Etkileyici Fotoğraf Kareleri İçin Bursa Düğün Fotoğrafçısı Önerileri

29.09.2020

Düğün hikayesi, düğün belgeseli ya da düğün klibi için, stüdyoda veya dış mekanda çekim yaptırabileceğin Bursa düğün fotoğrafçısı tavsiyelerine mi ihtiyaç duyuyorsun? Usta düğün fotoğrafçılarını bu galeride bir araya getirdim.

Bursa Düğün Fotoğrafçıları

Görsel Numarası: D941871

Etkileyici düğün fotoğraflarına sahip olmak için illa bu fotoğraftaki çift gibi müstakbel eşin ile Everest’e çıkmana gerek yok! Bursa düğün fotoğrafçıları sayesinde, her bir karesinde bulunmaktan mutluluk duyacağın, üzerinden yıllar geçse de eşine dostuna övünerek göstereceğin bir düğün albümüne sahip olabilirsin. Meraklandın değil mi? Öyleyse her biri birer sanat eseri niteliğindeki düğün fotoğraflarına ve onları çeken şehrindeki maharetli düğün fotoğrafçılarına hemen geçelim!

Belgin Yetiş

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

MiA Fotoğraf Evi

Görsel Numarası: D1551216

MiA Fotoğraf Evi, Bursa'nın deneyimli düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor ve özellikle romantik ve bohem tarzdaki çalışmalarıyla öne çıkıyor. Ormanlık alanlar, sahil kesimi, çekim platoları, şehir dışı ve yurt dışı çekim yerleri fark etmeksizin hizmet veren firma 2 haftalık kısa teslim süresiyle de dikkat çekiyor.

Bürde Özkök

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?Yener Art Of Wedding

Görsel Numarası: D1310427

Bursa'da yaşıyor olman Kapadokya'da düğün fotoğrafı çektirmene engel değil! Şehrinde, şehir dışı çekimlere giden firmalarla anlaşarak hayalindeki fotoğraflara sahip olabilirsin. Bu firmalardan biri Yener Art of Wedding! Firmanın büyüleyici fotoğraflarına mutlaka göz at!

Bürde Özkök

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Mutluluk Bekçisi

Görsel Numarası: D1549106

Bursa’da birbirinden güzel kareler çekilebilecek mekanları sürekli araştırıp keşfeden ve alanındaki trendleri takip eden bir firmayla da tanıştıralım sizi. Osmangazi düğün fotoğrafçılarından Mutluluk Bekçisi konsept çekim, düğün hikayesi, düğün klibi gibi hizmetlerin yanı sıra nişan çekimi, save the date, trashday gibi çekim türlerini de özenle gerçekleştiriyor.

Bürde Özkök

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Şahin Albüm Fotoğrafçılık

Görsel Numarası: D1137747

Bursa dış çekim ekiplerinden Şahin Albüm Fotoğrafçılık, çiftlerin yoğun ilgisini görüyor. Standart mekanlarında çekim yapabildikleri gibi çiftin özel olarak talep ettiği noktalarda da çalışabiliyorlar. Çekime gitmeden önce çiftle keyifli bir toplantı yapıyor ve kişilerin tarzını öğrendikten sonra konsept oluşturuyorlar.

Ebru Doğan

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Özcan Art Studio

Görsel Numarası: D1402379

Özcan Art Studio, 1979 yılında sektöre girmiş ve Bursa'nın ilk fotoğrafçılarından biri. Firma; düğün belgeseli, düğün hikayesi, dış mekan, save the date, trashday gibi birçok tarzda çekim yapıyor. İznik Gölü’nden Tirilye’ye, Gölyazı’dan Güzelyalı’ya, Uludağ’dan Cumalıkızık’a kadar birçok mekanı çekim için değerlendiriyorlar.

Ebru Doğan

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Turgay Güven Photography

Görsel Numarası: D953055

Bursa'nın sevilen düğün fotoğrafçılarından Turgay Güven Photography, alışılagelmişin dışında kareler çekmeye özen gösteriyor. Firmayla iletişime geçen çiftlerle tanışıp tarzlarını, aşklarını, istek ve beklentilerini öğreniyorlar. Bu doğrultuda da onlara uygun paketlerini sunuyorlar. Yani çekimlerin tamamen sizi yansıtacağından şüpheniz olmasın.

Ebru Doğan

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kaptan Ajans

Görsel Numarası: D616277

Evli iki fotoğrafçının kurduğu Kaptan Ajans, düğün hikayenizi fotoğraflarla yazmaya aday. Kaptan Ajans’ı tercih eden çiftler, özellikle dış mekan düğün fotoğrafları çektirirken, firmanın kendilerini çok rahat hissettirdiğini ve çekimler sırasında hoşça vakit geçirdiklerini vurguluyor. Bursa’nın en güzel düğün dış çekim mekanları arasında yer alan Gölyazı, Kültür Park, Uludağ, Cumalıkızık’ta gelin damat çekimlerinizi Kaptan Ajans ile eğlenerek gerçekleştirebilirsiniz.

Belgin Yetiş

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Stüdyo Karlıtepe

Görsel Numarası: D804134

Davet salonu, güzellik merkezi, organizasyon ve fotoğraf stüdyosunu bünyesinde barındıran Karlıtepe grup ile anlaşarak, düğününü A’dan Z’ye organize edebilirsin. Biz düğün fotoğraflarına dönecek olursak firmanın paket fiyatının 500 TL’den başladığı bilgisini vermeliyim. Yani uygun fiyata profesyonel fotoğrafçılar ile çalışmak istersen, firma ile iletişime geçmeni öneririm.

Belgin Yetiş

Benzer kareler için en iyi fotoğrafçılar burada!

FİRMALARI LİSTELE

Nuera Fotoğraf Atölyesi

Görsel Numarası: D774308

Dünyanın en güzel işini yaptığını iddia eden Nuera Fotoğraf ekibi, “Hayal, aşk, romantizmin içinde olmak bize inanılmaz bir mutluluk veriyor” diyor. Çıkardıkları işlerden de bu kolayca anlaşılıyor zaten. Minimum paket fiyatları 1500 TL’den başlayan firma, kendisini tercih eden Düğün.com çiftlerine zaman zaman çeşitli indirimler ve otel konaklamaları hediye ediyor. Bu fırsatlardan yararlanmak için, firmanın profil sayfasını ara ara incele derim.

Belgin Yetiş

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Fotoğraf Öyküleri

Görsel Numarası: D104597

Müstakbel eşinle dilerseniz stüdyo fotoğrafları dilerseniz dış mekan fotoğrafları çektirebileceğiniz Fotoğraf Öyküleri firması, talep etmeniz halinde Bursa dışında da çekimlerinizi gerçekleştirebilir. Firmanın portfolyosundan seçtiğim bu fotoğraftaki gibi neşeli fotoğraf karelerine sahip olmak istersen firma ile iletişime geçebilirsin. Fotoğraf Öyküleri’nin, düğün albümünü çekimlerden 6 hafta sonra teslim ettiğini bilmende yarar var.

Belgin Yetiş

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Yiğit Fotoğraf

Görsel Numarası: D938168

Belki sizin de üstünüzden kuşlar geçer ve deneyimli bir fotoğrafçı bu anı yakalayarak, mükemmel bir fotoğrafa imza atar, olamaz mı? Zamanı o en özen anda dondurup, etkileyici kareler çeken Yiğit Fotoğraf ile bu mümkün. Bir bakmışsınız bir deniz kenarında en romantik pozunuzu veriyorsunuz ya da yemyeşil buğday tarlaları arasında yağmurun ince ince döküldüğü o büyüleyici anda mucizelere tekrar inanmaya başlıyorsunuz. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde hizmet veren firma ile iletişime geçerek, düğün fotoğraflarınızı çektirmek için acele edin derim.

Belgin Yetiş

Bu fotoğrafçıyla çalışmak ister misin?


Sıradaki Galeriler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum