karşılayan nilüfer havuzu, ormanın muhteşem dokusu, sahne arkasındaki tarihi surlarla birlikte Jardin de France, büyüleyici bir atmosfer içinde misafirlerine hoş bir "Merhaba" diyor.

Mekan, 2 ana bölümden oluşuyor. Kokteyl alanı, bar, oturma grupları, gece 24:00'ten sonra kullanabileceğiniz kapalı dans pisti girişin sol kısmında; nikah platformu, 700 kişiye hizmet verebilen oturmalı yemek alanı, sahne ise saç kısımda yer alıyor. Mekana; orman içinden geçip taş yolda yürüyerek ya da özel kostümlü sürücü eşliğindeki görkemli bir Fransız faytonuyla girmek gelin ve damadın seçimine bırakılmış.

"Jardin De France" sadece düğünler değil aynı zamanda her türlü kurumsal etkinlikler, lansmanlar, şirket piknikleri ve organizasyonları için de vazgeçilmez ve etkileyici bir atmosfere sahip. şehir içinde bulunması, yoğun trafik hattından uzak konumu ile tüm misafirlerine ulaşım açısından da kolaylık sağlıyor.

Üstlendiği her organizasyonun, müşterisi için ne kadar önem taşıdığının bilincinde olan, görevini her zaman mükemmel bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefleyen Elchyn Catering'in 20 yılı aşkın tecrübesi Jardin de France ile buluşuyor.

Elchyn Catering 1986'da kurulmuş ve yükselen başarı grafiğiyle, sektörün en köklü firması haline gelmiştir. Sofistike, elegan ve güvenilir kimliği ile, hem Türkiye hem dünya çapındaki ünlü firmaların yanı sıra, düğün organizasyonlarının ve özel davetlerin de vazgeçilmez ismi olmuştur.

Elchyn Catering'in sahip olduğu ve dünya çapında geçerli olan, ISO 22000 ve ISO 9001 sertifikaları, firmanın gıda ve kalite yönetimini tam ve kusursuz olarak uyguladığını göstermektedir. Firma bünyesinde, yıllardır Elchyn Catering' de görev almış dinamik, genç ve yaratıcı kişiler bulunmaktadır.

Yılların başarı ve tecrübesiyle Elchyn Catering, "Jardin de France" ın altına kendi imzasını atıyor ve peri masallarını andıran düğünleri ve akılda kalıcı tüm davetlerinizi gerçekleştirmek için size muhteşem bir mekan sunuyor.

İLETİŞİM

0212 963 3941
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Beliz Surdum Adres Ahi Çelebi Cad. No: 50 Tarabya
Sarıyer,

YORUMLAR (24)

+ Yorum Yaz
R&H Rosa & Haluk Düğün Tarihi: 08/09/2017

08.09.2017 tarihinde muhteşem bir düğüne şahit olduk. Bu düğün bizim düğünümüzdü. Güzel olacağını biliyorduk ama masal gibi olacağını ve bu kadar güzel geri dönüşler alacağımızı gerçekten düşünmemiştik. Sosyal medyada gördüğümüz ilk ve tek mekanımız olmuştu Fransız Bahçeleri.. Gördükten sonra da başka yer düşünmemiştik. İyi ki düşünmemiş ve iyi ki düğünümüzü bu harika yerde yapmaya karar vermişiz. Mekan büyüleyici olsa da bu mükemmeliği tamamlayan kahramanlar hep bizimleydi. Her adımımızda pozitif tavırlarıyla yanımızda olan Beliz Hanım ve Uygu bey apayrı bir paragraf ve teşekkürün konusu olabilirler. Onların iş bitiriciliği, ortamın büyüsüyle birbirini tamamladı ve bizi, davetlilerimizle birlikte kusursuz bir atmosferin içine soktu. Bir düğünün kusursuz olması için mekanın güzel olması tek başına yetmez. Enerji, iletişim, nezaket ve isteklerinizin gerçekleşmesiyle birleşir ve tamamlar güzelliği. Gelin ve Damat’ın en heyecanlı olduğu bu günde; onların yanında olmak, destek vermek, enerjilerini yüksek tutmak, bıkmadan ve usanmadan hep gülümsemektir aslında bütün olay. Ne kadar güzel bir yerde ve ne kadar iyi insanlarla düğünümüzü gerçekleştirdiğimizi misafirlerimizden ve arkadaşlarımızdan aldığımız geri dönüşler sayesinde defalarca görmüş olduk. En önemlisi de Fransız Bahçelerinde düğün yapmaya aday olan bir çok arkadaşımızın da gözü kulağı olduğumuz için kendimizle ve çalıştığımız ekibimizle gurur duyuyoruz.
İyi ki sizlerle çalışmışız.
Hepinizi çok seviyoruz.

G&C Gözen & Cankat Düğün Tarihi: 09/09/2016

9 Eylül 2016 tarihinde bu muhteşem büyülü ormanda evlendik! Herşey hayal ettiğimizin de ötesindeydi. Düğün yerini seçtiğimiz günden düğün tarihine kadar geçen 8 aylık süre içinde; gerek dekorasyon gerekse geceye imzasını atan müzik şirketimiz mymusic'le tanıştırılmamız olsun Beliz Hanım ve ekibi her zaman bizimle irtibattaydı. Mekanın işletmecisi Elchyn Catering servis ekibinin enerjisi, güleryüzlüğü muhteşemdi. Hayatımın en güzel en özel en eğlenceli gecesi için sonsuz teşekkürler!

BU Burcu Düğün Tarihi: 23/08/2015

Yetkililerin ilgisi tamdı. olması gereken herşey oldu. süslemeler dizayn bizim istediğimiz gibi oldu. Sünnet düğünü yaptık. Problem yaşamadık. orkestra çok güzel. Çalınan müzikleri de düğün öncesinde birlikte belirledik. Ulaşım olarak da kolaylıkla bulunan bir yer.

AY AYLİN Düğün Tarihi: 09/08/2014

Düğün mekanı için seçilebilecek en muhteşem mekandır.Size hem doğa, hem deniz manzarasını bir arada sunan tek mekan diyebilirim.Mekan Elcyin Cathering ile çalışıyor ve firmanın hizmet kalitesi muhteşem.Yemek sorunu diye bir kesinlikle olmadı hatta tüm yemekler bu kadar .Fiyat açısından da uygun bir mekan.Mekanın lokasyonu Trabya'da çok merkezi bir yerde konumlanmıştır. Bizim düğünümüz 400 kişilik bir düğündü ve mekan rahatlıkla 500 kişiyi kaldırır.Ortam ve ışık mekan içinde o kadar güzel ki resim çektirmek için başka bir yere gitmeye gerek yok. Mekanın girişinden tutunda nikah kısmına kadar her şey çok romantik ve güzel tasarlanmış.Bizim muhteşem ötesi rüya gibi bir düğünümüz olmuştu.Herkese bu mekanı rahatlıkla tavsiye ederim.

Z&H ZEYNEP & HALİT Düğün Tarihi: 14/06/2013

Sevgili ELCHYN Ailesi

14 Haziran Cuma 2013 günü Zeynep ve ben Fransız Bahçelerinde evlenerek bir aile olduk. Ama anladık ki sadece bu kadar değilmiş. Dünyada evlendiği gün onlarca kişilik bir aileye sahip olan yegane çiftiz sanırım. Çünkü artık sizleri de ailemizin bir parçası olarak görüyor ve öyle kabul ediyoruz.

Muhteşem ambiyans için mi sevinelim, düğün öncesinde, sırasında ve sonrasında kahrımızı çeken ve yüzünden bir an olsun gülümsemeyi düşürmeyen nedimemiz için mi teşekkür edelim, 40 kişilik ekibiyle harikalar yaratıp “sıfır” (gerçekten) şikayet ile geceyi tamamlayan, yetmezmiş gibi her gördüğüm kişiden hakkında methiyelerin düzüldüğü UYGU kardeşimize mi teşekkür edelim, yoksa her anı en ince detayına kadar düşünüp adeta karanlıkta yolumuzu aydınlatan ve her şeyden önemlisi bizi yeni ailemizle tanıştırıp bu organizasyonun gerçekleşmesini sağlayan BELİZ hanıma mı teşekkür edelim şaşırmış vaziyetteyiz.

14 Haziran sizlerin sayesinde sadece bizim düğünümüz olarak değil, hayatımızın en eğlenceli ve kusursuz günü olarak da hafızalarımızdaki yerini aldı.

Saydığımız/sayamadığımız her şey ama her şey için sonsuz teşekkür ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen (3)
 
Evleneceklere Destek Hareketi
Fransız Bahçeleri ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Fransız Bahçeleri hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap