Barida Hotels Roof Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Barida Hotels Roof Restaurant - Nikah Sonrası Yemeği
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Barida Hotels Roof Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Barida Hotels Roof Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan
Manzara
Ada manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Barida Hotels Roof Restaurant Sık Sorulan Sorular

Barida Hotels Roof Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Barida Hotels Roof Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Barida Hotels Roof Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Barida Hotels Roof Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Barida Hotels Roof Restaurant 50 kişiden 50 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 50 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Barida Hotels Roof Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Barida Hotels Roof Restaurant düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Barida Hotels Roof Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Barida Hotels Roof Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Barida Hotels Roof Restaurant Hakkında

Misafirlerimizin konforunu önemseyerek hazırladığımız restoranımız Isparta’da faaliyet ve nikâh sonrası yemek organizasyonlarınız için ev sahipli yapabiliyor. Aileniz ve en yakınlarınızı rahatlıkla ağırlayacak kapasitemiz ve güler yüzlü servis ekibimizle memnuniyetinizi sağlamak için aralıksız çalışıyoruz.

Isparta Barida Hotel Roof Restaurant açık ve kapalı alan alternatifleriyle konuklarını ağırlıyor. İster kokteyl tarzında isterseniz yemekli oturma düzeninde misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Kalabalık davetleriniz için ince ve dikdörtgen masalarımızı birleştiriyoruz. Böylelikle hem samimi hem de size özel bir alan oluşturmuş oluyoruz.

Yemek listemizde neler var?

Kış aylarında içinizi ısıtacak kış çorbalarımızla güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Bunun dışında zengin içeriğe sahip kebap çeşitlerimiz, makarna, pizza ve Akdeniz lezzetlerini tek çatı altında toplayarak sunduğumuz salata alternatiflerimiz bulunuyor. Alkollü ve alkolsüz içecek tercihlerinizle yemeklerinizi zenginleştirebilir, tatlı seçeneklerimizle bu güzel gününüzü tamamlayabilirsiniz.
Sevdiklerinizle hoş sohbetlere dalacağınız restoranımızda, arkadan gelen hoş müzikle daha güzel vakit geçireceksiniz. Çarşamba, cuma ve cumartesi akşamları profesyonel grupların canlı müzik performansına da yer verebildiğimizi söylemek istiyoruz.

Restoranımız hangi etkinliklerinize ev sahipliği yapabiliyor?

Nikâh sonrası ailenizle beraber yemek organizasyonu düzenlemek istiyor, doğum günlerinizle sevdiklerinizle birlikte eğlenmek istiyorsanız sizi kusursuz hizmetlerimizle buluşturuyoruz. Ayrıca kurumsal etkinlik ve bayi toplantılarında da faaliyet gösteriyoruz. Evlilik yıldönümleri, kahvaltı organizasyonları, kurumsal iş yemeklerinde de sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Memnuniyetiniz için kendimizi sürekli geliştiriyor, geliştikçe hizmet kalitemizi de yükseltiyoruz. Eğer siz de Barida Hotel Roof Restaurant rezervasyon yaptırmak ve hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bizi tercih edeceğiniz şimdiden teşekkür ederiz.

Ekiple Tanışın

  • Satış Pazarlama Müdürü

İletişim

  • Adres:

    102. Cd. No: 81 Barida Hotels İçi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Barida Hotels Roof Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.