Düğün Salonları Isparta

Eymen Düğün Salonu

  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Başlangıç Fiyatı
    60.000 - 80.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Eymen Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
60.000 - 80.000 TL

Eymen Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Eymen Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Eymen Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Eymen Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Eymen Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 60.000 - 80.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. Eymen Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır.

Eymen Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Eymen Düğün Salonu 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Eymen Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Eymen Düğün Salonu düğün dışında açılışlar, mezuniyet törenleri, kına, davet ve resepsiyon, doğum günü, sünnet düğünü, bayi toplantısı, nişan, kurumsal etkinlikler ve baby shower hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Otopark Araç Kapasitesi

Otopark yok

Eymen Düğün Salonu Hakkında

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz, Eymen Düğün Salonu Isparta’da faaliyet gösteriyoruz! Sade bir şıklıkla güzel bir gecede mutlu birlikteliğe adım atmak isteyen çiftlerin tercihi oluyoruz. Üstelik avantajlı fiyatlar ve düğün paketleriyle yüzünüzü güldürecek pek çok farklı alternatif de sunuyoruz. Size özel hazırlıklar yaparak organizasyon sorumlumuzla birlikte mutluluğunuz için harekete geçiyoruz.

İlk olarak, davetli sayınızı öğrenmek ve nasıl bir konsept tercih ettiğinizi bilmek istiyoruz. Bu yüzden düğün öncesi düzenlediğimiz görüşmede, beyaz renk dekorasyonun hakim olduğu salonumuzu ziyafete ederek istediğiniz renkler ve süslemeler hakkında da sohbetler edeceğiz. Renkli aydınlatmalarla ışıl ışıl salonumuzda, güzel bir gece geçirmeniz için yuvarlak masalarla düzenlemelere de başlıyoruz… Konuklarınız en iyi şekilde ağırlamak için salonumuzda, beyaz üzerine renkli organze kumaşlarla yapılan süslemeler ve masa üzerinde zarif detaylarla şık bir atmosfer yaratıyoruz. 6 kişilik masalarda ağırladığımız konuklarınızın salon girdikleri yola kırmızı halı seriyor ve sizin için de şık bir gelin yolu haline gelmesini sağlıyoruz. Dans pisti ve nikah masasını düzenlemeyi de ihmal etmediğimiz salonda, güzel bir gece için hazırız!

Eymen Düğün Salonu’nda size özel davet menüleri ve müzik ziyafeti de var. Hayatınız boyunca hatırlayacağınız gece için konuklarınıza ikramlı ve pastalı menülerle gece boyunca özel sunumlar yapıyoruz. 10 katlı pastanızı zarif bir törenle volkan ve konfeti şovları eşliğinde kestiğinizde kutlamanıza tatlı bir dokunuş yapıyor ve eğlenceyi hız kesmeden devam ettiriyoruz. Güler yüzlü hizmet personelimizle her an yanınızda oluyor, müzik ve eğlencenin eşlik ettiği bu gecenin tadını çıkarmanızı da sağlıyoruz.

Tüm bu hizmetler ve çok daha fazlası için detaylı bilgi almak isterseniz, Eymen Düğün Salonu iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıkladığınızda, Isparta düğün salonları arasında fark yaratan fiyatlarımızı da öğreneceğinizi söylemeden geçmeyelim.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Karaağaç Mahallesi Sosyal Tesisler Alt Kat Merkez Isparta

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.