Etkileyici Fotoğraf Kareleri İçin Bursa Düğün Fotoğrafçısı Önerileri

Düğün hikayesi, düğün belgeseli ya da düğün klibi için, stüdyoda veya dış mekanda çekim yaptırabileceğin Bursa düğün fotoğrafçısı tavsiyelerine mi ihtiyaç duyuyorsun? Usta düğün fotoğrafçılarını bu galeride bir araya getirdim.

Bursa Düğün Fotoğrafçıları

Görsel Numarası: D941871

Etkileyici düğün fotoğraflarına sahip olmak için illa bu fotoğraftaki çift gibi müstakbel eşin ile Everest’e çıkmana gerek yok! Bursa düğün fotoğrafçıları sayesinde, her bir karesinde bulunmaktan mutluluk duyacağın, üzerinden yıllar geçse de eşine dostuna övünerek göstereceğin bir düğün albümüne sahip olabilirsin. Meraklandın değil mi? Öyleyse her biri birer sanat eseri niteliğindeki düğün fotoğraflarına ve onları çeken şehrindeki maharetli düğün fotoğrafçılarına hemen geçelim!

Belgin Yetiş

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Nuera Fotoğraf Atölyesi

Görsel Numarası: D774308

Dünyanın en güzel işini yaptığını iddia eden Nuera Fotoğraf ekibi, “Hayal, aşk, romantizmin içinde olmak bize inanılmaz bir mutluluk veriyor” diyor. Çıkardıkları işlerden de bu kolayca anlaşılıyor zaten. Minimum paket fiyatları 1500 TL’den başlayan firma, kendisini tercih eden Düğün.com çiftlerine zaman zaman çeşitli indirimler ve otel konaklamaları hediye ediyor. Bu fırsatlardan yararlanmak için, firmanın profil sayfasını ara ara incele derim.

Belgin Yetiş

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Yiğit Fotoğraf

Görsel Numarası: D938168

Belki sizin de üstünüzden kuşlar geçer ve deneyimli bir fotoğrafçı bu anı yakalayarak, mükemmel bir fotoğrafa imza atar, olamaz mı? Zamanı o en özen anda dondurup, etkileyici kareler çeken Yiğit Fotoğraf ile bu mümkün. Bir bakmışsınız bir deniz kenarında en romantik pozunuzu veriyorsunuz ya da yemyeşil buğday tarlaları arasında yağmurun ince ince döküldüğü o büyüleyici anda mucizelere tekrar inanmaya başlıyorsunuz. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde hizmet veren firma ile iletişime geçerek, düğün fotoğraflarınızı çektirmek için acele edin derim.

Belgin Yetiş

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Tayfun Öztürk Fotoğraf Tasarım

Görsel Numarası: D880158

Ödüllü bir fotoğraf sanatçısı olan Tayfun Öztürk, farklı kompozisyonlara sahip, ışığın çok iyi kullanıldığı düğün fotoğrafları ile dikkat çekiyor. Fotoğrafçı, sinema sahnesinden fırlamış gibi görünen fotoğraf karelerinde gelin ile damadın en güzel göründüğü o özel anları yakalayabilmiş. Firmanın portfolyosunu incelerken, özellikle siyah-beyaz fotoğraflarına da göz atmanı öneririm.

Belgin Yetiş

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

%63 Ekim, Kasım Randevularında Geçerli Full Set Albüm %63 İndirimli!

Cem Art Studio

Görsel Numarası: D931457

Bursa’da uygun fiyata hizmet alabileceğin bir diğer fotoğraf firması da Cem Art Studio. Minimum paket fiyatı 500 TL’den başlayan firmada fiyatlar tercih ettiğiniz çekimin türüne göre farklılık gösteriyor. Tercihinizi düğün belgeselinden mi yoksa düğün hikayesi veya düğün klibinden mi yana yapacaksanız karar verip, firma ile bir an önce iletişime geçmeni öneririm. Dilersen, düğün öncesi Save the Date ya da düğün sonrası Trashday çekimlerinin yanı sıra, size özel konsept çekimleri de yapıyorlar.

Belgin Yetiş

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Cem Art Studio

Bursa

0850 532 1303

%25 Standart Paket %25 İndirimle 1.600 Tl! + 1'dklık Instagram Videosu Hediye!

Stüdyo S

Görsel Numarası: D886147

Fotoğraf sanatı ile düğün fotoğrafçılığının birleşmesiyle ortaya ne kadar hoş çalışmalar çıkacağını gösteren Stüdyo S, 20 yıldır bu alanda emek veren bir firma. Bursa dışında da hizmet veren ekip, dış mekanın yanı sıra stüdyoda da çekim yapıyor. Minimum paket fiyatı 750 TL’den başlayan firma ile düğününden en az 1 ay önce iletişime geçmelisin.

Belgin Yetiş

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Stüdyo S

Bursa

0224 322 2568


Kaptan Ajans

Görsel Numarası: D616277

Evli iki fotoğrafçının kurduğu Kaptan Ajans, düğün hikayenizi fotoğraflarla yazmaya aday. Kaptan Ajans’ı tercih eden çiftler, özellikle dış mekan düğün fotoğrafları çektirirken, firmanın kendilerini çok rahat hissettirdiğini ve çekimler sırasında hoşça vakit geçirdiklerini vurguluyor. Bursa’nın en güzel düğün dış çekim mekanları arasında yer alan Gölyazı, Kültür Park, Uludağ, Cumalıkızık’ta gelin damat çekimlerinizi Kaptan Ajans ile eğlenerek gerçekleştirebilirsiniz.

Belgin Yetiş

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Kaptan Ajans

Bursa

0224 322 2671


Stüdyo Karlıtepe

Görsel Numarası: D804134

Davet salonu, güzellik merkezi, organizasyon ve fotoğraf stüdyosunu bünyesinde barındıran Karlıtepe grup ile anlaşarak, düğününü A’dan Z’ye organize edebilirsin. Biz düğün fotoğraflarına dönecek olursak firmanın paket fiyatının 500 TL’den başladığı bilgisini vermeliyim. Yani uygun fiyata profesyonel fotoğrafçılar ile çalışmak istersen, firma ile iletişime geçmeni öneririm.

Belgin Yetiş

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?

Stüdyo Karlıtepe

Bursa

0224 322 2501

Hediye Düğün Albümü Yaptıran Çiftlerimize Fotokitap, Saç Tasarımı Ve Makyaj Hediye!

Fotoğraf Öyküleri

Görsel Numarası: D104597

Müstakbel eşinle dilerseniz stüdyo fotoğrafları dilerseniz dış mekan fotoğrafları çektirebileceğiniz Fotoğraf Öyküleri firması, talep etmeniz halinde Bursa dışında da çekimlerinizi gerçekleştirebilir. Firmanın portfolyosundan seçtiğim bu fotoğraftaki gibi neşeli fotoğraf karelerine sahip olmak istersen firma ile iletişime geçebilirsin. Fotoğraf Öyküleri’nin, düğün albümünü çekimlerden 6 hafta sonra teslim ettiğini bilmende yarar var.

Belgin Yetiş

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Sıradaki Galeriler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçısı Firmaları

Düğün Fotoğrafçısı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum