Düğün Mekanlarından Bomba Gibi Kampanyalar!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:58 dakika

20.11.2020

Malum çiftlerin en çok ilgi gösterdiği sayfalarımızdan biri düğün mekanı indirimleri sayfası. Ben de son zamanlarda düğün mekanlarına eklenen indirim ve fırsatlara bir göz atayım dedim. Kaçırmamanız gerekenleri sizin için şöyle bir derledim. İşte İstanbul düğün mekanları fiyatları ve indirimleri!

Ada Beach Club

İstanbul deniz kenarı düğün mekanları arasında değerlendirilebilecek en iyi seçeneklerden birinin adalardaki düğün mekanları olduğunu unutmayın. Ada Beach Club, Heybeliada'da, Camlimanı Koyu'nda yer alıyor.

Kır, deniz, orman manzarasının bir araya geldiği mekanın kapasitesi ise oldukça fazla. Ayrıca mekanın Bostancı'dan alınıp, özel ve keyifli bir tekne gezisiyle mekana getirilmesi ve aynı şekilde tekrar Bostancı'ya ulaştırılması hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Ramazan ayı boyunca yapılan düğünlerde %50, Ağustos ve Eylül aylarında yapılacak düğünlerde %20 indirim fırsatını kaçırmayın!

Deniz manzaralı bir düğün mekanı

Çubuklu Hayal Kahvesi

İstanbul Anadolu Yakası düğün mekanları ve fiyatları arasından bir fırsat da Çubuklu'dan! Beykoz'un ormanlarının eteğinde, Boğaz'ın kenarında muhteşem bir atmosferi olan Çubuklu Hayal Kahvesi de Düğün.com çiftlerini es geçmemiş ve1 Ekim 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasındaki düğün organizasyonlarında kokteyl düğünleri 75 TL'den, yemekli düğünler 95 TL'den başlayan fiyatlarla! Detaylar için tıklayın!

düğün mekanlarından bomba gibi kampanyalar!

Cemile Sultan Korusu

Anadolu yakası kır düğünü mekanları arasında en popüler isimlerden biri Cemile Sultan Korusu! Üsküdar'da, Kandilli'nin sırtlarındaki mekan, muhteşem bir boğaz manzarasına sahip, yeşillikler içinde bir cenneti andırıyor. Düğün mevzusundan bağımsız olarak da hayran olduğum bir mekan. Hafta içi yapılacak olan yemekli organizasyonlarda 140 TL yerine 110 TL den başlayan fiyatlarla DJ, müzik ve kutlama pastası da dahil.

düğün mekanlarından bomba gibi kampanyalar!

Paysage

Butik düğün mekanları denince akla gelen restaurantlardan biri olan Paysage, Anadolu yakasında, Kanlıca'da yer alıyor. Muhteşem bir boğaz manzarasına sahip mekanın yemekleri de en az manzarası kadar muhteşem. Mekanın yemekli kapasitesi 220, kokteyl kapasitesi ise 300 civarında, o yüzden davetli sayısı açısından butik düğün organizasyonlarında tercih edilmesini öneririm. Yemekli düğünler %30 indirimle 70 TL! Fırsatı kaçırmayın!

Muhteşem bir boğaz manzarası

Elite Hotel Küçükyalı

Anadolu yakasında yer alan Elite Hotel Küçükyalı, keyifli bir Adalar manzarasına sahip. Sahil hattında bulunan mekan, son derece merkezi ve ulaşımı çok kolay. Açık ve kapalı organizasyon alanı bulunan Elite Hotel'in yemekli kapasitesi 150. Minimal bir düğün organizasyonu düşünenler için ideal bir seçim.

Yaz boyunca Pazar günleri gerçekleştirilecek organizasyonlara özel limitsiz yerli içkili düğün menüsü sadece 79 TL!

Deniz manzaralı düğün mekanlarından masa örneği

BluVert

İstanbul havuz başı düğün mekanları arasında yer alan BluVert, havuzbaşında bir kır düğünü yapmak isteyen çiftler için birebir. Tarabya Koru bölgesinde bulunan BluVert, doğa ile iç içe, orman manzaralı ve havuzbaşında bir düğün mekanı. Açık hava maksimum kapasitesi 600 olan mekanın, yemekli düzen kapasitesi ise 400-450 civarında. Düğün organizasyonları 65 TL'den başlayan fiyatlarla! Üstelik süsleme, DJ, ses, ışık sistemi ve trans hediye!

Unutmadan söyleyeyim, boş günler: Ramazan ayı, ramazan bayramı günleri, 26 Temmuz, 2 Ağustos, 18 Eylül kurban bayramı boyunca, 3 Ekim.. Aklınızda olsun!

Havuz başı düğün mekanlarından Bluvert

ByOtell İstanbul

Düğün yapılacak yerler arasında bir tercihini bir otelden yana kullanacak olan çiftler için seçeneklerden biri de Anadolu yakasında Kozyatağı’nda bulunan ByOtell İstanbul. Hem açık hem kapalı alanı olan mekanın kapasitesi düğünün yemekli ya da kokteyl olmasına göre 650 ile 800 arasında değişiyor. Otel olma özelliğinin yanı sıra aslında bahçesi sayesinde kır düğünü atmosferi de bulabileceğiniz bir mekan.

Üstelik kır düğünü hayal edenlere, yeşillikler içindeki Saklıbahçe’de 250 kişiye kadar özel nikah organizasyonları tatlı, tuzlu ikramlar, nikah pastası, tiffany sandalyeli nikah düzeni ve canlı çiçek arajmanlı nikah masası dahil 4.000 TL!

Anadolu yakasında Kozyatağı

Su Merdun

Neden aşağıda bir düğün mekanı yerine oda fotoğrafı olduğunu merak ediyorsanız anlatayım. Tarihi dokuya sadık kalınarak restore edilen Sakine Hanım Köşk'ü, Neo-Osmanlı tarzında dekore edilmiş. Eğer butik bir düğün organizasyonu yapıp ardından muhteşem bir atmosferde, büyüleyici bir İstanbul manzarasına karşı konaklamak istiyorsanız tam aradığınız şey olabilir.

Açık ve kapalı davet alanı bulunan mekanın yemekli kapasitesi 100-200 aralığında seyrediyor. Kokteyl düşünüyorsanız bu rakam 300'e kadar çıkabiliyor. Üstelik yıl sonuna kadar geçerli olmak üzere kişi başı 207 TL olan düğün paketleri % 22 indirimle 160 TL'den başlayan Osmanlı usulü zengin menüler ile hizmet veriyor.

Büyüleyici bir İstanbul manzarası

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 yorum

MY

MURAT YILMAZ

Düğün Tarihi: 23.03.2015


500-600 kişilik bir organizasyon kırdüğünü sadece pasta limonata süsleme müzik ne kadar ortalama çıkar


PA

perihan aydın

Düğün Tarihi: 23.10.2014


sayfaya yönlendirmeler de olsaydı keşke :(


GE

güven efe

Düğün Tarihi: 23.10.2014


şık mekanlar var ama ifyatları biraz pahalı gibi